Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamuśki

a my się wyrwałyśmy z małą na miasto obleciałyśmy rynek i zaszliśmy na herbatkę do mojej kumpeli i się zasiedziałyśmy aż tatuś po nas przyjechał po pracy he he

Natka no to już kawał chłpoa amoja dopiero 5 kg przeżuciła

Zuziek fajne fotki a wózek to masz Tako jumper?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellloo Matki!!!!!!

wrocilismy cali i zdrowi, opaleni, wypoczeci.
Niuniusiek spisal sie na medal.

Jutro sie odezwe teraz spijam bronka przyjezdnego i no odpoczwamy po urlopie. Niuniusiek kima wyczerpany. 😘

Naprodukowalyscie 99stron od mojego wyjazdu 😉 jutro postaram sie choc troszke nadgonic. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojaaaaaaaaaaaaa 🙂 Komsi do nas wróciła 🙂

ale superaśnie 😉 kochana oczywiście jak się rozpakujecie dojdziecie do siebie 🙂 to nam opowiesz jak było 🙂 a nooo i zdjęcia obowiązkowo 🙂

buźka kochana 🙂 :*

ja już niestety spadam kąpać się i do wyrka mam dzisiaj obiecane 🤪 😁 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

U nas nocka jak zwykle spokojna (mimo tego cholernego kataru) ale mlody budzi sie na jedno karmienie bo w dzien malo zjada...

Komsi lobuzico dobrze ze juz wrociliscie (dla Was pewnie nie za bardzo 😉). A ze masz co nadrabiac to sama widzisz ze nie proznujemy 😜.

Natka a troszke nie zaduzo wazy Twoj synus? Pytam bo moja kolezanka ma rocznego chlopczyka i ostatnio jak byla na badaniach kontrolnych maly wazyl 12 kg i lekarka powiedziala ze to za duzo...
Za to Igusia to drobniutka dziewczyneczka 🙂 jak laleczka wyglada w tym wozeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Olcia, obudziła się ok. 2, potem spała do 7.00, teraz bawi się w łóżeczku.

Komsi, witaj - czekamy na relację i fotki.

Laaf, dobrze, że pomimo kataru Dawidek spokojnie nockę przesypia.

We wtorek mam kontrolną wizytę u chirurga-onkologa z tą moją piersią. Powiem Wam masakra, co prawda chyba coś się udrożniło, bo te twarde miejsca trochę zmiękły, ale coś tam w środku jest, a najgorsze , że krawiak mi się pojawił wewnątrz i mam rankę na zewnątrz, tak jakby coś tam pękło i trochę wylało, no i boli jak cholera, szcególnie jak się dotyka. Brałam już 2 razy paracetamol. Zadzwonię do tego lekarza i zapytam, czy przyjemie mnie dzisiaj albo w poniedziałek i co mam robić, oprócz ściągania laktaatorem,bo ręcznie się nieodważę się ściągać. Tolerancję bólu mam sporą, ale w tym przypadku jest poprostu ryk. Dzisiaj jeszcze jadę do gina i może pokażę co mi się tam narobiło albo zadzwonię do pani od laktacji. Boże, niech to się skończy bo mam już dosyć. Chcę żeby wróciło wszystko do normy.

Idę wyszykować się dopóki malutka nie marudkuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo dziewczynki 🙂

Zuzia dzisiaj 7 z groszami wstała ale poleżała grzecznie w łóżeczku aż mama zrobi mleczko potem flache dostała :P i teraz lezy sobie koło taty i wkurza go szeleszczącymi zabawkami 😁 a on dalej ma nadzieje zasnąć :P (marne szanse) a ja oczywiście kawucha i przed kompa 😁

Sylwia a no taki sam mamy 😁 a Igusia wygląda na prawdę jak laleczka 🙂 Słodziachna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z ta waga to chyba chodzi o to ze przy naturalnych czynnosciach ruchowych ja siadanie czy turlanie sie pozniej chodzenie, dzieci ciezsze maja wiekszy wysilek i moga pewne rzeczy pozniej wykonywac. Popatrzcie na Zuzke jest szczuplutka, zgrabniutka i jak szybko sie wszystkiego uczy 🙂 tak mi sie wydaje ale to tylko na moj rozum bo szczerze mowiac nie pytalam lekarza ani nie czytalam na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmm... Laaf jakie miłe komplementy z rana 🙂 hehe a tez mi się tak wydaje mam porównanie z sąsiadką ona 14.10 bedzie mieć pół roku a ni cholere jeszcze nie siedzi 🤢 nawet nie próbuje a mojej Zuzce daje jeszcze pół miesiąca góra miesiąc jak bedzie sama siedzieć i zaczynać coś nowego 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 😉
widze ze temat wagi maluszka , Laaf ma racje ze waga to tez duzy problem przy pozyskiwaniu podstawowych sprawnosci , moja kuzynka ma corke zaraz 10 miesiecy skonczy i ona tylko siedzi i tez nie sztywno strasznie leci do przodu , ale ani nie prubuje wstawac w łózeczku nic wiecej jak ja probuje klasc na brzuszku zaraz jest pisk a mala o naprawde pulpecik.
Komsi witaj spowrotem , pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igusia trzyma formę podobnie jak zuzia a tak naprawdę mam nadzieję że figurę po tatusiu odziedziczy i dobrą przemianę materii bo ja to całe życie na diecie 🥴 i chciałabym żeby ona nie miała takiego problemu

a wózek super jestem bardzo zadowolona jedyny minus to to że jest ciężki i sama go nie podniose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iga przez 6 tygodni (od szczepienia do szczepienia) przybrała 90 dag i doktorka powiedziała ze ni by troszkę mało ale w sumie w normie i już chyba tak jej uroda że do grubasów nie będzie należeć z czego mamusia bardzo się cieszy

Pisałam wam kiedyś o mojej siostrze i nawet zdjęcie wstawiałam teraz mała ma 2 latka i waży 24 kilo czyli dużo za dużo

a Igula wbrew pozorom to często jje w nocy to o 1, 4 i 6 a w dzień nie licze ale je krótko czyli po trochu a często
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wage tez napewno dzidziczy sie po rodzicach tak wiec moj Dawid za wielki nie bedzie bo jego tatus waga kogucia 😉 a ja zawsze bylam szczupla tylko teraz po ciazy nie moge zrzucic i oponke naprawde mam spora 😜 Waze teraz 80kg przy wzroscie 171 cm i musze sie za siebie wziasc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu przystojniaczek na chrzcinach 🙂

[URL=http://img268.imageshack.us/i/p9180036pop2.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8053/p9180036pop2.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img409.imageshack.us/i/p9180037pop.jpg/][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/3102/p9180037pop.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...