Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY

a my byliśmy na wsi pozbierała troszkę zien=mniaków a mała się dotleniła prawie w lesie i spała jak suseł później...

Anulka trzymaj się jakoś i nie poddawaj się już tyle przeszłaś że teraz może być już tylko lepiej a tej więzi dzidzi z cycusiem szkoda stracić... 😉

dziewczynki prosimy o głosik
http://pl.lennylamb.com/nodes/2_nosidelka_mei_tai#nosidełko/konkurs/2329
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje czerwcóweczki 🙂
...Tak mi sie głupio i źle zrobiło po tym jak do mnie na nk napisała Zuziek, że tak mnie strasznie ruszyło że od razu napisałam. Nie odzywałam sie, bo czasu za bardzo nie było-albo to tylko wymówka i na dodatek najgorsza.... Przyjmuje skruche....
Zaglądałam do Was i troszkę czytałam co u Waszych małych urwisków:P, niektóre już nie takie male bo po 4 miesiące. Na razie młoda rośnie jak na drożdżach tfu tfu i nic jej nie dolega. Ja siedze w domu mam do 29 listopada urlopy a potem albo jakies zwolnienie tylko słysząłam ze jak na mala to 100% a na siebie 80%- nie ważne ile- Moja mała jest najważniesza bo nie chce jeszcze wracac do pracy- jak byłam ostatnio na grzybach i zostawilam ją na 10 godz to tak bardzi tesknilam za moim szkrabem, ze niewyobrazam sobie zeby tak codziennie..
Słuchajcie czy Wasze wlosy normalnie się "zachowują" ja łykam ha-pantoten, skrzypovite a tak mi wypadają ze jestem prawie łysa- Wyglądam jak Negral... Mozecie cos wiecie na ten temat???
Obiecuje pisac chociaz po jednym poscie dziennie.
Ogromne Buziole dla WAS KOCHANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej 🙂

Anulka - bidulo , przykra sprawa z tym cyculem 🤨

a my dzisiaj wycieczkowo spędziliśmy sobotę ... Zaliczyliśmy zamki w Ojcowie i Pieskowej Skale , a potem Park w Chorzowie ... dzieciaki dotlenione , spią jak ciapki , a ja padam na ryja 😮
Młody w chuście pozwiedzał co się dało, resztę w wózku ...Ale było super!!!!!! 🙂

W temacie mleczka , na Bebiku "hodowałam" Zuzkę , a Antol pije BabyDream (bardzo fajne mleczko i nie drogie , dostępne w Rossmanie)

to tyle , mykam spać .... młody powinien zrobić pobudkę koło 2 🙂

Buzki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna jeśli uraziłam to przepraszam 😞 tylko po prostu się stęskniłam 🙂 i myslałam że coś się stało że cie nie ma 😞 bo od ponad miesiąca zastanawiałam się co z tobą... witaj spowrotem kochana :* a i włosy u mnie to koszmar wypadają wypadają i jeszcze raz wypadają... garściami 😞

ojj Laaf to kiepsko pamiętam jak cierpiałaś w ciąży przez te uszy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny.
Kicia to ile tym mu tego mleka dajesz jak starcz Ci tylko na 1,5 dnia 🤪 🤪 🤪
Ja mam mlego 450g i starcza mi na 3 dni a dostaje 5 razy dziennie ( 4 razy 150 i n noc 180 ml)

Kruszyna i Zuziek na wypadanie włosów najlepszy jest szmpon z Vichy z Amineksilem kosztuje ok 50 zł ale jest warty każdych pieniędzy. Mi tak wypadały włosy w zeszłym roku że byłam załamana bo już miałam łysinki. W prawdzie leczyłam sie u dermatologa ale najwięcej zawdzięczam temu szponowi. Jakieś tam skrzypowity czy tableteczki to pic na wodę.
Wazne jest zeby nie rozczesywać włosów po umyciu tylko wykręcić delikatnie i zawinąć w ręcznik bo na mokro wypaduje najwięcej włosów. I nie wolno myc włosów w goracej wodzie, woda do mycia ma być letnia a spłukuje się może nie zimną ale chłodniejsza. Pod wpływaem gorącej wody coś tam się robi ze skórą i włos ma większą skłonność do wypadania.
To działa na zasadzie skubania kury. Jak się zabija kurę to żeby piórka szybko wyszły to leje się po niej gor acą wodę i wtedy tylko się dotknie tych piórek i same wychodzą 😁 Sory za głupie porównanie.
Moja dermatolog powiedziała mi kiedyś CO MA WYPAŚĆ I TAK WYPADNIE. Leczenie polega na odżywieniu włosów które są mocniejsze. Jeżeli włos zostanie uszkodzony to już jest słaby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

mi też lecą włosy i to strasznie przed ciążą też tak miałam i w pierwszych miesiącach ciąży a później spokój i dopiero teraz się zaczęło myślałam że to po odstawieniu witamin i zaczęłam brać z powrotem bo mi zostały i szkoda wyrzucić...

Madalena dzięki za rady bo ja przewżnie kąpię się w gorącej wodzie bo raczej zmarżluch jestem i tak się rozgrzewam...

Laaf zdrówka życzę 😉

dziewczynki prosimy o głosik
http://pl....#nosidełko/konkurs/2329
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia a mi wyskakuje blad w stronie....sprobuje pozniej

A zeby nam dopiec to mlodemu pojawila sie afta (tak mi sie wydaje ze to jest to), zaczerwieniony fragment dziaselka i zauwazylam wlasnie ze od kilku dni zlosci sie na grzegotke ktora ma w buzi a ona poprostu go razi w to dziaselko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w moją Zuzke dzisiaj diabeł wszedł normalnie wyła i wyła a ja nie mogłam nic zrobić najedzona, przebrana, dziąsełka posmarowane i nic śpiąca była na chwilke zasnęła a za minute znowu ryk masakra jakaś 🤢 ja nie jestem przyzwyczajona do takich akcji 😞

Kruszyna a już myślałam że coś nie tak powiedziałam ☺️ buźka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...