Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny wy macie Karte ruchów płodu?

Bo ja dostąłam już dawno ale moim zdaniem to bez sensu latać co chwile i stawiać kreske jak się poruszy i zawsze doliczyłam do pięciu a potem się gubiłam ile było i nie zapisywałam wcale a teraz mam wizytę 8 czerwca i się trochę boję że mnie położna opierdzieli że nic nie zapisałam ale w sumie to po co jak się mała cały czas jaji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natka oki, nic nowego nie pisała, bo napisałam jej niedawno ze Zuziak urodziła 😉 Ja mam karte ruchów, i zapisuje, a czasem nie i dopisuje jak pamietam mniej więcej ile mam ruchów, ważne żeby się ruszało tak gin mówił, ajak by za mało to wtedy trzeba jechac na ktg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie z nia rozmawiam, wszystko z nimi w porzadku 🙂 tyle odkad dostala malutka (tak kolo 15) caly czas spi. Mowilam zeby sprobowala ja obudzic i przystawic do cycorka. Najlepiej zeby jakas pigulka jej pomogla, powinna tam byc jakas babeczka z poradni laktacyjnej...
Generalnie mowila ze jak miala 4 cm to zaraz zrobilo jej sie 10 cm, samo parcie 15 min. Czuje sie juz dobrze tylko ja krocze boli ale to normalne po zszywaniu 🙂 Az milo bylo z nia porozmawiac 🙂
Wszystkie Was mocno pozdrawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZERCÓWECZKI GRATULACJE DLA PIERWSZEJ PRAWDZIWEJ CZERWCÓWECZKI 🙂

MALEŃKA JEST SŁODKA 🤪

LAFF PO NATURALNYM PORODZIE DZIECIĄTKA SĄ TEŻ BARDZO ZMĘCZONE I BYWA TAK ŻE DZIECI W PIERWSZYCH GODZINACH MOGĄ SPAĆ BEZ PRZERWY NAWET DO 10 GODZIN BEZ JEDZENIA 🙂
TAK BYŁO W MOIM PRZYPADKU MÓJ MALUSZEK SPAŁ BITE 8 GODZIN I TEZ SIĘ MARTWIŁAM ŻE ŚPI I NIE CHCE JEŚĆ ALE PIELĘGNIARKA MI POWIEDZIAŁA ŻE MALEŃSTWO O SWOJE SIĘ UPOMNI I FAKTYCZNIE PO TYCH 8 GODZINACH JAK ODPOCZĄŁ TO JAK SIĘ DO SSAŁ DO PIERSI TO MYŚLAŁAM ŻE KOŃCA NIE BĘDZIE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZUMIEM 🙂 🙂 🙂

NO TO KTÓRA NASTĘPNA 😁 😁 😁 JEJKU JA TEŻ TAK NIEDAWNO NIE MOGŁAM SIĘ DOCZEKAĆ MALUSZKA A JUŻ MA PRAWIE 6 MIESIĘCY 🤪 🤪 LECI CZAS NIE UBŁAGALNIE 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie czekam na transport ciuszkow dla mlodego (mam nadzieje ze lada chwila dojda) musze tez je poprac i poprasowac. Mam nadzieje ze Dawidosek jeszcze poczeka bo mamuska ma sporo spraw do zalatwienia. Wiecie ze ja anwet nie ma pieluch terowych 😉

No wlasnie Zuziaczkowi slicznie poszlo i zycze kazdej z nas aby tak bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sliczniusia Malusia KOchana Slodka Rozowa Dziewczynka!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piekna jest!!!! Gratulacje dla Zuzka!!!!! Nie moglismy sie z mezatym napatrzec na ta fotke, Zuziek superasnie ogarnela porod!!! Dzielna MM Matka Maturzystka!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf widze że zostawiasz wszystko na ostatnią chwile jak ja he he

ale mnie teściowa zaczęła popędzać bo nie wie gdzie co mam więc jakbym zaczęła rodzić to co ona zrobi itp itd panikara jest i tyle

ale ciuchy już poprane jeszcze prasowanko i pościel muszę uprać i chyba byłoby na tyle...
wózek przyjdzie mam nadzieje w przyszłym tygodniu i mogę iść rodzić he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczna Zuziakowa Dziewczyna, i przede wszystkim już widać że dziewczynka.
Ann, na Karowej, ja mam tam swoją położną i jestem z Nią umówiona na poród.
Madalińskiego -rodziłam tam młodą, ale przed remontem szpitala (remont był 3 lata temu) sale porodowe fajne(ja rodziłam w sali Brzoskwniowej) ale poporodowe tragiczne,to było jak zejście z raju do hadesu, masakra! ale teraz po remoncie podobno jest tam bardzo ładnie. Mam również namiary na położną z Madalińskiego, a wtedy dużo łatwiej się dostać, jeśli chcesz mogę CI przekazać, rodziła z NIą moja koleżanka (pół roku temu). Koszt porodu z położną to ok 1.000 pln, nie pamiętam już (to się zmieniło). Ja rodziłam na madalińskiego tez z położną, ale ,,wzięłam" ją ad hoc, więc nie mam namiarów na tą swoją, a szkoda bo fajna była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
[(...)
Generalnie mowila ze jak miala 4 cm to zaraz zrobilo jej sie 10 cm, samo parcie 15 min.(..)

ja miałam tak samo 4 cm miałam pomiędzy 8-9 a o 9.50 miałam już 10 cm i o 10.00 młoda się urodziła. Boję się, bo przy drugiej idzie podobno szybciej, a ja już nie mieszkam w Warszawie tylko pod Warszawą (korki korki korki!!!) i cholernie boję się że nie zdążę!!!! jak zacznę rodzić w tygodniu pracy nie daj Boże w czasie powrotów z pracy, to muszę sciąganć mężą z warszawy (korki!!!), bo sama nie dam rady pojechać i potem oboje musimy pojechać do Warszawy i znów przedzierać się z przez korki.
Słowo boję się że urodzę w samochodzie, tym bardziej że mój pierwszy poród był szybki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka robaczki 🙂

WB w Twoim przypadku naprawde moze byc problem...zdazylo mi sie wielokrotnie "uczestniczyc" w warszawskim korku izadne miasto sie do nich nie umywa...pozostaje Ci karetka oni przynjamniej jakos tam na tym sygnale przyspiesza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, no to tylko karetke przydalobysie zamwic, bo troszke nieiezpieczna sprawa, no chyba ze inne pory. Warszawa i te korki... niejeden raz stres przez nie przechodzilam... halllo co to nikogo oprocz nas nie ma?? porodzily wziely wszystkie na raz? 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi napisał(a):
Jesli nie masz takiego bonidydka jak ja za meza to ciachaj ciachaj go porzadnie. Moj nawet na grozby poloznej nie reaguje, nie bedzie niuncia po glowie walil poiwedzial... 😮


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
az musze poklaskac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...