Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mimo tego że mam na 8 czerwca termin to przez stres jaki bede mieć w maju może to spowodowac przed wczesny poród chociaż nie koniecznie :P szczerze wolała bym być czerwcóweczką jakoś juz sie przyzwyczaiłam do czerwcóweczek ale to dzidzia o tym zadecyduje :P

co do ubrań to w maju bede mieć dostawę od ciotki z Angli dlatego zostawiam na później zakupy mam zapisane czego nie przywiezie i w to bede się zaopatrywać powoli ale gdzieś koło kwietnia, maja 😉 na razie to mam zapas pieluch tetrowych nowiuśkich hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello, hello pszczółki (a raczej gadułki) moje kochane. Sylwia może coś w tym jest z tym owłosieniem, ja przy kamili nie mialam wogole zgagi a ona do 2 lat byla prawie lysa jak kolano:laugh:
A powiedzcie mi jak to jest: juz kolejna z Was ma tzw. przeczucie ze urodzi wczesniej, a zadna z Was nie pisze ze pozniej:P wiem wiem tak sie poprostu bardzo chce tej dzidzi. Powiem Wam ze nie mysle o tym czy wczesniej czy pozniej tylko czy mniej cierpienia?!!!!!!!!!!!
Co do dziwnych strasznych lub obrzydliwych snow...pamietajcie ze sny najczesciej wyrazaja wasze emocje, bardzo czesto maja symboliczne znaczenie. Zapewne macie obawy co do przyszlosci jak bedzie z dzidzia jak sobie poradzicie itp., te z nas ktore juz sa matkami moga sie obawiac popelnienia tych samych bledow. A sny nigdy nie sa tak oczywiste, tak wiec jesli sni sie dziewczynka macie 50:50 ze to bedzie dziewczynka:laugh: 🙂
Butelki antykolkowe?? Jupi!!! Moja kamila przeszla na butelke po miesiacy i miala masakryczne kolki, cierpialam i plakalam razem z nia, teraz na pewno takie kupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂
Ja już jestem w 19 tc i już nie mogłam sie powstrzymać z ciuszkami i kupiłam 5 komplecików w uniwersalnym kolorze 😉 bo dopiero 29 stycznia sie dowiem co będę miała to wtedy już całkiem nie wytrzymam 😁 Ide na ush 4D i już nie moge sie doczekać 🙃 A jeśli chodzi o zgage to mnie często już męczy a najbardziej od słodkiego jak sobie pojem...a po mięcie też mam zgage 🤨 Moje maleństwo już nieżle urzęduje w moim brzuszku 🙃 mały wiercipiętek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aulka to daj znac jak cos sie dowiesz, z gory dzieki 🙂
Hejka Marcyś i wszystkie inne nowe czerwcóweczki 🙂 A powiedzcie mi tak szczerze z reka na sercu...chcecie karmic maleństwa? Pewnie pytanie jest głupie tak pomyslicie (kazda z nas ma taki ambitny plan) ale moze zapytam juz mamuski...Ja bardzo zle wspominam karmienie kamili, byc moze dlatego ze ciezko sie tego nauczyc (tak zeby dziecko dobrze chwatalo, najadalo sie i nie gryzlo). Z racji wieku mialam malo cierpliwosci i bardzo szybko przeszalam na bytelke (po za tym wrocilam do szkoly), powiem wam ze nie zaluje, nie mam powodu bo moja kamila ani nie choruje ani nie jest alergikiem. Teraz na pewno tez sprobuje ale nie bede wlosow z glowy rwac jak znow nie dam rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teraz przy kolejnej ciąży mam ambitny plan karmić dzidzie, ale czy się uda nie wiem.
W poprzedniej ciąży a było to 10 lat temu też bardzo chciałam karmić, ale Wikcia niestety nie umiała chwytać piersi. Jak przeszliśmy na butelke, też się dławiła smoczkiem. Pediatra nie wiedział dlaczego, ale ortopeda przez przypadek (bo mała strasznie płakała) zauważył, że ma zrośniętą błonkę pod języczniem i to była przyczyna problemó z karmieniem. Po zabiegu przecięcia błonki już jadła z butelki bo ja niestety już nie miałam pokarmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf jak już urodzę to ci powiem czy zgaga ma coś wspólnego z owłosieniem he he :laugh:

ja też bardzo bym chciała karmić bo to zdrowo dla maluszka ale zawsze miałam bardzo małe piersi (rozmiar stanika 75B ) i ciekawe czy będę miała pokarm... chociaż wielkość podobno nie ma wpływu na pokarm

teraz cycki mi skoczyły dzisiaj mnie pani wymierzyła i dała mi 80C taki wielgaśny jakiś 🙃



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 ja mam nadzieje że wielkość nie ma wpływu :P hehe bo z rozmiarem G wolałabym mieć pokarm (chociaż do tego się przydadzą) jak już są takie wielgachne i ciężkie :P

laaf ja bardzo bym chciała karmić ale to nie bedzie zależec ode mnie tylko od dzidzi czy bedzie potrafiło chycić cyca :P no i od tego czy bedzie ten pokarm :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie dziewczynki, nie zapominajcie jeszcze o cierpliwosci na ile bedziemy ja mialy 🙂 A propo kolek to wlasnie moja kamila dostala od zlego smoczka w butelce (zanim pociagnela mleko nalykala sie powietrza), musialam pogotowie wzywac i pomogl jej najzywkleejszy lakcid 🙂 Jak slysze slowo kolka to mam zimne dreszcze. Mala tak plakala ze nie mogla powietrza zlapac musialam ja potrzasnac mocno zeby sie odetkala, zostala trauma do tej pory pamietam jej malutka buzinke otwarta, nie mogaca chwycic powietrza 🤨
Co do wielkosci wogole nie ma znaczenia, kolezanka ma rodzynki a karmila 2,5 roku 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf to super że miała rodzynki :P i 2,5 roku karmiła a ja mam balony i moge nie mieć :P hehe nie no myśle że nie bedzie tak źle 🙂

Angela1987 ja się boje że dopadnie mnie jakaś depresja przez te zamieszanie ze szkołą 😞 nie daruje sobie jak nie zdam matury 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka świete slowa 🙂 🙂 🙂
Zuziek dasz rade nie martw sie, pamietaj ze jeszcze ewentualnie jak nie zdolasz masz wsierpniu poprawki. Ale w sumie dowiedz sie czy jak w tym czsie maluch zechce laskawie przybyc na swiat czy masz szanse jakiegos terminu pozniejszego...nie wiem jak to jest. Ja mature zdawalam z prswie 1,5 roczna kamila. U mnie problem byl inny, kiedy sie uczyc jak mala juz biegala i wogole nie mozna bylo jej spuscic z oka (tutaj uklony dla mojej kochanej mamusi 🙂 )
Angela nie nastawiaj sie z gory ze jak masz nerwice to na pewno bedzie cos nie tak, bardzo czesto ciaza leczy wiele chorob i tych zwiazanych z cialem jak i z psychiką, glowa do gory 🙂 Na pewno sie obserwujesz i widzisz ze cos inaczej sie z Toba dzieje. Ja np. przestalam miewac bole glowy i mniej sie denerwuje a generalnie tez mam nerwice (brak snu, ciezkie sny, napady zlosci) teraz jeste jak baranek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj natka78711 serdecznie Cię witamy 😉

laaf miałam zamiar odpuścić sobie ten rok jak już tak ciężko z tym moim organizmem ale mama mi powiedziała że wtedy to już w ogóle nie dam rady nic zdać mała bedzie pochłaniać 90% mojego czasu a teraz chociaż jest szansa że w spokoju... są terminy późniejsze trzeba mieć zaświadczenie od lekarza i od razu ma się przekierowanie na następny termin wtedy gdy bedą zdawać poprawki ja bym szła pierwszy raz zdawać ale weś sie po porodzie przygotuj do matury jak maleństwo bedzie mieć miesiąc czy dwa... ehh mam nadzieje że uda się załatwić te indywidualne i zdam szkołę w kwietniu i mature w maju a potem juz mieć święty spokój i spokojnie przygotowywać się do porodu psychicznie i fizycznie... a dopiero w październiku zacząć jakieś studia zaoczne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...