Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez polecam pampersy Dady chociaż chusteczki sa troche dla mnie za wilgotne :P i zapach sensitiv śmierdzą nie wiem czemu ale z PAMPERS też mi śmierdziały sensitiv :P może po prostu nie lubie tego zapachu :P ja caly czas używam dzidziusia :P hehe różowe, niebieskie i zielone 🙂

a właśnie Laaf może kropelki do nosa pomogą te co Kwasiek polecała Nasivin mojej Zuzce pomogły i oczka też łzawiły po kropelkach troszke też ale jak się katarek skończył tak w ogóle nie łzawią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf mam nadzieję, że mąż dorwał fridę i że Dawidkowi już ulżyło. Katarek u takich szkrabów to masakra 🤢
jakby Młody się zaczął dusić w nocy, to nie krępujcie się i jedźcie z nim na izbę przyjęć pediatryczną. Udrożnią mu nosek, dadzą jakieś kropelki i noc powinna być ok. Ale jutro koniecznie idźcie z nim do lekarza, bo od kataru do zapalenia uszu droga krótka niestety 🥴 więc trzeba szybko działać.
Żeby mu się lepiej oddychało, podnieście trochę wezgłowie łóżka, żeby główkę miał ciut wyżej, niż dupsko.

Trzymajcie się.

A i możesz mu leciutko plecki oklepywać - zawsze w kierunku od pupy do ramion.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja płaskiego brzucha nie mam. Ale to akurat przez moją żarłoczność, nie przez ciążę 😉

Aga chyba zasnęła... Oby, bo ja ledwo żyję. Jeszcze chwilę posiedzę na necie i idę spać. Mąż zarywa dziś nockę - musi parę rzeczy do pracy pokończyć, więc będę miała całe łóżko dla siebie 😜 niby fajnie, ale i tak zdecydowanie bardziej wolę z nim spać, niż sama...

kolorowych snów Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkaska, ja używałam pieluszek Baby Dream z Rossmana i byłam bardzo zadowolona, ale że Biedronkę mam bliżej to kupuję Dada są dla mnie super. Pieluszki rossmanowskie czasem kupię, jak będę w tym sklepie. Poza tym nie trzeba na wypróbowanie kupować całej paczki, bo sprzedają opakowania po 2 szt. po 1,99 zł.

Huggiesy niesprawdziły się, a kilka paczek w różnych rozmiarach Pampers dostałam z pracy - nie były najgorsze, ale też do końca nie byłam z nich zadowolona. Dobre były też pieluszki Bella Happy.A chusteczki Pampers Sensitive byly ok. zapach mi o dziwo nie przeszkadzał, ale raczej należą do tych droższych, chusteczki Dada też dla mnie są za wilgotne i lepią się. W osiedlowym sklepie kupuje czerwone Bella Happy lub Bambino - zależy co rzucą, a jak jestem w hipermarkecie to kupuję chusteczki Dzidziuś Sensitive. Mam też chusteczki rossmanowskie, ale jeżdżą one w torbie wózkowej, bo mają fajne małe opakowanie, w sam raz na wyjście.

Naszych maluszków na pewno nie ochronimy przed pryskanymi owocami i warzywami, ale ja mam zamiar kupować w osiedlowym warzywniaku i sama robić zupki, może czasem skorzystam też z gotowizny. Nie jadłam, ale słyszałam, że obiadki i zupki w słoiczkach są okropne, dziecku jest obojętne, bo nie zna przypraw, niestety nam nie przejdzie to przez gardło.

Sylwia, niestety mała nie chwyci, bo obrzęk wchodzi na małą część brodawki i sutek jest wklęsły, a dopóki nie zniknie to lakator w 100% nie wyciągnie jeszcze brodawki, więc pozostaje mąż, ale on ostatnio jest padnięty, bo otwierają nową siedzibę firmy, w której pracuje i zostaje czasem dłużej w pracy, no i teraz też będzie pracować w niektóre weekendy. Jestem zdana na laktator, ściąganie ręczne, które nie zawsze wychodzi i okłady z kapuchy i z wódki...hehe. Smaruje pierś grubą warstwą oleju (może też być oliwa z oliwek lub krem nivea), brodawkę zasłaniam gazikiem, na to złożony w kwadrat kawałek folii spozywczej, dużą gazę maczam w ciepłej wodzie i i skrapiam trochę wódką, przykładam na chore miejsce na to woreczek śniadaniowy lub foli spożywcza, kawałek waty, złożona pieluszka tetrowa w kwadrat, na to biustonosz i temblak z drugiej pieluszki tetrowej, żeby pierś była podwyższona. Tak poleciła znajoma położna kiedyś mojej mamie, bo miała zapalanie piersi przy mnie i teraz ja robię takie okłady. Trzymam od 1-2 h, żeby pierś się nagrzała.

Lecę spać, bo potem jestem dentka.

Dobranocka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJA
no my dzis nocka nawet spokojna , jedno karmienie i maly spał do 7 😆 😆
Anulka widzisz nawt nie wiedziałam ze w rosmanie sprzedaja te m pampery na szt , musze wyprubowac mysle ze beda ok na dzien bo na nocke to jednak pampersy sa nie zawodne 😉
Wczoraj zrobiłam małemu zupke marchewkowa z ryzem , wtrynił duuuzo dzis juz kupka była ok takze nie zamierzam juz kupic zadnej zupki w słoiczku 🙂 🙂 🙂
LAAF ja Dawidek sie czuje??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

mija gwiazda dziś drańska nie dała mamusi pospać teraz wariuje na macie i żółwika zaczepia

Ja mam chusteczki Pampers i ładnie pachną tylko mam takie pomarańczowe bo były gratis do pampersów ale nivea są lepsze wg mnie a innych jeszcze nie próbowałam a mam jeszcze bobini bo dostaliśmy i z Dady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas jest właśnie jakiś regres - Staś stał się mniej samodzielny, w nocy przerwy między karmieniami znowu krótsze (od dwóch nocy po 3-4 godziny). No i wieczorem histerie, po kilka razy usypiamy, odkładamy, zasypia, budzi się z rykiem, znowu usypiamy itd. Teraz leży na macie i podmarudowuje co chwila, że już ma dość, ale na razie go nie ruszam...
Laaf, dobrze że już Dawidkowi lepiej, bo u takiego malucha nie bardzo wiadomo co robić, chyba tylko usiąść i płakać razem z nim...
Chusteczki u nas na topie różowe Bambino - kupujemy przez net tam gdzie Białe Jelenie po 9,99 za dwa opakowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamiętam jak Zuzka miała katar to normalnie patrzyła na mnie jak bym jej miała coś złego zrobić... nie lubi tego okropnie a jak aspirator widziała to już wogóle 🤢

nocka jak zawsze :P teraz karmionko było mała leży na łóżku i się bawi zabawkami a ja pije kawusie i robie przegląd w internecie 🙂

miłego dnia mamuśki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...