Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Odebraliśmy wyniki Staśka. Morfologia wzorcowa czyli to nie anemia na szczęście. Natomiast w moczu jakieś dziesiątki tysięcy bakterii. Na razie się nie denerwuję, trzeba powtórzyć badanie bo prawdopodobnie jednak to kupsko przedostało się do woreczka. Mam nadzieję że to to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A już myślałam ze tylko moje dziecko lubi spać z czymś na głowie. Piotruś bez kołderki na główce nie zaśnie, potem mu tylko odsłaniam buzię żeby sie nie udusił.

[URL=http://img827.imageshack.us/i/img3945f.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2013/img3945f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena ja mysle ze wiekszosc dzieciaczkow lubi miec cos kolo buzki 😉

dziewczyny mam takie pytanie: moja Kamila wymyslila sobie ze pojdzie na studia architektoniczne i od drugiego semestu chce zebym ja zapisala na zajecia z rysunku. Ja uwazam ze zeby pojsc na takie studia trzeba miec dryg w rysowaniu ale kurna moze sie myle. Wiecie cos moze z doswiadczenia Waszych znajomych, ktorzy moze takie studia pokonczyli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jecie dziewczyny taką dziewczyne (żone) jak moja siostra to ze świecią szukać tak się wysila bo dzisiaj jej chłopak ma urodziny ubrałą się elegancko przyniosła mu prezent to ten się krzywi że dziwnie się ubrała że prezent nie taki biedna aż się popłakała teraz poszłam jej pomóc bo robi mu uroczystą kolacje a ona w gotowaniu to raczej licha jest (ja nie mówie że ja jakiś orzeł) ale wiem że mogłam pomóc są ze sobą 9 lat a temu zawsze coś nie pasuje... 🤔 ciekawe jak bedzie po kolacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale te Wasze pociechy wysportowane i zabawne 😉

Architektura, moja kolezanka z pedalowki malowala ladnie i poszla na architekture,hmmm le czy pracuje w zawodzie?oj niwim. Jak chce na zajecia chodzic niech chodzi do czasu studiowania jeszcze pewnie ze sto razy zmieni kierunek na ktory chcialaby pojsc. A jesli odnajdzie w sobie pociag do rysunku to tylko jej sie przyddza fachowe porady 😉
No i laaf dorobisz sie moze jakiego ziecia architekt, zaprojektuje ci wille z basenem, a ze oboje beda wzietymi architektami to wszystko w prezencie dosaniesz 😉 you know what i mean, normalnie bajka... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz kiedys pisalam ze chce rakiete kupic i wszystkich facetow na marsa tak na jakis czas to by im sie zaraz wszystko podobalo jkaby wrocili... tak to juz Zuzku jest, za chlopem nie trafisz zawsze. No ale przez zoladek do serca wiec moze jak sie chlopak najje porzadnie to zmadrzeje... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uhmmm to teraz posluchajcie jej chodzi o architekture ale wnętrz 😁 ja pitole jak ja slucham tego mojego dziecka ☺️ tak czy siak przy tym zawodzie dryg musi byc 😉
Komsi ale nie powiem ta willa...ten basen...ja pitole bajeczka jak piszesz 😜
co do porzadnego najedzenia sie i zmadrzenia...to uwazam ze gra swieczki nie warta...kiedys Zuziek pisalas ze tyle lat sa razem a on nawet nie chce sie oswiadczyc a przeciez taki szmat czasu i dalej w niepewnym zwiazku?? I jeszcze dziwaczy jak dziewczyna tak sie stara...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ona jest po uszy zakochana on niby też i może i by się oświadczył ale on to najpierw kariera pieniądze musi mieć na koncie dopiero bedzie myśleć o czymś takim... Dominika to już by chciała nawet ślub wziąść bo i tak bedą ze sobą na bank... chodź by z przyzwyczajenia 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha Kicia przypomniało mi się apropo nereczek Bartusia!!!
Jak wspominalam mialam zapalenie miedniczek nerkowych jako malutkie dziecko, ostatnio podpytalam sie mojej mamy jak to wygladalo. WYtlumaczyla mi ze wlasnie mialam bakterie w moczu i mocz mi sie cofal do nerek i odrazu zajarzylam ze to smo ma Bartus, pytalam jakie leki mi podawano i wlasnie wspomniala ze okolo 1 roku przyjmowalam furagin. Teraz nerki mam zdrowiutkie i jest wszystko w porzadku a pomimo zlopania piwska 😜 watrobe mam w jak najlepszym porzadku - wiem bo jak bralam tabsy anaty to regularnie robilam enzymy watrobowe 🙂 I jak sama widzisz ten pierd..."lekarzyna" to chyba jedyne co potrafi to straszyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...