Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak się pytam bo dzisiaj mówię mojej szwagierce że mu się główka poci a ona zrobiła taka minę że az się wystraszyłam. Powiedziała ze przy niedoborze wid d tak się dzieje co prowadzi do krzywicy ale potem tak myślę że co chwilę go doktorka widzi i chyba by coś zauważyła. Ja jestem strasznie przewrażliwiona ale go chyba przegrzewam no i u nas w domu jest ciepło więc może dlatego się poci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
całkiem możliwe że się poci bo mu za ciepło 😉 a jeśli dajesz codzinnie wit. D to na pewno nie ma niedoboru 🙂

Waja wysypka może tez być oznaką alergii ale jesli to trzydniówka to powinno zaraz zejść moja Zuzka była cała obsypana jak się okazalo że ma skaze białkową i mimo że my z mężem nie mamy na nic alergii to odziedziczyła ją po wujku i teściowej bo oni alergicy na pyłki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena oczywiscie, ze moze byc to z goraca.Spocona glowka moze faktycznie sugerowac krzywice, ale to nie jedyny jej objaw, bo na przyklad niezabkowanie tez moze ja sugerowac, a z tego pamietam to Piotrus juz kla jednego ma i chyba kolejny mu idzie, wiec przypuszczam, ze to z ciepla. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek polecam te czopki viburcol, sa naprawde rewelacyjne.

Madalena wlasnie na temat krzywicy rozmawialam ostanio z pediatra, bo Julka ma dalej wielkie ciemiaczko 3x4 cm.I mowila, ze wlasciwie moze to swiadczyc o krzywicy ale nie musi tym bardziej ,ze nie widac ani rozlanego brzucha, ani powykrzywianych zeber, wiec chyba to tez sa jakies jej objawy.Tak mi sie przypomnialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwszy żabek to wyszedł ani nie wiedziałam kiedy a drugi to jest istna masakra nic mu nie pasuje jest tak marudny ze nie raz nie mam sił ale za to tak fajnie wygląda jak się uśmiechnie z tym jednym ząbkiem poprostu zwala z nóg.

Angela pewnie swojemu mężulkowi teraz składa jakaś zbereźną przysięgę ale welon chyba miała, kurcze teraz już nie wiem 🙂 Ja nie miałam welonu to moja podwiązka była w ruchu a ściąganie jej ............ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się dzisiaj wkurzyłam na mojego chłopa fochem strzeliłam i nie chce mi się iść do łózka koło niego położyć 😜 po za tym buszuje po necie ale mam świadomość że o 6/7 rano pobudka wtedy bede na siebie klneła czemu nie poszłam wcześniej spać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, marchewkę zrobiłam, ale małej nie podeszła, krzywiła się i wypluwała 😞 Nie wiem czy nie smakowała jej czy dlatego, że była najedzona, dostała ją po ponad pół godz. po karmieniu. Jutro spróbujemy ponownie.

A te czopki to konkretnie na co oprócz tego, że dziecko jest po nich spokojne?

Angela nawet jak nie będzie miała welonu to może mieć oczepiny - zawsze może rzucić wiązankę lub podwiązkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...