Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Laaf, ale przystojniak Dawidos 🙂 Wygląda jak laleczka 🙂
My chrzcimy w tę niedzielę, już się machina powoli rozkręca, bo co prawda rodzinny obiad w knajpie i przyjezdna część będzie mieszkać w wynajętym mieszkaniu, ale będą u nas od jutra do poniedziałku i poza uroczystym obiadem też muszą coś jeść, poza tym pewnie jednak większość czasu spędzą u nas w domu na zabawach z Młodym, w końcu to do niego głównie przyjeżdżają 🙂
A Matka Wariatka wczoraj zabrała się za produkcję białych róż z krepiny żeby nimi udekorować koszyki z cukierkami, którymi będziemy częstować po Mszy wszystkich którzy przyjdą (będzie mnóstwo znajomych, którzy później już nie idą z nami na obiad). Ostatnio robiłam takie róże ponad 30 lat temu z Babcią, więc wyszły nieco koślawo, poza tym ręce nie te, czasu za mało, a i krepina już nie ta sama co kiedyś. Ale dwa koszyki są eleganckie 🙂 Chociaż tym zrekompensujemy Młodemu brak gajerka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂

u nas nocka spokojna. Eeee... tzn. Młoda spała ładnie, o. Tak to określę 😁 obudziła się tylko raz o 3 na karmienie i ładnie spała do 8 🙂 teraz znów kima, a ja zaraz polecę sobie śniadanie zrobić, bo zjadłam tylko owsiankę. Ostatnio jakoś kiepsko się czuję, brzuch mnie boli, niedobrze mi, słabo. Chyba będę musiała sobie kontrolną morfologię zrobić. W szpitalu faszerowali mnie żelazem (anemię miałam - pierwszy raz w życiu) ale przed wypisem kontrolnej morfologii nie zrobili, bo po co? 🤔

Komsi
, fajnie że już jesteś : znów będzie wesoło 🤪 pokaż jakieś zdjęcia swojego przystojniaka 😉 i swoje oczywiście!

Sylwia a jak ubierasz Igusię? Aga się tak pociła, jak ją za grubo ubierałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś Oluśka mi marudzi dzisiaj 😞 1,5 h na cycu wisiała, przysypiała i budziła się, a ja razem z nią, ale i tak czuję się jak trzepnięta. Teraz włączyłam Mini Mini to mam chwilę spokoju, niestety nie było wyjścia.Staram sie, żeby nie lampiła się w tv, ale czasami jest pomocnym urządzeniem.

Ja mam 1,68 cm i obecnie ważę 69 kg, a przed ciążą ważyłam 73 kg, w ciąży przytyłam 11 kg.

Sylwia, głosik oddany 🙂

Idę wreszcie odciągnąć laktatorem coś z tego cycka, ja już chciałabym, żeby mi nacieli i strzykawą czy tam czym ściągnęłi i było po sprawie, ale muszę czekać do wtorku - zobaczę co stwierdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia nie wiem jaką temperaturę macie w domu. U nas są 22* i Aga w samym pajacyku lata. Ewentualnie zakładam jej czasami (rzadko) pod pajacyk bodziaka z krótkim rękawem.

Spróbuj do jedzenia Igę trochę lżej ubrać. Podejrzewam, że może być jej ciut za gorąco 😉

Anulka
kurde kiepska sprawa z tą piersią 🤢 daj znać jak będziesz coś wiedziała i trzymaj się kochana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

no i 4 miesiące nam stuknęły !!!!!!! jak to zleciało! 🙂

noc po szczepieniu , o dziwo spokojna ! jedno karmienie , żadnego marudzenia ... ufff

Laaf - no waży trochę za dużo ten mój łobuz , dlatego taż zamiast jednego mleka ta zupa z butli ma być ! Ja jak miałam 4 miesiące ważyłam 8430 (bo mam swoją książeczkę zdrowia) . Ale ten mój facecik nie tyle jest grubiutki co duży po prostu , ciuszki 80 już pasują niektóre.

Dawidos - przystojniak jak się patrzy

co do wagi , ja mam 168cm i waże 81kg ... miałam plan się odchudzać , ale narazie nie mam motywacji 😉

Komsi - welcome back !!!!!!! 🙂

spadam gotować wspomnianą wyżej zupę 🙂 !! 😜
miłego dzionka !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zapomniłam pochwalić nasze drobiażdżki Zuzię i Igusię - śliczne dziewczątka 🙂 No i Dawidek elgancik i przystojniaczek pierwsza klasa 🙂 Często rodzą się małe klony, któregoś z rodziców, bo mały cały tatuś, może faktycznie poza pucułkami, które ma po mamie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry lasencje!
Maxym byl zajebisty!!! dal pospac, polezec na plazy i spacerowac, caly dzien na dworze wiec zadowolone dziecko dzungli. Kupczyl co drugi dzien, na plazy najlepiej mu to wychodzilo, raz to nawet mialam nos i policzek w jrgo kupoie 😉 tak szalal chlopak 🙃

urosl mi niesamowicie. podroz ok, cyc i spanie, zaczepianie dziadkow i babc, usmiechem zabijanie serc wszystich, okrzyki w sklepe grande grande, jak sie dowiadywiali ze mlody ma 3,5 miecha. jednym slowem cyrk 😁

Dziewczyny asze corcie fajniutkie, Laaf Dawidos wypasiony, buciki mial szurowane!!elegaant, no i Matko very nice!!! Dumna! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...