Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja wlasnie wrocilam od laryngologa - posżłam bo nadal te uszy mi sie zatykaja a zatoki non stop zapchane pomyslalam ze jakies leczenie mi zapoda...do tego cale lewe oko mam przekrwione moze zapalenie spojowek czy cus...acha pokazalam jej jeszcze wyniki badan po rezonansie glowy bo tam tez byla inmformacja o zapaleniu zatok. No i....dostalam skierowanie do szpitala 😞 Powiedziala ze ambulatoryjnie nie moze mnie leczyc i musza mnie przebadac w szpitalu. Jutro tam pojade ale chyba nie ma snsu zaczynac od piatku, moze niech mnie jutro lekarz zobaczy a w poniedzialek sie poloze? co myslicie dziewczyny, to nie jest nagly przypadek to chyba do poniedzialku moze poczekac...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyki 🙂
Natka fajnie że są jeszcze mili ludzie 😉
Ja dziś śpioch straszny, wróciłam z pobrania krwi i trochę się zdrzemne.

Kwasiek ja tez mam ubranka dla Juli z tesco, szczególnie ubranka disney i cheerokie- są śliczniutkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf jesteś pewna, że jutro już nie rozpoczną robić jakiś badań? Potem sobota kojene badanie i może coś będą wiedzieć więcej. A tak jeśli zgłosisz się w poniedziałek to masz 3 dni czekania i myślenia o tym i potem kolejne kiedy robią badania. proponuje zgłosić się jutro... ale każdy chyba inaczej do tego podchodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie jestem u rodziców i korzystam z uprzejmości siostry, że puściła mnie do kompa 🙂 Wróciłam ze sklepu, kupiłam ręczniczek z kapturkiem do kąpieli, różową w misie pieluszkę flanelową (już mam 3, więc chyba wystarczy), butelkę Tommee Tippee 150 ml (nie widziałam 125 ml, ale i tak jest taka malutka, więc nie razi) oraz Fridę z filtrami wymiennymi.

Dziewczyny tak zachwalacie Tesco, chyba muszę wybrać się i popatrzeć na te ciuszki.

Laaf, ja też uważam, że lepiej jak jutro zgłosiłabyś się do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka, leż i odpoczywaj jak najwięcej. Miło potraktowano Ciebie w tesco 🙂 jednak są życzliwi ludzie.

A propos' życzliwości to nie pisałam o tym,ale w zeszłym tygodniu 2 razy ustąpiono mi miejsca w tramwaju - raz z inicjatywy państwa w średnim wieku, którzy kazali nastolatkowi ustąpić mi miejsca, a drugi raz zrobiła to młoda dziewczyna oraz pierwszy raz przepuszczono mnie w kolejce w sklepie i nawet o to nie prosiłam. Przyjemnie na sercu się robi.

Zmykam, zajrzę może wieczorem, a jak nie to jutro od rana na pewno będę na posterunku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, dobre są herbatki ziołowe dla dzieciaczków. Masaż brzuszka (zgodnie z ruchem wskazówek zegara) też może pomóc. Położenie dziecka na brzuszek czasami też mu przynosi ulgę. Nie wiem jak się Twoja szwagierka odżywia, ale jeżeli je tłuste i smażone rzeczy, to radziłabym trochę zmienić dietę - dziecko od razu poczuje się lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela swiete slowa...myslec pewnie bede...pojade tam jutro i sie wypytam. Jesli by sie udalo zeby mnie na noc do domu wypuszczali (oczywiscie an moje zyczenie) to nie bedzie tragedii, ja sie poprostu boje tam isc...nigdy w szpitalu nie bylam 😞

Angela na moja Kamile nic nie dzialalo, dopiero jak przyjechalo pogotowie (tak sie zanosila ze oddechu nie mogla zlapac), lekarka jej dala lakcid w ampułkach, odprobine rozpuscilam na lyzeczce i jak reka odjal (miala wtedy okolo 4 tygodni). To jest dostepne w aptece bez recepty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf ... ja bym poczekała do poniedziałku.... przez weekend i tak nic z Tobą nie zrobią , a przynajmniej w moim szpitalu , nie ma na co liczyć w weekend (pomijając oczywiście porody i nagłe zabiegi 🙂 )
Chyba że Ci się pogorszy , wtedy nie ma na co czekąc , ale takiej ewentualności oczywiście nie bierzemy pod uwagę 😉 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no walsnie zobaczymy co mi w szpitalu powiedza...lekarka mowila ze moga wogole odmowic przyjecia...ja juz ne wiem, nie czuje sie chora ale ona mowi ze po prostu musza zrobic badania, a jest taka mozliwosc zebym na noc wychodzila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz ... generalnie nie ma juz czegoś takiego jak przepustka ze szpitala , ale u mnie na oddziale jest to rozwiązane w taki sposób, że pacjent po uzyskaniu zgody lekarza prowadzącego lub dyżurnego , podpisuje oświadczenie że wychodzi ze szpitala na własną odpowiedzialność np. od godz 10 w sobotę do 19 w niedzielę... w praktyce wygląda to tak że i wilk syty i owca cała ( pacjent szczęśliwy a my mamy podkładkę 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

troszkę mnie nie było i jakoś nie mam weny ostatnio na pisanie a dzisiaj wypociłam całe 2 str do pracy mgr maskara idzie mi jak krew z nosa...

Laaf to zależy od szpitala dowiedz się czy robią badania w weekendy bo jak nie to szkoda darmo leżeć cały weekend lepiej się do mężulka poprzytulać he he

a mnie jeszcze nigdzie nie przepuścili a zakupy robię przeważnie w lewiatanie (a wcześniej pracowałam piętro wyżej nad lewiatanem) więc znam wszystkie dziewczyny i zawsze się do którejś wcisne bez kolejki he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Mamusie 🙂

I jak dzisiaj humorki? Ja mam na razie dobry 🙂

Dzisiaj idę sobie sama do kina na film - Twój na zawsze (tak bardziej z ciekawości), a w weekend może wybiorę się już z mężem na Legion.

Sylwia, pocieszę Cię, że zawsze jesteś o te 2 strony bliżej ukończenia pracy. Daję Tobie dopingującego oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane dwupaki
ja wczoraj wieczorem zliczyłam ognisko do poznej nocy i dzis troche czuje zmeczenie 😞
ale dzis niewychodze z domu bo moj syn załapal jakies przeziebienie i nieidzie do przedszkola niech sie kuruje do poniedziłku i dzis jeszcze musi odpoczac bo jutro mamy jedna sprawe do załatwienia 🙂
ok ja uciekam bo sniadanko jeszcze przedemna a wczoraj robiłam ciasto krówkowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny to życzę smacznego 🙂 ja już jestem po śniadanku, teraz piję herbatkę 🙂

Angela, filmik bardzo fajny, a jaka słodka animacja dzieciątka, jak tak otwiera oczki, robi minki albo ssie swój malutki kciuk 🙂

Ania, wychodzi na to, że ognisko udało się, jak zarwałaś trochę nocy. To teraz dużo wypoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...