Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Komsi napisał(a):
Bo synu byl z Dawidosem na baletach a my dawalismy domowo czadu 😉 brzuszek mialam maly od imprezowania, na bialo ubrana bo sciema z grzecznosci jest zawsze w cenie 🙃 Oto i wytlumaczenie Twego snu Laaciu 😉 😘


Nie zinterpretowałabym tego lepiej, oczywiscie wielki oklask 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej babolki 🙂

melduję się w dwupaku ... (hmm ... może ostatni raz ????? 🙂 )
Jutro idę do tego szpitala, ciekawe jak to sie tam wszystko rozwinie ... Moja mama dzisiaj stwierdziła że bez dziecka mam nie wracać !!!!
Zobaczymy , może skończy sie tylko na badaniach i zaraz bedę w domciu ... 🙂

no cóz , jakby co to jestem na telefonie 🙂

dobrej nocki Mamusie i Brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Ja dziś idę na powtórkowe ktg i na usg, zobaczymy, jakie są perspektywy. Teoretycznie mam jeszcze dużo czasu, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że to już niedługo. Brzuchol mi opadł i czuję coraz większy nacisk na dół. Ciekawe, że zaczęły mi się bardzo męczyć nogi, czego wcześniej nie było.
No i zaczęłam biegać w nocy do toalety, na razie tylko raz - wcześniej byłam w stanie wytrzymać całą noc bez tego.
Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie brzucho obniżyło się jakoś w zeszłym tygodniu, bo rodzinka i mąż zauważyli, a nawet znajome osoby. Czasami też czuje nacisk na krocze, w końcu nasze maleństwa próbują wpasować się w kanał rodny.

Ann, czekamy na relacje po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Anulka u Ciebie brzusio nisko to juz raczej normalne co Ci tam 5 dzionkow zostalo 🙂
Ja dzisiaj w nocy zarejestrowalam 4 cholernie bolace skurcz, 5 siusianek ale teraz jest git 🙂 nic nie boli tak wiec spoko 🙂
Lece zaraz do laboratorium (bo ostatnio okazalo sie zamkniete 😜)
Po popludniu mam USG, ciekawe elez ten Dawidos wazy 😉
Jutro lece do starej ginki, ciekawe czy sie wku...jak zobaczy wpisy od innego lekarza. Mialam juz do niej nie isc ale musze to zaswiadczenie do becikowego wziasc 🥴
A w srode do nowego lekarza z wynikami 🙂

We Wrocku sciana deszczu, paskudna pogoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Hej 🙂

Ja też po weekendzie melduję się jeszcze w dwupaku 😉 Chociaż jak mnie moja mama zobaczyła w sobotę, stwierdziła, że max tydzień i urodzę bo brzuszek już mam tak nisko... Wczoraj wybraliśmy się pieszo do kościoła i cholibka cisło mi na krocze jak nie wiem a szyjka kuła jakby mi ktoś tam igłe wciskał:/?? dziwne uczucie.
Jedno jest pocieszenie - urodziłam się bardzo szybko i idealnie w terminie, potem siostra była przenoszona i brat znowu w terminie, ekspresowo... Są więc szanse że nasza córcia też wyjdzie bezproblemowo 😁

Zaczęłam też wczoraj pakować torbę do szpitala, kilku rzeczy mi brakuje ale jutro przed wizytą u gin muszę zaopatrzyć... Wiecie na samą myśl o tym, że mogłabym jutro iść do szpitala jakoś się stresuję- nienawidzę szpitali... 3 dni jeszcze po porodzie jakoś wytrzymam ale 2 tygodnie... masakra 🥴

Zaopatrzyliśmy się też w wanienkę, tą wkładkę do wanienki dla niemowlaka, stojak pod wanienkę i przewijak 🙂 i skarpetki, które urzekły moją mamę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki 😉 Co do przeczuć to ja myślę,że urodzę jeszcze w tym tyg he he, a jak nie to na na następny tydz mam termin i tak 😜
A wtedy pójde do szpitala w dzień terminu.

Ania ma na jutro termin, może już urodziła?? 😉
Vena pewnie też.

[URL=http://www.naobcasach.pl]






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jako pierwsza byłam przenoszona o 3 dni, moja siostra 3 dni przed terminem urodziła się.

Agulka, ja też z moją sis urodziłyśmy się szybko i bóle nie były aż tak mega bolące, jak mama odpowiada, więc też bardzo liczę na genetykę. Też mam nadzieję, że będzie bezproblemowo. Ja co prawda urodziłam się z pępowiną na szyi i musiłam dostać klapsa, ale mama mówi, że to przez jej sprzątanie dzień wcześniej, więc w tych ostatnich dniach każą wszyscy mi jak najwięcej odpoczywać i najlepiej żebym nic nie robiła.

Laaf, no ciekawe ile mały waży? Tradycyjnie sprawozdanie po usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ciekawe jak Ania? Jak coś miała iść w dniu terminu do szpitala, jakby szybciej nie urodziła. Będę pisać do niej jutro może tak popołudniu, chyba że sama coś wcześniej napisze.

Vena może też urodziła - do niektórych dziewczyn nie mamy kontaktów, więc może okazać się, że więcej czerwcóweczek jest rozpakowanych (?)

A Kwasiek, może już wyszła ze szpitala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, mój gin powiedział, że jak nie urodzę do terminu, to mam zadzwonić do przychodni, zresztą może uda mi się podejść w tym tyg. po zaświadczenie do becikowego to jeszcze zapytam się. A jakbym przenosiła ciąże do tyg. to już koniecznie mam kręcić się pod szpitalem, w którym będę rodzić.

Najgorsze, że nie wiem jak moja szyjka - czy zamknięta, czy skrócona (?), a nie chce mi się latać już po innych ginach, bo oficjalnie ostatnia wizyta była 18.05, a mogłabym mieć jeszcze jedną w tym tyg. Ale co lekarz to inaczej prowadzi ciąże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam tylko nadzieję, że jak nie urodzę do terminu, to po przenoszonym np. tygodniu coś się ruszy, a nie jak stawię się to okaże się, że muszą wywoływać poród. Mała pozwoliła dobrze znosić ciąże, więc mogłaby być łaskawa dla mamusi i urodzić się w terminie 😉 Pomarzyć dobra rzecz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek,
aktywnosc lepsza anizeli w weekend. wiecie my to chyba urodzimy te nasze pociechy w tygodniu, bo w weekendy to mamy inne sprawy 😉
Jutro czerwiec 😉 tralala 😉i jestesmy w naszym miesiacu 😉
U mnie funkcjonuje to tak ostatnie dwa tyg o terminu chodzi sie co tydzien do lekarza. Po terminie co drugi dzien, jesli wypada dzien w sobote lub w niezdiele nalezy do szpitala w ktorym sie bedzie rodzic.
DOwiedzialam sie od mamy i siostry i siostry ciotecznej, ze zadnej z nich nie odeszlyy wody, zadna nie miala skurczy, kazda donosila do terminu i bylo wywolywanie. no ciekawe jak to u mnie bedzie...
Bo Wy macie czeste surcze przepowiadajace a ja raz na wielki dzien jak sie cos skurczy t ostyka...orocz porannego wyscigu w zolwim tempie do lazienki nic mi nie jest. ale kto wie, te cale czopy o ktorych piszecie u mnie nic... no i wez tu sie doszukaj objawow rozpoczynjacych porod...ajajjaaj dobrze ze termin na 9 to juz niedlugo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, no to masz super z tymi wizytami. A w PL jak pisałam każdy lekarz prowadzi inaczej. Też chciałabym tak.
Na ostatniej wizycie to miałam tylko ktg i sprawdził wyniki, spytała się o obrzęki rąk i nóg oraz o samopoczucie, nie miałam żadnego usg, więc nie wiem ile mniej więcej mała waży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...