Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Angela ja mysle ze Ty szybko nie urodzisz kobieto....za duzo o tym myslisz. Zajmij sie czyms poszalej poki mozesz bo takie czekanie Cie wykonczy 😉 Co do seksiku ponoc wlasnie przyspiesza no to trza sie zabawiac w rano, w poludnie i na wieczor 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ;* melduje się w dwupaku 🙂

za mną ciężka noc 😞 biegałam z biegunką do kibelka a w połowie nocy puściłam takiego pawia że obżygałam całą pościel 😞 to był moment... nawet nie zdążyłam zareagować 🤢 (sorki za szczegóły) prawdopodobnie złapała mnie grypa żołądkowa bo siostra za ścianą też całą noc żygała... 🤢 (oby nie) biegunka dalej się utrzymuje... ehh... masakra na sam koniec sobie musze życie komplikować...

jutro czerwiec ciekawe która pierwsza czerwcowa bedzie 😉
miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,

jej Zuziek zamiast zbierać siły do porodu musisz je teraz marnować... Nie miało się do kogo przyczepić!!! Niech ucieka daleko i nie wraca.

Mnie w sobotę rano złapały bóle ale tylko chwilę trwały także póki co nic się nie dzieje.
W sobotę kupiliśmy kamerkę, więc tatuś już się cieszy, że od pierwszych chwil będzie mógł za Małym biegać.

Ja uciekam się jakoś zorganizować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak nie urok to sraczka, 3maj sie Zuziolu 😘

Dziewczyny napisala do mnie Natka 🙂
Tak więc Antos 3700 ale ponoc ma głowke wielka i rozwazaja ciecie bo ma Natulka ma waskie biodra. narazie robia badania. Napisalam jej zeby dala znac, bede informowac na biezaco 😉
To sie dorobila mega chlopa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka ja kupilam jednorazowe z prostego powodu, nie wiem czy i jak dlugo bede karmila. Wiadomo ze kazda z nas optymistycznie zaklada ze tak wlasnie bedzie ale po drodze moze wyskoczyc masa czynnikow ktore uniwmozliwia karmienie. Jak wszystko pojdzie w dobrym kierunku zastanowie sie and wielorazowymi 🙂
Acha i kupilam bella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela tez myślałam że to zbliżający się poród ale zaniepokoiła mnie siostra która tez całą noc żygała i miała biegunke 🤔 a ona nie rodzi 🙂

uhuhu Natka prawdopodobnie bedzie następna 😉 i chłopa faktycznie dużego urodzi :P

Madalena mama też mi mówiła żebym dużo wody piła żebym się nie odwodniła... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka ja kupiłam wkładki bella ale ich nie polecam. Mi już teraz bardzo cieknie z piersi i ich używam ale są kiepskie. Mają bardzo mało kleju i się źle trzymają. A poza tym nie są gładkie tylko mają teksturę krateczki, która się odbija na piersi. Ja bym ich już nie kupiła, jak mi się skończą to kupie z innej firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za podpowiedź... czytałam też z Avent'u są dobre aczkolwiek bardzo drogie... Laaf masz racje może okazać się że z pokarmu nici więc na początek rzeczywiście kupię jednorazowe j&j a potem pomyśle nad wielorazowymi 🙂

Hmm następna w kolejce rzeczywiście może być Natka i kolejne CC...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...