Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A wiec rozwarcie zrobilo sie juz na 2 cm czyli przez tydzien czasu powiekszylo sie o 5mm, maly przytyl 200gram i warzy 3700 🤪
Jak narazie na porod sie nie zapowiada bo glowka jeszcze wysoko.
*8 czerwca mam sie zglosic juz do szpitala i prawdopodobnie zaczniemy rodzic. Czyli jak wszystko dobrze pojdzie zalapie sie jeszcze na ta metamorfoze 😉
Ale nadal rodzenie silami natury czy cesarka stoi pod znakiem zapytania bo jak maly znow przybierze na wadze to juz bedzie mial 4 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dopiero teraz dorwałam kompa:P

Jaki śliczny aniołek od Kwasiek 🙂

A po mojej wizycie tak... Więc mała przybrała 300g i waży 2600, ale rozwinięta jest na 35tc(główka, brzuszek i nóżki). Jak narazie wszystko ok i jak to powiedziała gin "może taka jej natura że urodzi się malutka". Następną wizytę (jeśli do tego czasu nie urodzę) mam za tydzień i od 9 prawdopodobnie będziemy pod obserwacją w szpitalu aż do rozwiązania czyli do 15.06.
Nie mam pojęcia jak się mają sprawy z szyjką bo nie sprawdzała...

Dziewczyny c kupowałyście do przemywania pępka? Byłam w aptece i kobieta mówi, że jest dostępny spirytus 70%, ale musze go rozcieńczać z więcej procentowym 🤔 sama nie wiem...

No dobranoc dwupaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po wizycie u lekarza. Zrobił mi ktg ( tylko jeden konkretny skurcz mi zarejestrował). A tak poza tym to ok. Zbadał mnie i powiedział, ze już wszystko gotowe do porodu. Czekać mam tylko na skurcze. Ale ja już się nie łudzę bo już dawno miałam urodzić a tu dalej nic.
Jak nie urodzę do 14 to mam się zgłosić do szpitala i będą mi wywoływać poród.
Z resztą co się ma mały spieszyć na świat jak wody ma dość 🙂 w brzuszku a tu ciągle pada i pada i chyba się na to słonko prędko nie doczekamy.

Miłej nocki pa pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry dzien dwupak komsi sie melduje, slonce od rana po oczach dalo 😉 to wstalam 😉 ogarnac mieszkanie musze ladnie. KOlezanka z pracy (praktykantka)wpadnie odwiedzic "starsza" kolezanke ciezarna 😉 milo 😉 no poza tym dzis nie wstalam siku w nocy 😉 juhu bo ostatnio to wstawalam tak ostatnie trzy dni. w dole brzucha po prezprowadzcze mlodego na moja lewa kluje czasami po lewej stronie ale jak znam zycie to pewnie Niunius ugniata mamusie 😉
No to slonka zycze takiego jak u mnie 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki.
Ale mnie kręgosłup boli. Matko kochana ledwo chodze. Masakra totalna.
Pogoda okropna. Pochmurno i ani sladu sloneczka.
Do pielegnacji pepuszka mam gotowe gaziki nasaczone juz odpowiednim stężeniem procentowym spirytusu. Takie zakupiłam w aptece.
Zmykam jeszcze do łozka bo z prania ktore dzis zaplanowalam chyba nic nie bedzie bo i tak nie wyschnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...