Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry mamuśki :*

Madalena napisał(a):
Zuziek chyba jednak się jednak położysz przy mężulku 🙂


a no nie miałam wyjścia :P ale spał jak zabity to inaczej :P

Młoda przespała ładnie jak kiedyś 😉 przed 8 pobudka jedzonko całą butle zdjadła 🤔 i teraz się bawi w łóżeczku a ja kawuche pije 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia wiem co to jest pakowanie dziecka 🙂 jak jechałam do babci z mamą to masakra 🤢 całą walizke ciuchów zabawek akcesorów do kąpania i jedzenie (ty aż tyle nie musisz bo karmisz piersią a u mnie butelki kaszki mleko soczki itp.) a my z mamą tylko majtki skarpetki i jakieś bluzki na przebranie 😜 hehe i szczoteczki do zębów 😁

Sylwia wklej linka ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Ja myslałam ze weekend beda pustki a tu prosze tyle stronek do nadrobienia , ja dalej sie mecze dzis nie spałam do 3 tak mnie duziło dzis pieprze wziełam antybiotyk bo ie wykoncze 😞
Ja jak jechałam z malym na urlop to była masakra z pakowaniem najgorsze było to ze maly miał 3 tyg i trzeba było wszystko miec ze soba ale jakos dalismy rade 😉
Sylwia dawałam ci linka gdzie trzeba pisac ze nic nie masz jeszcze ja napisałam i juz po yg paczka była i czeka nastepna na poczcie takze pisz kochana, a co do podawania posiłow to ja daje w porze karmienia zamiast butli oboiadek a deserek syaram sie godzinke po posiłku , ja robie małemu zupki sama i przyznam sie bez bicia ze je doprawiam bo inaczej moje dziecko nie chciało tego jesc a teraz robie sobie dwa słoiczki i jeden ma na raz i zjada bez problemu , Syliwa a dałas do tej marcheweczki troszke masełka cakiem inaczej smakuje nio puł godzinki po jedzeniu to stanowczo za wczesnie tym bardziej ze marchewka to obiadek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KKasia jak możesz to podaj jeszcze raz tego linka ale na razie poczekam jeszcze troche bo faktycznie jak Madalena pisze moja młodsza to może jeszcze przyślą

kkasia to Anulka dawała marchewę my jeszcze nic nie wprowadzaliśmy

zuziek no masakra jest z tym pakowaniem a mała jesze mi kupy nie robiła od 2 dni i jak znam życie to mi się w drodze usra po same pachy jak w kielcach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
a i podaje link 😉

http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2455

a mówiłam wam że w poprzednim miesiącu z leny lamb wygrałąm 2 dychy na zakupy u nich jak któraś chce to odstąpie bo jak dla mnie to troche przy drogo mają


My bon za 15 zl 😜 hehe i tez moge odstapic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U mnie niedziela bez Antka (póki co) ...zostawiliśmy go wczoraj u mamy , bo mąż chory , i rozsiewa bakteriozę gdzie popadnie !!!!
Za to w promocji mamy kuzynkę mojej córki , więc stan dzieci w domu się zgadza ... z tym że dzieci samodzielnych i w drugim pokoju ....
JEj ... pewno zgrzeszę tym stwierdzeniem , ale jak to fajnie mieć od czasu do czasu poranek dla siebie !!!!... ale tęsknię za Młodym , i już się nie mogę doczekać aż po niego pojedziemy ...

dzisiaj jedziemy do chrześniaka mojego męża , z baaaardzo zaległym prezentem ślubnym ... no i z dostawą pampersów i bodziaków dla jego małżonki ,bo na dniach na świat przydzie Hanusia 🙂

a poza tym ... Jutro Antek ma 5 miesięcy , a mnie kończy się macierzyński i zaczyna urlop ...

nio i jutro tapetuję siostrze pokój ....

buziaki ... miłej niedzielki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej : ale stron naprodukowałyście! 😲

U nas imprezka udana, poza moimi zwęglonymi szaszłykami 🤪 no, bywa 😉 i tak je zjedliśmy 😁 znajomi przyszli o 18, powiedzieli do 22. Przyjaciółka jest w 4 miesiącu ciąży, dałam jej moje spodnie ciążowe (ja chodziłam w nich pod koniec ciąży, a na nią teraz są dobre) i dałam jej tą poduchę-rogala do spania 🙂

Nocka całkiem dobra, ale nie pamiętam czy Młoda się budziła dwa razy czy 3... alzheimer atakuje 😉

laaf pisałaś, żebym odciągnęła pokarm i wypiła grzańca. Tu się pojawia problem, bo Aga nie uznaje smoczków i butelek 🙃 ale kupiliśmy jej wczoraj taką łyżeczkę nakładaną na butelkę i uczymy ją pić z łyżeczki 🙂 🙂 kupiłam też na butelkę ustnik-niekapek, ale póki co Aga reaguje na niego tak samo, jak na smoczek. Czyli bleeeeeee 😉

Marudząca Aga? A proszę ardzo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
U nas nocka tez fajniutka 🙂

Ale przesłodkie te Wasze maruderki 😘 i u mnie tez bylby problem z takim zdjeciem ale nie dlatego ze Dawidek jest aniolkiem ale jakos jak placze to nie mam pomyslu zeby takie cyknac 😉 tzn jedno znalazlam ale jak mial kilka tygodni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, Komsi, biedaczki jedne. Trzymajcie się i kurujcie szybko!
Dziś była druga kaszka i jakoś gorzej Staśkowi wchodziła niż ta wczorajsza. Może to kwestia pory dnia, zobaczymy wieczorem. W każdym razie po niej nie bardzo już chciał pić z piersi i zasnął na ponad godzinę co w ciągu dnia mu się normalnie praktycznie nie zdarza.
Rozłożyliśmy dziś na podłodze takie puzzle piankowe żeby Staśka z matą przenieść na niższy poziom, z którego nie spadnie na skutek przemieszczania się 🙂 Potrafi już nieźle pełzać - kolana pod siebie, kuper do góry i huzia 🙂 Ostatnio nauczył się jeszcze jednej techniki - robi z siebie tak jakby odwrócone V tzn. kuper na górze a na podłożu stopy i sama góra klaty z głową. W ten sposób też skuteczniej się przesuwa 😉 No i zaczął mi już siadać na całego - jak leży w huśtawce, foteliku, na kolanach itp. to natychmiast robi głęboki wdech, zamach ramionami i już siedzi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...