Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aga rzadko się śmieje na głos 🙂 o ile w ogóle można to śmiechem nazwać, bo robi takie "eeee!!! eeee!!!" podnieconym głosikiem 😉 a ja nigdy nie wiem, czy się śmieje, czy zaraz płaczem wybuchnie 😁
my obie już wykąpane, zaraz będę Małą usypiać. Zasnęła przed kąpielą, spała godzinkę, później ją obudziliśmy. Ciekawa jestem o której teraz uśnie 🤔
spokojnej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, gratuluje Pani Magister 🙂 Oklask 🙂

Byłam z Olcią u pediatry, więc jest zdrowiutka, a ten zdarzający czasem mocniejszy kaszelek jest wynikiem dużej produkcji ślinki albo suchości w mieszkaniu albo odziedziczy po mamusi alergię wziewną - ja mam na kurz, pierz i sierść. Dodatkowo zauważyłam, że zaczyna troszkę też kaszelkiem wymuszać uwagę na sobie...cwaniara. Przynajmniej tak mi się wydaje, poza tym oprócz mnie zauważył to też mój mąż i moja mama więc chyba coś w tym jest 😉

Malutka waży 7090 g 🙂 Ładnie przybiera na jednym cycku...hehe. Muszę leczyć tę pierś, bo pewnego dnia jeden cycuś może już nie wystarczyć 😞

Olcia dzisiaj przespała ciurkiem w ciągu dnia z 1,5 h w domku, już dawno tak nie było, bo przeważnie była to 1 drzemka z 0,5 h lub z 2 kilku - lub kilkunastominutowe lub wogle wogle bez drzemki w domu. Dodatkowo przespała tradycyjnie na spacerze z 2 h, więc dzisiaj był dzień bez marudzenia. Oby tak było częściej 🙂 Aha, i poszła tradycyjnie spać parę minut po 20.

Moja bobaska śmieje się na głos często i już nie tylko dlatego, że połaskoczę, posałuję np, za uszkiem lub rozsmieszę, siedzi sobie w leżaczku lub leży na kocyku i macie i sama śmieje się z czegoś tam. A jak śmiesznie się dziwi, robi wielkie oczy i wydaje z siebie coś w rodzaju: yyyyyyyyyyyh, a nawijkę czasai ma taką, że boki zrywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Dawidek smieje sie w glos bardzo czesto i jak juz liedys pisalam pokrzykuje sobie i to tak ostro ale na wesolo. 😁
A mysmy sie doigrali...wczoraj musialam kilka nowych aukcji wystawic i dalam mlodego do babci...niestety babcia jest przeziebiona i mlody zaczal w nocy kaszlec i smarkac 🥴 obudzil sie o 3,30 zjadl i jakos zasnal ale od 6 jestemy na nogach. Mysle ze do lekarza nie bede szla z nim bo nie jest "cieply" ale ide dzisiaj do neurologa (ze soba) to spytac co mu podac. Ech myslalam ze pierwsze przeziebienie uda nam sie odwlec a sie bidulek teraz meczy. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Laaf, dużo zdrowka dla Dawidka, oby przeziębionko szybko przeszło i żeby malutki nie męczył się.

Olusia zrobiła pobudkę po 3 i na razie śpi.

A dzisiaj oczy mi lecą, może znajdę chwilę, żeby zdrzemnąć się, tylko kiedy? Dzisiaj jadę do banku zawieść odpis z księgi wieczystej, teraz jest na nas i dzięki temu będziemy spłacać o 100 zl mniej raty kredytu.

Ooo, malutka się obudziła, więc zmykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...