Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf Aga katar miała 2 tygodnie. Teraz już Bogu dzięki się jej kończy 🙂 Czasami może trwać kilka tygodni.

u nas koszmarna nocka. Młoda nie chciała zasnąć, a jak zasnęła to budziła się co 45 minut 🤢 Karmiłam ją w nocy 3 razy, ale wstawałam chyba z 10, żeby ją odwrócić na drugi boczek, na plecki, na brzuszek itp itd. Padam na pysk. I na drzemkę nie mam co liczyć, bo chyba 3 sąsiadów remont robi i 3 wiertarki na zmianę pracują 🤢 Młoda chyba też dziś nie pośpi 🤨

chyba umyję łeb, wysuszę i pójdę z Agą na spacer do biblioteki. Ale to później, bo narazie u nas tylko 4*, a zapowiadają, że będzie minimum 10. Poczekam na ciut wyższą temp.

kur** znów przypaliłam garnek z mlekiem 😠 😠 😠 😠 😠
to będzie kiepski dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek to moze te zeby juz sie wyrzna w koncu, pisalas ze lekarka cusik tam widziala...
A dzisiaj w telewizji mowili ze 17 pazdziernika ma spac pierwszy snieg 😮 🤢

a kapalyscie dzieciaczki przy tym katarze? mam na mysli po ilu dniach bo wczoraj mlodego nie kapalam i na wieczor zaczal mu sie na dobre ten katar....bo o wyjsciu nie marze nawet mimo sloneczka bo dzisiaj chlodno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytałyście o brzuszki - ja też w zasadzie mogę swój cukrzycowy pokazać 😉 Jest mniejszy niż przed ciążą, ale za to w ostatniej chwili wyszły mi trzy mega rozstępy nad pępkiem - w miejscu które będzie wystawać ze wszystkich kostiumów kąpielowych 😮 W żadnym innym miejscu nie mam, nie robiły mi się przez całą ciążę, a te cholery nawet nie wiem kiedy wylazły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf ja Agę normalnie kąpałam, tylko szybko 😉 bez zabawy w wodzie i bez mycia główki (głowinkę myłam co 3 dzień).
Na spacery normalnie chodziłyśmy i chodzimy. I mam wrażenie, że odkąd Młoda więcej czasu spędza na świeżym powietrzu, katar jej znika 🤪

obie rzeczy - i kąpiele i spacery były za zezwoleniem (i namową) pediatry 🙂

wróciłyśmy z biblioteki 🙂 przytargałam 4 książki 😜 Aga się bawi w łóżeczku, a ja próbuję uratować garnek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa, nie pisałam Wam. Zapisałam Małą do Klubu Książek Disneya http://www.kkd.pl/ i wczoraj przyszła nam pierwsza przesyłka 🙂 zapłaciłam 31,50 i dostałyśmy książeczkę "Dzwoneczek i uczynne wróżki", płytę cd z bajką "Zakochany kundel" (czyta bodajże Wiktor Zborowski) i plecaczek z księżniczkami Disneya 🙂 całkiem fajny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piotrus tez ma katar i zauważyłam że z jedno oczko mu łzawi jak u Dawidka Laaf. A katar ma taki ze nie nadążam czyścic ( a strasznie tego nie lubi, jak już widzi ze mam zamiar czyścic mu nosek to płacze.)

A co do brzuszka to mój jest całkiem nie zły ale za to piersi 😞 z nich to jestem niezadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no troche monotonne się to zrobiło ale może akcja się rozkręci 🙂

a co do Osaczonej to przez przypadek zaczęłam to oglądać żeby zbić czas jak młoda spała a czekałam na Majke :P hehe 😉 i też zależy jak jestem w domu bo Majka o 8 rano leci a młoda tak wstaje mniej więcej 🙂 albo w sobote wszystkie 5 odcinków hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

My po szczepieniu ... 😞 płaczu było co niemiara , aż serce pęka po prostu .... no i marudziaszki już całe popołudnie dają nam się we znaki , nie pomaga ani wózek , ani chusta , ani przytulanki .... teraz mały troche zasnął , chyba już ze zwykłego zmęczenia.
Poza tym mój klocuś waży 8900 (!!! 🤪 ) , szmerki serduszkowe nadal słychać ...
Nio i zamiast południowego mleczka pani dr kazała podawać butlę z rozrzedzoną zupką :0) , o14 więc tak też zrobiliśmy i Antek wytrąbił całą tę miksturę beż większych protestów.

no ...aż się boję co to w nocy będzie po tym szczepieniu cholernym!

Buziaki 🙂

aha ...Zuziek- zdjątka supcio 🙂 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...