Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Polezalam w wannie chwile,ale nudno bylo wiec wyskoczylam 😉 Dzisiaj sie nie dam szybko do lozka polozyc wiec jutro pewmnie nie wstane o 5 😉
No chyba ze Niunius zechce planowo wyskoczyc 😉 tak zostalo mu 1,5h i mamy 09.06. 😉 zobaczymy ile dni przetrzyma starych w spieciu przedporodowym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Wczoraj okazało się, że jednak nie muszę iść wcześniej do szpitala bo Majka podrosła i wcale nie jest taka mała. 😆 😆 aż ze szczęścia wczoraj wdepneliśmy do McDonald 😉
Jak nie urodze do 15.06 to do szpitala mam się zgłosić dopiero ok.19 ale stwierdziłam, że kontrolnie chociaż na ktg wybierzemy się tego 15.

Dzisiaj mam wielkie plany poleżeć sobie na słoneczku i zrobić lody truskawkowe (najpierw muszę jakiś ciekawy przepis wyszukać 🙂) a może wy macie jakiś?

Co do diety karmiącej to na SR mówili, że jeśli w ciąży jemy, np. owoce drobnopestkowe (truskawki), kapustę to przy karmieniu spokojnie można spróbować je dalej jeść... ciekawe ile w tym prawdy, hmmmm? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Hejka 🙂
Agulka to super wiesci 🙂 jUz nie musisz sie martwic 🙂 Mamy ten sam termin, dzisiaj ide do lekarza i ciekawa jestem co on mi powie w razie przenoszenia 🙂

Komsi Ty nawet nie wiesz jak ja Ci wanny zazdroszcze. Cale zycie wychowalam sie na wannie a od 2 lat tylko prysznic 🥴 Zdecydowalam sie na niego z oszczednosci miejsca a teraz odżałować nie mogę 😞 A Ty kobieto mocz sie i to w cieplutkiej wodzie bo Niuniuś ma już wyłazic, niech w koncu nam sie naturalnie urodzic chlopaczyna w terminie 🙂 Kurcze faktycznei wczoraj Ci termin przeleciał, no popatrz taka cierpliwa jesteś a to już Wasz czas 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 😉

laaf super tak spacerowć z małą czułam się mamą 🙂 i jak ludzie ukratkiem spoglądali do wózka 😜 hehe najbardziej rozbawiła mnie grupka dziewczyn które prawdopodobnie mówiły o mojej figurze i musiały sprawdzić jakie maleńkie dzieciątko w wózku leży :P (czyli ile po porodzie jestem) hehe... to było zabawne 😁 pod koniec było gorzej bo małej jeść się chciało i zaczęła płakać i pędem do domu leciałam bo nie miałam gdzie nakarmić na dworze i się bałam przewiania cycorków (zapalenie teraz nie jest mi potrzebne :P )

dzisiaj niuńcia moja ma tydzień 😉 ajajaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mala spala podczas spacerku? wiekszosc dzieci uwielbia swieze powietrze i wtedy najlepiej ninia 🙂 apropo figurki ile po porodzie Ci zeszlo? No i 100 lat dla tygodniowej Zuzi 😘

No i Ci mlody spindolil Komsi 😉 Gon go teraz bo pewnie na porodowce sobie siedzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no tylko pogratulowac 🙂 i wlasnie to jest to jak sie rodzi w tym wieku...hmm kiedy to u mnie bylo??? dawno temu i nie prawda 😁 😁 😁 😁
Nie no ale na powaznie trza bedzie cusik o siebie zadbac bo klucha nie kce byc 😜

komsi na jakis joging sie musimy umowic, akurat mam ponad 800 km do Ciebie to pewnie zrzuce nie? 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja tym razem tylko żeby powiedzieć, że Kkasia dotychczas nie odpisała - może mamy zły numer???
Jakoś nie mam śmiałości dzwonić, bo w sumie to my obce kobity jesteśmy dla niej, może po prostu ma taki młyn że musi prowadzić selekcję?
Wczoraj sobie posiedziałam przy komputerze przez większość dnia i pod wieczór jakoś tak nie bardzo się czułam - spuchłam i każde przesunięcie Młodego bolało dużo bardziej niż normalnie. Dziś daję na luz i idę uczciwie leżeć, odezwę się tylko jeśli będę mieć jakieś wieści.
Zuziek, ale Ci zazdroszczę 🙂 My na razie tylko patrzymy na pusty wózek, a właściwie to już nawet nie, bo udało się wczoraj mężowi przeorganizować komórkę, żeby go wyprowadzić ze środka dużego pokoju. Zgłosił się też wreszcie facet od szafy w sypialni i mówi, że da radę do końca przyszłego tygodnia, może zdąży zanim się Młody wykluje i uda się nam schować do tej szafy górę jego rzeczy? Teraz są załadowane do łóżeczka, ale przecież w łóżeczku trzeba zwolnić miejsce na Młodego! Wszystko na raz się finalizuje w ostatniej chwili, ale zaczynam mieć nadzieję, że przynajmniej z najważniejszymi rzeczami zdążymy.
Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Ann ja raz jak wysłałąm smsa do Kkasi to mialam info ze nie doszlo a jak puscialm drugi raz do nic nie wrocilo....i odpoczywaj kobito bo masz jeszcze troszke czasu niech malenstwo bedzie gotowe wtedy zaszlejesz 🙂

Oki ja zmykam do gina pewnie za wiele sie nie dowiem ale przynjamniej spytam ile po terminie powinnam sie szykowac do szpitala 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...