Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was mamuśki 🙂
I zawitał czerwiec, a u Nas spokojnie 🙂 Czas na Nas 🙂
Chyba naszym pociechą dobrze w naszych brzuszkach, bo cos nie pchaja sie na swiat 🙂
U mnie jak zwykle noc fatalnie przespana. Dziś mam wizyte u lekarza, zobaczymy czy cos sie posuwa do przodu 😉 ale ja mam wrazenie ze synkowi to sie nie spieszy, choc do planowanego terminu zostalo 10 dni 😉
Kurcze az mi sie wierzyc nie chce ze to juz.......
Lada chwila a koniec uroków ciazy.... zatesknie za brzusziem nie jeden raz... Zaczniemy nowy rozdzial. Macierzyństwo.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Dwupaczki 😉
Urodziła któras???
Mogłyby nam dzieci zrobic prezent na dzień dziecka he he 😉
Ja niedługo sie ubieram i chyba do dziadka pojedziemy a pozniej zostane do popołudnia u szwagierki jak wypali, pisałam wczoraj z Natką i ma miec dziś resztę badan 😉

Miłego dnia 😉

[URL=http://www.naobcasach.pl]






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

No i mamy czerwiec 🙂 To co dziewczyny - gotowe, do startu, start... 🙂

Melduję się w 2paku 🙂 Wczoraj póżnym popołudniem i pod wieczór złapało mnie trochę skurczy i mocno bolało podbrzusze, ale przeszło nim poszłam spać i do tej pory jest spokój. A myślałam, że wczoraj już moja siostra wykrakała, że urodzę na Dzień Dziecka, a ja na razie nie mam czasu i głowy do tego w związku z przeprowadzką. Z jednej strony chciałabym mieć małą przy sobie, ale z drugiej mówię do niej żeby poczekała do weekendu.

Ciekawe jak Natka? Jak po badaniach?

Laaf, a dlaczego w przyszłości nie pokażesz fotki ostatniego usg dziewczynie Dawidka? Byłoby jak w dobrej amerykańskiej komedii...hehe
Oczywiście żartuję! Ja też jakbym miała syna, to jego dziewczynie albo chłopakowi mojej córki nie fundowałabym takich wrażeń, bo to trochę nie wypada, zwłaszcza na początku znajomości lub nie jest to coś poważnego, a jeszcze pomyśli, że przyszła teściowa jakaś nawiedzona 😁

Zuziaku, no gdyby tylko Ciebie dotyczyły galopka i wymioty, to powiedziałbym że to poród zbliża się, ale w tym wypadku to chyba była to grypa żołądkowa. I pomimio, że wszystko ustalo to może na wszelki wypadek podjedź do lekarza albo na izbę przyjęć. Nie wiem trudno mi powiedzieć co w takiej sytuacji zrobić.

Aleksandra, no to strachu napędzili Wam, że masz rodzić SN, ale dobrze że wszystko już ok. No i synuś pięknie przespał pierwszą nockę 🙂

Agulka, ja mam 2 op. wkładek Belli (jedno kupiłam, drugie dostałam), ale na razie nie było potrzeby stosowania, więc dopiero później wypróbuje i zobaczę czy są ok, czy nie i na jak długo posłużą, może warto będzie zakupic wielokrotnego użytku wkładki.

Dzisiaj cd. spraw na głowie, zacznę trochę naszych rzeczy pakować do kartonów, potem jadę do Poradni K po zaświadczenie do becikowego, popołudniu przychodzi facet od rolet, a potem przyjadą moi rodzice pomagać sprzątać i przenosić część rzeczy, pewnie rozdzielimy to na 2-3 dni - zależy jak uwiniemy się z tym. Nim wyjdę zajrzę jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek, Ann zdrówka.
Aja mam skurcze już przynajmniej od kilkunastu godzin, boli mnie cholernie podbrzusze i NIC 😠
zaczynam się do tego przyzwyczajać. Ale mam plan, jak nic sie nie wydarzy do końca tygodnia to się popłaczę przed moją położną i może przyjmie mnie do szpitala i pod osytocynę!

a teraz dla poprawy sprawy ide do fryzjera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Wiejska babo bardzo dobry pomysł z tym fryzjerem na poprawę humoru 🙂

Ann nic się nie przejmuj mężulek na pewno da radę uporać się ze większością rzeczy a ty na spokojnie też możesz się czymś zająć 🙂

Ja dzisiaj rano pytałam mojego m. co chciałby dostać z okazji swojego tak wyjątkowego święta 😁 na szczęście teściowa robi dzisiaj obiad którego Misiek nie jada więc robię mu coś dobrego 🙂 oj ta moja dziecinka. Jak już Marysia będzie na świecie to będę mieć dwa żółwiki po mojej prawej i lewej stronie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc inkubatorki 🙂
Wiejska Babo jak masz skurcze od kilkunastu godzin to regularnej czy takie jak sie chce?
Komsi ciekawe co tam Niunius wywija odezwij sie jak wrocisz 🙂
Anulka snilo mi sie dzisiaj w nocy ze ja zaczelam krwawic ale okazalo sie ze Ty urodzilas i wlasnie tak szybciutko i prawie bezbolesnie 😜
Dziewczynki w zwiazku z tym iz nasal czerwiec musimy wejsc w faze pelnego rozluznienia 😉 Tzn prawie wszystkie juz wlasciwie mozemy rodzic tak wiec prosze bardzo zabieramy sie za mycie okien, wieszanie firan, odkurzanie, solidne porzadki w calej chałupie no i oczywiscie za SEKS!!!! to ponoc najlepszy przyspieszacz 😜 A no i masowanie brzuszka i piersi rowniez sprzyja rozpakowywaniu sie 😉
A tak apropo co Kkasia bo dawno jej nie bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rekonstruują jej ten łokiec który połamała w dniu mojego slubu.
Zamiast łokcia to ma same jakies sruby i druty. Dzis jej to maja wyciagnąc. Ciekawe czy odzyska sprawnosc w tej rece, bo po roku czasie od zlamania nie mogla jeszcze wyprostowac reki mimo przeszlo pol rocznej rehabilitacji. Zal mi jej. W koncu jet 8 lat młodsza wiec to taki najmlodszy pupilek rodzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja szamię drugie śniadanko 😆 Zapakowałam 4 kartony książek, jak zjem to szykuję 5. Mężulek wróci to ponosi, albo przeniesie.

Laaf, jeżeli chodzi o Twój sen to ta część o mnie może się spełnić,a Tobie życzę też żeby wszystko poszło łatwo i bez komplikacji.

O tylu sprawach związanych z porodem rozmawiamy, przeżywamy wszystko co nam się dzieje, a potem mamy dziwne sny.

Kicia, też trzymam kciuki za powodzenie operacji Twojej siostry i żeby udało się dzięki temu odzyskać sprawność w ręcę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja smigam do kumpeli dos zpitala. Pisałam Wam miała mieć cesarke wczoraj ale jak sie okazalo wczoraj ja przyjeli i teraz czeka na decyzje kiedy ja potna...moze czekac nawet 7 dni (termin ma na 7.06). Bidulka musi sie kisic w szpitalu. A powiem Wam ze we wrocku jest zatrzesienie porodow. Dzwonilam wczoraj na pogotowie to jeden na cztery teraz zglosil brak miejsc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a Wy tez macie taki spokój przedporodowy??
Bo ja o dziwo wogole nie panikuje ani sie nie stresuje, ani tym bolem ktory mnie czeka ani cala akcja porodowa. A ogólnie naleze do osob ktore stresuja sie takimi rzeczami a tym razem total spokoj ze az sama sie sobie dziwie.
Pogoda nie najlepsza i tak zastanawiam sie co uszykowac mezowi dla synka gdy przyjedzie po nas do szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i zapomnialam dodac ze tak od 3 dni mam totalne lenistwo w sobie. Tak mi sie nic nie chce, nawet prasowanie jest dla mnie za ciezkie, a gotowanie obiadu to istny maraton. Dlatego dzis jakas zupa bedzie 🙂 Brakuje mi enegrii, jeszcze nigdy takiego fatalnego samopoczucia nie mialam
Popoludniu jeszcze wizyta u lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia, ja jestem jakoś spokojna o poród, bardziej czuje się jakbym miała rodzić za jakieś 1-2 m-ce niż na dniach. A lenistwo też mnie dopadło, ale w związku z przeprowadzką trzeba coś nieco porobić, więc na ile mam siłę i na ile mi rodzinka pozwala 😉

Dziewczyny, czekamy na relacje z wizyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech to mnie lenistwo jakoś nie dopadło 😉 wyczyściłąm właśnie dywan, spakowałam torbę dla maleństwa, którą Michał weźmie do szpitala kiedy będziemy stamtąd wychodzić 🙂 teraz umyję łóżeczko.

Kicia trzymam kciuki żeby z siostrą wszystko było ok!

Dzisiaj na wizytę wybieram się ja, Kicia, Kosmi, któraś dziewczyna jeszcze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja troszke wziełam sie za sprzątniecie domku. Moze to cos pomoze i małemu zechce sie wyjsc 🙂
A na poprawe humorku i wygonienie tego lenia sprzątam z synkiem w rytmach Tiny Turner 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=tPdif0wn-HA

Ulubiona piosenkarka mojego tatuska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf skurcze mam ale niereguralne, zaraz sie do nich przyzwyczaję...
a fakt seks najlepszy jest (młoda zaczełą się rodzić dzięki seksowi, ale i tak później musieli podrasować osytocyną) Ale obecnie na mojego męża nie działają ani prosby ani groźby, zaparł się i mówi NIE!!!!! boi się skubaniec i twierdzi ze ma blokadę psychiczną 😜 😜 no cóż......

a ja spokojna nie jestem, zaczęłam się bać porodu 😮wiec teraz i che i sie boje ...paranoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf skurcze mam ale niereguralne, zaraz sie do nich przyzwyczaję...
a fakt seks najlepszy jest (młoda zaczełą się rodzić dzięki seksowi, ale i tak później musieli podrasować osytocyną) Ale obecnie na mojego męża nie działają ani prosby ani groźby, zaparł się i mówi NIE!!!!! boi się skubaniec i twierdzi ze ma blokadę psychiczną 😜 😜 no cóż......

a ja spokojna nie jestem, zaczęłam się bać porodu 😮wiec teraz i che i sie boje ...paranoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...