Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi dziś się śniło, że karmię synka piersią 😉 fajny sen, czasem nie m ogę się juz Adrianka doczekac 😉 a czasem, to bym wolała leniuchowac ile sie da 😉 he he. No ale czas najwyzszy na maluszka 😉 cieszę się ,że jestem w ciaży, chociaż porodu sie boję trochę, czy dam rade, na szczęście męża będę miała 😉

[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was mamuśki 🙂
Ale mnie dzis biodro boli, oj chyba musialam jakos zle sie polozyc 😞
Masz malutki Cezary kopie i figluje w brzuszku az sie wszystko trzesie 🙂 aż lezka mi sie w oku kreci jak sobie pomysle ze za dobre dwa miesiace nikt juz w brzszku pukac nie bedzie.
Oj bardzo szybko leci mi czas bedac w ciazy...
Co do kosmetykow to mysle ze jednak Bambino, a do pupy sudocrem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mysmy wczorajz mezulkiem poszli do kina na Trick, nawet fajny w końcu jakś odmiana po tych komedia polskich 🙂

A na święta wybieramy się do Wawki, co myślicie o tej drodze? Jak jedziemy zawsze zajmuje to nam około 5h, teraz zapewne będzie dłużej, bo wiecej postojów planuje. Ws umie się wahałam czy jechać ale kuzyn Mirka zaprosił nas na chrzciny córeczki...w sumie chętnie bym pojechała 🙂 Po za tym przed ciąża częściej bywałąm w Wawce (lubie tam jeżdzić).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Co do kosmetyków to ja obstaje przy firmie j&j płyn do kąpieli, oliwka a do pupci sudokrem.
Laaf generalnie jak nakłada się oliwkę to na mokre ciało a potem delikatnie osusza się ręcznikiem, więc przy dziecku podobnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, czy dobrze przeczytałam, że Wasz synek będzie imię Adrian? Upewniam się, żeby nanieść ewentualne zmiany.

No ja właśnie zastanawiam się też na kosmetykami Bambino,ale też Hipp oraz Perfecta Baby. Do pupy na pewno linomag i sudocrem. W SR położna powiedziała, że linomag zapobiegając odpażeniom, a sudocrem jak już te odpażenia pojawiłyby się.

Wyczytałam na stronie kosmetków Nivea, że można je używać powyżej 1 m-ca życia dziecka, a przy innych firmach jest od 1 dnia, ciekawe dlaczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok. już w tabelce widnieje Adrian 🙂 Spytałam się, bo wcześniej było do wyboru Oskar i Patryk.

Angela, przeczytaj sobie: http://www.nivea.pl/subbrands/show/521

Dla mnie to jest dziwne i wg mnie powinno się takich kosmetyków używać od samych narodzin, tym bardziej że jak piszesz nie ma nic na ten temat na opakowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, z tą oliwką i niewycieraniem dziecka, to ja bym była ostrożna. Małe dzieci nie mają wykształconej termoregulacji, więc bardzo łatwo jest je przeziębić. Generalnie po wyjęciu z wody powinien być nawyk owijania dziecka od razu ręczniczkiem, żeby nie marzło. A smarowanie oliwką mokrego, nie wysuszonego i całkiem odkrytego ciałka jest dla mnie bardzo ryzykowne. Już wolę parę kropel oliwki dodać do wody podczas kąpieli - wtedy ładnie się wchłonie, a po kąpieli można dziecko spokojnie osuszyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Brzucholki:*

Ostatnio cos mi wena tworcza do pisania siadla, ale bylam mimo tego na biezaco 🙂
Co do kosmetyków to na pewno sudocrem, emulsja do kapieli Oilatum i krem tej samej firmy.My uzywamy tych kosmetyków na oddziale i sprawdzaja sie rewelacyjnie, wiec nie ebde kombinowala z czyms nowym skoro wiem, ze te daja rade.A jezeli mala nie bedzie miala suchej skory to spokojnie wystarczy mydelko bambino.
Zastanawiam sie nad chusteczkami do pupki i kojarze tylko , ze haggisy sa bardzo twrde, a ktores pachna tak intensywnie, ze nawet nie dalabym ich do uzycia doroslemu a co dopiero maluchowi, ale nie pamietam ktore:/

Dziewczynki a co z Zuziakiem?Ktoras cos wie?
Laaf pytałas jak wizyta u neurologa, wiec nie wiem bo nie poszlam, bo zapomnialam skierowania, sierota...Ale biore ten magnez i jest duzo lepiej.A co do podrozy Twojej to wlasnie dobrze opracowane postoje i mysle, ze spokojnie mozesz jechac jezeli nie boli Cie brzuch.Ja w ten weekend bylam u znajomych w czestochowie i krakowie i luz.Przed wyjazdem tak bolaly mnie pachwiny, ze ustac na nogach nie moglam, ale jak dwa razy przebieglam sie przez Wawel to wszystko mi odeszlo 🙂

Buziaki i pozdrawiam Was moje kobitki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny:P
ale naskrobałyście przez weekend,nie mogłam sie odnaleść 🥴

co do kosmetyków to poprzednim razem uzywałam Nivea i teraz też będę,nie uczulały,ładnie pachniały,a puder z Nivei poprostu w oczach leczył małemu odparzenia(niewielkie ale jednak)....co do interpretacji że od 1 mca to niektóre firmy tak piszą ale to jest to samo,bo przecież pierwszy miesiąc zaczyna się wraz z pierwszym dniem 😉

a Bambino też produkuje firma Nivea...wiecie? 😎

ja jutro na wizyte idę i zobaczymy co mi na ten cukier powie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok jakos te zdjecie obciełam i niejest tak zle [img size=306]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN0196.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

a widzicie tego rozstępa ? to z poprezdniej ciazy jeszcze sie uchował 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj u mnie to juz 10kg na plusie, choc wszystko idzie w brzuszek bo ogólnie w inne czesci ciala mi nie poszlo, nawet piersi tylko o jeden rozmiar wieksze ehh.. 🙂 hihi
Hmm czekam juz tylko na bardziej wiosenna pogode bo u mnie pochmurno, a gdy tylko slonko wyjdzie to bede znikac na calodniowe spacerki, bo juz dosyc siedzenia w domku 🙂 ui mam nadzieje ze do konca ciazy wiecej niz 15kg nie przytyje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...