Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania, mam nadzieję, że ciśnienie się unormuje i lekarz coś temu zaradzi.

Ja to mam niskie ciśnienie.

Sylwia, wskakuj w butki na płaskim, bo będzie Tobie wygodniej chodzić, szczególnie jak musisz często biegać na pocztę. Fajnie, że interas się kręci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania sama sobie mierzysz ze wiesz ze tak skacze czy po prostu odczuwasz to jakos? Ja mam mierzone tylko na wizytach i zawsze jest dobre....chyba czesciej nie trzeba.

Anulka i super ze sami zamieszkacie, jak po znajomosci to pewnie i sie oplaca, oby sie z wlasnym udalo 🙂

Sylwia Ty jeszcze na obcasach smigasz???? omg ja bym w zyciu nie dala rady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂 Dziś mamy piękny dzionek, aż chce sie wyjść na spacerek 🙂
Z tym ciśnieniem w ciąży jest różnie...Ale najlepiej to skontrolować, ja mam niskie a zawsze miałam prawidłowe.
Jeśli chodzi o zakupy to ja tez sie zabiore za takie porządne w połowie kwietnia. Pieluchy chce kupić jedne z pampersa a drugie z huggies, zobaczymy jaka bedzie różnica. Kosmertyków tez jeszcze nie mam żadnych...
Ja narazie jeszcze chodze w wiosennych kozakach i w płaszczu odpiętym bo ledwo co dopinam ostatni guzik 😉 a i tak juz jest ciepło. Kurtki tez specjalnie kupować nie bede bo mysle że to zbędny wydatek, bo mam nadzieje że bedzie od razu cieplej to jakis luźny swetr wystarczy 😉
Miłego dzionka dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś babeczki śpicie wieczorkami, nic nie piszecie 😉
Marcyś ja kurtki też nie bede kupowac a w płaszcz ledwo się mieszcze ale dopinam sie 😉 Sylwia ja obcasy tez odstawiłam,a na płaskich lepiej sie chodzi,
I co Aniu byłas u ginki???Mam nadzieje ze wszystko dobrze??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny, mam takie pytanie, czy wzięłyście się już za kupowanie wózeczków dla swoich pociech? Jeśli taki to proszę o linki do wybranych modeli, bo ja jakoś nie mogę się zdecydować a już czas na ten zakup...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki

ale miałam dzisiaj dzień 🤢 nie dość że tata wyciągnoł mnie i mame na ekspresowe zakupy wózka (uparł się strasznie że dzisiaj koniecznie bo później kasy nie bedzie) i tak strasznie się zdziwił jak daliśmy TYLKO dle mnie AŻ 1189zł no ale sprawa wózka załatwiona bardzo mi się podoba 3w1 z TACO JUMPER szaro-zielony 😉

no a po zakupach czekała mnie nagła wizyta u dentysty zjadłam obiad i nagle poczułam taki ostry ból masakra 😞 w zasadzie lekarz powiedział że jest do wyrwania ale dopiero po porodzie mam zapalenie okostnej 🤢 i włożył mi tylko trutke do zęba i za dwa tygodnie do niego znowu ide... ale ból straszny tak beczałam na tym fotelu u niego... teraz już ból jest mniejszy ale lekki da się wytrzymać... powiedział że dobrze że odrazu do niego poszłam bo po 3/4 dniach gryzła bym ściany z bólu 🤢 🤢 i opuchłabym cała... i nie pozwolił mi brać żadnych przeciwbólowych...

moje określenie na to co się ostatnio ze mną dzieje "jak mnie urok to sraczka" masakra 🤢 🤢

ide spać bo aż jeść mi się nie chce a burczy w brzuchu...

dobrej nocki kochane brzuchatki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, nieszczęścia chodzą stadami. Ale będzie lepiej 🙂

monia, ja wózek pewnie będę kupowała tuż przed porodem. Z jednego powodu: wózek mają zasponsorować moi dziadkowie. Więc póki kasy nie dostanę, póty wózka nie będzie 🙂

branoc, mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ja też się ciesze że jakoś się ten nasz biznes kręci ale daje mi też czadu dzisiaj właśnie byliśmy po nowy towar i nie wiem jak się teraz w tym wszystkim odnajde....

Zuziek współczuje niedawno przechodziłam to samo...

a i Anulka gratuluje własnego gniazdka


a teraz to już uciekam bo meżulek wypachniony czeka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
a wiec ja po wizycie cisnienie mam skaczace wiec dostałam lek na to 😞 mam brac 1 x na dobe
co do hgb i krwi ogólnie dostałam zelazo 😞
narazie w domu jestem a 30 marca znow do lekarza 🙂
takrze wszystko pod kontrola mam nadzieje ze z tym cisnieniem sie niepogorszy 🙂

mam anemie ale jeszcze nie głeboka wiec mysle ze z tymi tabletkami z tego wyjde :/

co do wózków http://www.allegro.pl/item960062044_bexa_b3_wozki_3w1_fotelik_samoch_kola_pompowan.html
JA MAM TEN sprawdzony przez znajomą wiec wiem ze jest dobry 🙂

miłego dzionka zycze :*

Anulka gratuluje własnego gniazdka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂

Też się cieszymy na te "nasze" gniazdko, na razie jeszcze nie własne, ale na wszystko przyjdzie czas. Najważniejsze,że z naszą córcią będziemy sami mieszkać. Musimy jeszcze raz spotkać się z tą panią, która będzie nam wynajmować, ustalić kilka spraw i podpisać umowę. Ja tam wolę mieć wszystko na papierze-zawsze jest jakaś podkładka, nawet jak jest to po znajomości.

Ania, no to trochę nazbierało się, ale oby już tylko lepiej było po tych tabletkach. Dobrze, że jesteś pod stałą opieką 🙂

Zuziek, biedulko teraz ząb, ale będzie dobrze, musi być - nie ma innego wyjścia. Fajnie, że wózeczek macie już kupiony 🙂 Wielka radocha 🙂

Monia84, ja na początku maja będę miała kupowany lub zamiawiany przez sklep taki wózek - kwestia koloru (jest to polska firma):
http://www.roan.pl/index1.php?p=mar
Do wózka trzeba osobno dokupić nosidełko jest też z tej firmy.
Taki model wózka można zakupić w Gdańsku na ul. Grunwaldzkiej w Mama i ja, ale pewnie nie będzie chciało się Wam jechać z Malborka, więc jak coś to widziałam, że są też w sprzedaży na allegro. Koszt 1080 zł wózek (włącznie ze spacerówką, torbą i pokrowcami) i nosidełko ok.400 zł, na allegro jest trochę taniej, ale chyba zbyt dużej różnicy nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

A ja znów słomianą wdową jestem ;( mąż mnie wczoraj do Warszawy opuścił , i wróci dopiero dzisiaj póżnym wieczorem ...
Ja nie wiem czy to przez ciązę tak mi sie robi czy co , że jak go nie ma to płakać mi się chce ... poryczałam się przed chwilą jak zadzwonił (choćby go co najmniej rok nie było!!!)Wariatka !!! 🥴
Podziwiam Anię i Marcyś że radzą sobie jak ich mężowie wyjeżdzają na dłużej ... ja bym sie chyba tu zapłakała ! uff...

co do wózeczka to ja mam taki , tylko używany , gondola , spacerówka i maxi cosi cabrio fix - czarny

http://www.90n.pl/sklep/product/p/303/quinny,buzz,3.asp

teraz przede mną trzy dni rekolekcji z córką , i w piątek egzamin kwalifikacyjny do komunii !!!! (choćy na studia startowała a nie do sakramentu ! ) 😮 😉 ... bidne dziecko , całe zestresowane !!

łapcie słoneczko Kobitki , bo wiosna aż miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 😉

Ja bede miala wózek od kuzynki męża, taki szaro-zielony, a nosidełka juz mamy i to az 2 he he 2 kuzynki nam dały, ale bede uzywac tej jednej bo jest ładniejszy i wygodniejszy dla dzidziusia 😉
Wziełam się za sprzątanie od samego rana, a teraz odpoczywam chwile, bo jeszcze trzeba odkurzyc pokoje i umyc podłogi, ale mi sie nie chce, ale w syfie mieszkac nie moge 😉 he
U mnie słońca było z rana ateraz troche sie zachmurzyło;/





[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka, ale pomyśl już będziesz z mężem za kilkanaście godzin 🙂

Mój mąż prawdopodobnie pod koniec kwietnia będzie jechał z pracy na szkolenie. Jak zdarzało mu się jechać w delegację do jakiegoś przedstawicielstwa w Polsce to strasznie tęskniłam i było mi smutno. Ciekawe jak zareaguje na kilka dni nieobecności, czy będzie tak jak zawsze, czy też będę płakać do słuchawki (?)
To byłby pierwszy wyjazd odkąd jestem w ciąży, no chyba że nie dojdzie do skutku.

Ja wczoraj posprzątałam, dzisiaj pójdę po jakieś lekkie zakupy, jak zbiorę się, bo lenia mam niesamowitego.
Zaraz idę zrobić sobie drugie śniadanko, bo jestem głodna i nawet nie ma jeszcze 10.00, jeszcze tak nie miałam. Co za głodomorek we mnie siedzi 🙂

Teraz przez 2 dni pod wieczór mamy szkołę rodzenia. Dzisiaj mamy wykład o pierwszej pomocy, a jutro znowu oddychamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki

Angela tez bede mieć szaro-zielony a nosidełko musieliśmy dokupić bo było osobno i jest pod kolor cały zielony... 😉 ach jak przechodze przez pokój gdzie stoi wózek to aż mi tak fajnie na serduszku 😉

a wogóle to wkońcu zabrałam się za pisanie prezentacji maturalnej bo 7 kwietnia musze oddać bibliografie i materiały pomocnicze... masakra przez te wszystkie wydarzenia nie miałam na to czasu zwyczajnie... już nawet nie nastawiam się żeby ta praca była na 100% wystarczy mi te 30% żeby zdać... ale coś musi być... ehhh ta moja matura taka licha bedzie a wiem że było by mnie stać na wiecej... gdybym ciąże i ślub miała za rok juz po maturze... ale byle te 30%...

troche sobie ponarzekałam... 🤢
u nas świetna pogoda jade dzisiaj po odbiór dowodu osobistego i zaliczyć historie w szkole... mały spacer mi się przyda...

miłego dnia brzuchatki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane nosicielki synów i córek 🙂

We Wrocku slońce na maxa az chce sie zyc 🙂 Wózek kupię najprawdopodobniej używany, pewnie na allegro przez licytację. Chyba że sie jacys sponsorzy znajda 😉 Ale jeszcze nie traz, mam czas...
wczoraj malemu kupilam kolejne body takie typowo chlopiece 🙂

Ania Ty łobuzie nic sie nie chwalisz
STO LAT STO LAT, NIECH ŻYJE ŻYJE NAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki jeszcze jedno dzisiaj w nocy mialam straszny problem z oddychaniem. Tzn. obudzialm sie w nocy i nie moglam znalezc zadnej dobrej pozycji tak zebym mogla swobodnie oddychac, kurna przeraza mnie to troszke czy tak bede miala do konca ciazy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamuśki 🙂
Co to wózka to my zastanawiamy się nad takim modelem w kolorze turkusowym http://allegro.pl/item941411915_vector_4_air_espiro_fotelik_spiworek_nowe_kolory.html
Ale czy na pewno go kupimy to okaże się w sklepie po dokładnym obejrzeniu.

Jeśli chodzi o spanie to problemów z oddychaniem nie mam ale zdarza się że rano budzę się z bólem bioder 😞

Ale dziś miałam sen....
Ohh śnił mi się nasz synek, widziałam Go w tym śnie tak dokładnie, był taki malutki, miał czarne włoski i takie śliczne oczka 🙂 ale przerażające w tym śnie było to że po tym jak małego wykąpaliśmy to nie miałam ciuszków aby go ubrać, wszystkie jakie mieliśmy były na małego za duże i moja mama trzymała małego na rękach owiniętego w pieluszkę a ja z przerażeniem szukałam rzeczy które by pasowały na synka...
I szczerze mówiąc już od długiego czasu mam takie przeczucie że mały chyba urodzi się wcześniej... Jak do tej pory moja intuicja nigdy mnie nie zawiodła...
A po świętach zabieramy się za konkretne zakupy dla małego. Duży plus że wszystko co tylko będzie mi potrzebne dla maluszka kupimy w jednym sklepie ( hurtowni dziecięcej) także jeden wypad na zakupy i wszystko będzie kupione a i ja odetchnę z ulgą że jak synek będzie się spieszył na świat to już wszystko będzie gotowe 🙂
A po świętach czeka nas jeszcze przeprowadzka na swoje ehh obym dała rade to wszystko ogarnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, pewnie te problemy z oddychaniem nam przejdą, jak pod koniec ciąży brzuszek nam się usunie w dół. Tak mi wydaje się, może teraz jak jest wysoko, to usiska czasami na przeponę. Mi zawsze pomaga położenie się na lewym boku, większość ciążowych dolegliwości przechodzi jak leżę na tym boku.

W Gdańsku słoneczko, więc wreszcie wyszukuję się na ten spacer i zakupy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
Aniu sto lat sto lat!!

Ja dzisiaj po zobaczeniu pięknego słoneczka stwierdziłam, że zabieram się za okna 🙂 mam ich całe dwa (podwójne) więc roboty nie za wiele. No pranie też mi się w ogrodzie suszy więc cała szczęścliwa jestem 🙂

Co do wózków to zastanawiamy się na dwoma
http://www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=5736
http://www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=4387 w szarym albo zielonym kolorze 🙂

Anulka to rewelacyjnie, że udało się wam znaleźć i wynająć to mieszkanko. A teściowie dalej robili problem z tym pokoikiem dla maleństwa?

Z oddychaniem mam problem ale przez nos... budzę się np. o 5 nad ranem i czuje że mam nochal całkiem zatkany. Teraz jest to na porządku dziennym, ale wcześniej tak miałm podczas choroby.
Co mnie też martwi to coraz częściej mnie kłuje w mostku i niem wiem czy to normalne w ciaży??

Nio zycze wam miłego dzionka i duuużo słońca 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...