Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
widzę, że Wy też już zaczynacie za wózkami się rozglądać...ja tez mam zamówiony u znajomych, bo stawiam na rzeczy używane 🙂 jest zielony czyli będzie pasował do obu płci 🙂 wczoraj dostałam od znajomej 4 pościelki do łóżeczka 🙂 normalnie ludzie jak się dowiedzieli, że jestem w ciąży to mnie zasypują z każdej strony tunikami ciążowymi i rzeczami dla malucha...nie jestem przesądna, więc przyjmuję dary ochoczo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nastepna wizyte mam 13.08 a na usg zapisalam sie mam 3 wrzesnia, wiec dowiem sie plec ale jeszcze sobie troche poczekam. katarzyno witamy w naszym gronie 🙂 jestem w 16 tyg ciazy i dzis bolal mnie brzuch na dole i krzyz tak momentami ze nie moglam sie ruszyc, siostra mowi ze to tak jakby bole parte ? 😲 mozliwe??? musze poszukac jakis informacji na ten temat a wy cos wiecie na ten temat??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
ja nastepna wizyte mam 13.08 a na usg zapisalam sie mam 3 wrzesnia, wiec dowiem sie plec ale jeszcze sobie troche poczekam. katarzyno witamy w naszym gronie 🙂 jestem w 16 tyg ciazy i dzis bolal mnie brzuch na dole i krzyz tak momentami ze nie moglam sie ruszyc, siostra mowi ze to tak jakby bole parte ? 😲 mozliwe??? musze poszukac jakis informacji na ten temat a wy cos wiecie na ten temat??


Też tak czasami mam, że podbrzusze mnie boli jak przy okresie - to normalne, lub ból przeszywajacy, ciągnący w dół - to podobno rozciągajace się wiązadła przytrzymujące macice. Jeśli ból długo się utrzymuje lub występują krwawienia wtedy należy niezwłocznie udać się do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia jeśli boli Cię brzuszek i krzyż mocno to leć do szpitala od tego ich mamy. nie sądzę, żeby to było coś strasznego. mnie strasznie bolą lędźwia, czasem aż sobie stękam 😉 i ruszyć się nie mogę, ale szybko przechodzi. trwa kilkanaście sekund i po wszystkim. brzuch już mnie nie boli tak jak na początku ciąży. teraz raczej czuję to jak rozciąganie, więc normalne chyba 😉 ja mam wizytę 6 sierpnia. będziemy mierzyć brzdąca bo ostatnio czkawkę miał i nic się nie dało zmierzyć oprócz CRL.

doncia ja jestem zasypywana przez koleżanki z pracy i siostrę. nic sobie jeszcze nie kupiłam a prawie od początku chodzę w spodniach ciążowych tak mnie wydęło 🙂 łóżeczko też planuję używane kupić z tablicy, albo z naszej miejskiej strony internetowej 🙂 nie widzę sensu kupować nowego, szkoda kasy a ta przyda się na pieluchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
widac te zdjecia bo probuje i niewiem czy sie udalo? 😁


Faktycznie brzuszek masz już niezły 🙂 U mnie malo widać bo mam trochę tłuszczyku

Zdjęcia na interii wrzucam tak. Loguje się normalnie na swoje konto i po zalogowaniu na samej górze po lewej stronie obok logo interia poczta są dwa odnośniki organizer i www. Klikam w www i wchodze dalej, znów trzeba się zalogować lub utworzyć nowe konto na bazie swojego. Tam później dodajesz pliki , a adres jest podany w formacie: login.w.interia.pl/nazwa pliku np:
tak jak moja tabelka dwi.w.interia.pl/tabelka.pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie ładnie u Ciebie brzuszek widać 🙂 u mnie jeszcze nic nie widać , bo do szczupłych osób nie należę 🙂 a co do dolegliwości to jak przychodzę z pracy to bolą mnie plecy 😞 czasem już mi się nie chce chodzić do pracy , ale jeszcze trochę 🙂 wizytę mam za tydzień i jestem ciekawa czy zrobi mi usg, fajnie byłoby się dowiedzieć czy będzie dziewczynka czy chłopiec 🙂 pozdrawiam Was dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
ja dla pewnosci zdjecie zmienilam na awatarze,a tak nadal czarna magia z tym dodawaniem zdjec 🙂 czas wstac z wyrka bo zaraz z dziecmi siostra wpadnie


Hej, to prześlij do mnie a ja umieszcze na swojej interi i podam tobie link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
ja dla pewnosci zdjecie zmienilam na awatarze,a tak nadal czarna magia z tym dodawaniem zdjec 🙂 czas wstac z wyrka bo zaraz z dziecmi siostra wpadnie

na awatarze faktycznie ładnie wyglądacie z fasolką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
heh ja mam duży brzuszek, może się kiedyś wezmę w garść i zrobie foto i wrzucę tutaj ☺️
mnie ostatnio bolą strasznie plecy na dole, czasem przez to nie chce mi się nic robić
ok później się odedzwe paaaa mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...