Skocz do zawartości

Lutoweczki 2013 | Forum o ciąży


innicone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jejku, raptem chwilke nie zaglądałam a tu już tyyyyle sie działo 😆

Ja o wyprawce jeszcze nie myśle bo nie chce zapeszyc i mam nadzieje o jakichkolwiek zakupach myślec dopiero jak będziemy już za połową ciąży, albo i dalej. poza tym razem z przyszłym tatusiem mamy jeszcze kilka innych spraw ogranizacyjnych do ogarnięcia: Mariusz się musi przenieśc do Wawy , musimy znaleźc mieszkanie, zapewne je wyremontowac bo póki co to nie mieszkaliśmy razem... W dodatku ja mam miesiąc żeby się spiąc i napisac prace licencjacką i we wrześniu ją obronic a wcześniej jeszcze zaliczyc 2 poprawki. Tak więc w sumie mimo że bym chciała już latac i oglądac te wszystkie rzeczy dla maluszków to technicznie narazie nie moge sobie na to pozwolic, może w paźdźierniku juz się wszystko wyklaruje i wtedy bede mogła się tym zając 🙂

Jeśli chodzi o płec to Mariusz bardzo by chciał chłopca, ja w sumie nie wiem, chyba mi to obojętne byle by było zdrowe. acz kolwiek śmiesznie bo łatwiej mi przychodzi mówienie o bobasku jako o chlopcu ale pokoik w wyobraźni maluje mi się bardziej dziewczęcy :P. przybąknęłam nawet Mariuszowi że może byśmy tak sobie zrobili niespodziankę i nie chcieli poznawac teraz płci ale sie ze mną nie zgodził :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Byłam dzisiaj na badaniu
wszystko w porządku 🙂 🙂
W dodatku usłyszałam że pewnie dziewczyna, choc oczywiście do potwierdzenia w 20. tyg
(cośtam dopatrzyli się charakterystycznego)
Fajnie 🤪
ale jestem sceptyczna
bo Gu też miał być dziewczynką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super wieści macie laski ... oby tak dalej ...
ja się nie nastawiam na żadną płeć, ale coś mi się wydaje, że będzie chłopaczek .. jakoś tak pod serduchem czuję 😉 jeszcze tylko kilka tygodni i się okaże.
na tym etapie u dziewczynki jajniki są wykształcone, więc może stąd lekarz Ci tak Inka prorokuje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja w sumie nie wiem jak duże jest moje maleństwo,lekarz co prawda mierzył i powiedział,że wszystko wporządku,z tego co wiem dzidziulek jest według usg 3 dni młodszy niż wynika to z ostatniej miesiączki ale rośnie i rozwija się dobrze,już się nie moge doczekać aż zacznę czuć ruchy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kuka pochwalisz się za tydz-tymczasem trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 😘
Ja to strasznie się bałam tego badania-moje czarnowidztwo sięgało zenitu-ale jak zobaczyłam szkraba to cały stres zszedł 😁 i nastało wielkie szczęście. Nigdy nie podejrzewałam,że to wzbudza takie emocje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam dzisiaj u lekarza i wg pani doktor (oczywiście nie na 100%) to pomiędzy nóżkami nie ma siusiaka, więc może będzie dziewczynka 🙂 Tylko strasznie ruchliwe jest to maleństwo i zamiast dać się obejrzeć na usg to fikało koziołki i machalo nóżkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, pytanie do tych które miały już to usg koło 12 tyg. Ono jest już normalnie przez brzuszek czy jeszcze dopochwowo?

wiem że moje pytanie może się wydac głupie 😜 ale pierwsze takie potwierdzające miałam dopochwowe a że tatus chciał maluszka obejrzeć to nie powiem żebym się czuła specjalnie komfortowo, niby już mnie taką z rozłorzonymi nogami nieraz widział ale to nie to samo... 🥴 A że przyszły tatuś chce być przy każdym usg to wole się tym razem jakoś przygotować psychicznie na taką ewentualność..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam przez brzuszek, ale ponieważ mam wstydliwe dziecko, które jak tylko zorientowalo się że jest podglądane to wywinęło koziołka, wIęc pod koniec badania pani doktor przeniosła się na badanie dopochwowe. Myślę że dużo zależy od jakości sprzętu, bo tydzień temu byłam w prywatnym gabinecie z bardzo dobrym sprzętem i dzidziusia było pięknie widać nawet przez brzuszek, a wczoraj byłam na nfz i nawet jak miałam usg przez pochwę, to i tak ciężko było mi stwierdzić która część ciała właśnie mi mignęła przed oczami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...