Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Ja się dziś nie udzielam, bo jakoś marnie się czuję, głowa mnie boli, wymiotować mi się chce i najchętniej to bym przespała cały dzień... na dodatek jakoś mi psychika dziś szwankuje i jestem w bardzo płaczliwym nastroju, więc wolę się zamknąć w swoim świecie z wycinankami (urządzanie mieszkania i szukanie pomysłów). Może to mi pomoże trochę podładować akumulatorki... 🤢

Natalia, nie dziwię się, że jesteś na L4. Neurologia to jeden z najcięższych oddziałów, zwłaszcza jeżeli macie sale poudarowe i OIT. Ja na studiach najbardziej lubiłam sale przyporządkowane ch. demielinizacyjnym - ciekawe dlaczego... :P:P:P

Co do pracy, to niestety pasożytuję na mężu. W Lublinie marnie z pracą 🥴 w szpitalach "nie ma zapotrzebowania" (ta, jasne...). Gdy szukałam pracy, to nigdzie nie było wolnych miejsc, nawet na zastępstwo. A później ciąża... tak więc kolejna tura łażenia z cv czeka mnie za jakiś rok, na pół etatu chociaż przydałoby się coś dorwać, żeby męża ciut odciążyć... a że od zawsze marzę o pracy z dziećmi, i na praktykach nigdzie nie było mi lepiej niż wśród dzieci, i po module pediatrycznym jestem, to nie wiem czy znalezienie pracy za ten rok będzie takie łatwe 🙂 trzeba mieć nadzieję.

Miłego wieczoru Wam wszystkim życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello dziewczyny 🙂

Ależ się Was naszukałam i naoglądałam... jeśli kogoś pominęłam (a na pewno Laaf konta nie umiem otworzyć) to bardzo przepraszam. Zaproszenia dostałyście od Agnieszki Zając z Ustronia 🙂

Bardzo fane uczucie wiedzieć jak wyglądają osoby z którymi spędza się tyle czasu na forum:P 😉

Ja po ciężkim i humorzastym poranku wybrałam się do kawiarni na duże ciacho z kremem i od razu mi lepiej 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczyny 🙂

Jak zwykle jest kilka stron do nadrobienia 🙂
Dzisiaj w Gdańsku była słoneczna, trochę mroźna pogoda,więc byliśmy na spacerku 🙂 i w kanjpce na kawce/herbatce i oczywiście będąc w tym miejscu nie odmówiłam sobie (jak zwykle) pysznej tarty gruszkowej 🙂

Co do roztargnienia i zapominalstwa to u mnie trochę polepszyło się. Na początku ciąży bardzo doskwierało 😉 Teraz pozostało poprostu zapisywanie na kartkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

Od razu powiem że extra pomysł z nk- ja uwielbiam oglądać zdjęcia:laugh:
Powysyłałam wam zaproszonka Monika Golińska Łódź 🙂
jak kogoś pominęłam to sorki i mnie zaproście 🙂

Macie kobitki super super zdjęcia no i przedewszystkim super z was lachonki, każda to max na 18 lat wygląda:P no może 20:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego wszystkiego zapomniałabym... pamiętacie jak pisałam, że mój mąż powiedział że dopiero po remoncie zaczniemy kupować dla Julci rzeczy??? (chyba się skapnął że zrobił mi tym ogromną przykrość)bo... Wczoraj pojechaliśmy do tesco gdzie są te ubranka f&f, disney i cherokee i..... mój okazał się pierwszym prowodyrem do kupowania ciuszków dla malutkiej:laugh: - byłam w totalnym szoku 😮 Kupiliśmy Sukieneczkę, jeansy, dresiki disney'a, 3 podkoszuleczki, pajacyka, 5 body, skarpeteczki,czarne lakiereczki, różowe sandałki, takie śmieszne papcie i mój mąż kupił bo był akurat w przecenie kożuszek ecru na zimę 🙂 🙂 🙂
Dziewczyny!! jejuuuu takie mega super uczucie.. wstałam rano i je ogłądałam- mogłabym non stop:laugh: Już nie mogę doczekać się następnych zakupów. 😉)))
Troszkę się rozpisałam, sorrki dziewczynki, ale musiałam sie wygadać znaczy się wypisać-JESTEM TAAAKKAAA SZCZĘŚLIWA

Angela widzisz jak szybciutko zleciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...