Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

U mnie dzisiaj piękna wiosna , prawie 15 stopni 🙂

Brzuszek dalej mnie pobolewa tak jak na okres , tylko leciutko , no ale jednak 🤨 ... Biorę tę nieszczęsną luteinę , ale nie widzę żeby jakoś szczególnie działała ... a swoją drogą , troszkę stresowo u mnie oststnio , i nie da się niestety tych stresów uniknąć 😞 ... może to dlatego ... w piątek mam kontrolę jednak , a nie w czwartek to zobaczymy .
Ale Antoś najwyrażniej ma się świetnie bo podskakuje sobie radośnie jakby nigdy nic 🙂

Eh... moja kuzynka z Włoch wczoraj straciła dzieciątko , niestety ... w końcówce piątego miesiąca ... nie wiem dokładnie jak to tam było , bo mi mama nie chciała za bardzo powiedzieć , ale leżała już od dwóch miesięcy bo odklejało jej się łożysko , wczoraj podobno ją zbadali , i zalecili usunąć ciąże bo z dzieciątkiem ponoć bardzo nie tak coś było ... no i poród jej wywoływali ( jakby cięcia nie można było zrobić !!! ) ... Szok po prostu , bo to juz druga niedokończona ciąża ... na szczęście jedną córcię juz ma 😞
Szkoda gadać !!!

Buzki btzuchatki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, pieczenie chlebka to pomysł czysto zachciankowy 😉 z ziarnami słonecznika i dyni będzie. Jak się uda :P

natka, niestety zwykle tak jest, że nie robią cięcia, tylko każą rodzić. Nawet jak wiadomo, że dziecko już nie żyje... pewnie jakieś przyczyny tego są, ale szczegółów nie znam. I w sumie nie bardzo chcę je teraz poznawać...
współczuję Twojej kuzynce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

coś pustki dzisiaj, u nas 17 stopni aż chce się żyć i sprzątać od rana szalałam ze szczotką he he i dopiero skończyłam u mnie wszyscy zapracowani więc nikt mnie nie widział i skorzystałam z okazji i umyłam okno bo tak to by zaraz krzyczeli a przecież samo się nie umyje...
ale szalona nie jestem i wiem że na dzidziusia trzeba uważać więc mam plan że codziennie umyje jedno (oczywiście jak reszta będzie w pracy) i na spokojnie do świąt zdążę... :P

kwasiek ty za to szalona jesteś tyle wrażeń jak na jeden dzień lepiej nie szalej zbytnio...

Anulka dzięki za oklaska wczoraj już mi lepiej szło pisanie i dzisiaj też zaraz się też biore bo książki miałam oddać w piątek ale nie dałam rady i do poniedziałku muszę napisać bo mnie zlinczują w bibliotece a tak mi się nie chce chętniej bym polatała po dworku 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i dla mnie niezrozumiałe jest czemu kaza rodzic martwe dzieci...moja kolezanka tak miala w 3 miesiacu...nie dosc ze stres bo malenstwo umarlo to jeszcze musisz sie meczyc zeby je urodzic...ale pewnie jakies wzgledy sa.

Natka okropnie wspolczuje Twojej kuzynce, jeju jak dobrze ze my juz w razie porodu (tfu,tfu) nie musimy az tak sie mocno martwic. Nasze maluchy sa juz na tyle duze zeby przetrwac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka, współczuję Twojej kuzynce. No niestety tak czasem bywa i to jest bardzo przykre, ale Laaf ma rację my nie musimy już tak mocno martwić.

Moja Olcia chyba wywierci mi dziurę w brzuchu, bo tak szaleje :laugh:

Sylwia, cieszę się, że wczoraj lepiej szło pisanie i nie szalej z tym sprzątaniem - wszystko dawkujemy 🙂

Kwasiek, wczorajszy dzień miałaś szalony. Odpoczywaj!!! Trzymam kciuki, żeby chlebek udał się 🙂 Piekłaś już kiedyś czy pierwszy raz?

Mi dogotowuje się obiadek, dzisiaj robiłam strogonoffa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj ...ale tu spokój dzisiaj 🙂 🙂 niedzielka wiosenna 🙂

no ja też oglądałam , film jest super , na scenie z tym małym też się uśmiałam :laugh: 😆 ... w ogóle fajna w nim jest obsada 🙂

udanego pierwszego dnia wiosny ,brzucholki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc babeczki 🙂

Dzisiaj znow przegielam i spalam do 14.45, ni wiem co mnie napada czasamiz tym spaniem 🥴

We Wrocku szaro i wietrznie ale za to cieplusio 🙂 na spracer juz dzisiaj nie ide bo musze jakis obiadek stowrzyc a tak wlasnie jest jak sie leniuchuje 🙂

milego dzionka kochaniutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry wieczór brzuchatki 🙂

U nas pogoda dzisiaj była pół na pół bo cieplutko, ale niebo za chmurką. Na spacer jednak udało nam się wyjść i trochę spalić po wczorajszych imprezach (imieniny mojego taty i urodziny szwagra- dwa w jednym, ale 70km odległości).

Serial usta usta jest rewelacyjny, dawno się tak nie śmiałam na filmie:P i jeszcze młodzi rodzice.. ciekawe czy u nas też tak to będzie wyglądało:P:P

Laaf ale masz spanie WOW!!!!! O której ty w takim razie kładziesz się spać? 😉

A miałam wam pisać- dzisiaj na NK (najlepszy przepływ newsów) dowiedziałąm się, że dwie moje koleżanki ze studiów zostały mamami teraz w marcu... He na spotkaniu po latach od obrony będziemy się chwalić pociechami w tym samym wieku, albo razem będą jeszcze studiować (jeśli upodobania rodziców przeniosą się na dzieci)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agulka, ja też się przed chwilą dowiedziałam, że moja koleżanka niedawno urodziła 🙂

dziewczyny, mi brzuch strasznie twardnieje ostatnio. I boli :/ chyba się skurcze zaczynają. Młode jakoś mniej ruchliwe, zwykle dawało czadu przez cały czas, a teraz jakoś delikatniej kopie i w ciągu dnia ma tylko kilka napadów małego agresorka. Natomiast dużo częściej się rozpycha...

Ja znów latania mam trochę, bo mój dziadek jest w szpitalu na neurologii i jakiś średnio fajnie podchodzi do leczenia. Musimy go odrobinę pilnować, żeby mu jakiś głupi pomysł do głowy nie przyszedł... a poza tym urządzanie mieszkania daje nam już w kość. Po raz setny musimy zmieniać koncepcję i kombinować wszystko od początku. Ech...

Śpijcie spokojnie, przyszłe mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂

Już o tym pisałam, ale moje 2 koleżanki (jedna z podstawówki, druga ze studiów) też zostały w zeszłym tygodniu marcowymi mamusiami, a jeszcze jedna koleżanka będzie rodzić w pod koniec lipca 🙂 o innych mi na razie nie wiadomo 🙂

Kwasiek wydaje mi się, że przez sporo spraw na głowie i ciągły ruch odczuwasz mniejszą ilość i delikatniejsze ruchy maleństwa.
Ja u siebie zauważyłam, że przy aktywniejszym dniu - mniej ruchów i delikatne, przy dniu leniucha - mała prawie mi rozsadza brzuch 🙂 Dodatkowo czytałam w którejś z gazetek dla mam, że jak mama dużo się rusza, co dzidziuś podobno lubi, to usypia maleństwo albo jest ono w stanie czuwania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podrzucam temat na dziś 🙂 - pielęgnacja maluszka.

Wczoraj czytałam sobie o tym i w artykule zastanawiano się co używać mydełko czy płyn do kąpieli, oliwka czy balsam, puder czy maść.

Jakich będziecie chciały używać kosmetyków dla maluszków?

Jakie wybierzecie firmy?

I jak myślicie - kupować szamponik zwykły dla dzieci, 2 w 1 płyn do kąpieli i szampon, czy specjalne rodzaj szamponu (pomocny m.in. przy ciemieniuszce)?

Ja zastanawiam się całyczas nad firmą, jedyne co wiem, że wszystkie kosmetyki muszą być jednej firmy, na pewno nie kupię pudru oraz odpadają kosmetyki J&J - bo miałam i mam na nie uczulenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
a ja własnie jak przy 1 dziecku przy 2 mam zamiar uzywac J&J
do pupy sudocrem
🙂
ok uciekam bo musze sie szykowac z synem do przedszkola 🙂
ostatnio nic mi sie niechce 😞 a do tego mam znow te skurcze kurna w nocy to tak bolalao ze myslalam naprawde ze urodze :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki 🙂

co do kosmetykow nie zastanawiałam sie jeszcze. Przy Kamili uzywalam bambino i bylam zadowolona. NIe wiem czy Wam wspominalam ale dowiedzialam sie sr ze malucha trzeba smarowac oliwka tuz po wyjsciu z wody, nie osuszac go recznikiem tylko na mokre cialko nakladac, tak lepiej sie wchłania, mysle ze warto sprobowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek 😉

Laaf Ty spiochu 😉))

Ja mam odeidziny koleznaki z Poznania, i tak troszke nie mam czasu zagladac.

Uwielbiam kiedy nasz Synek sie pokazuje, kiedy Go czujemy 😉 Zakochalam sie w Nim taaak mocno, mowie Wam odbija mi na maxa 😉 Jestem taaaka happy ze bede mama 🤪

A kosmetyki to chyba Bübchen 😉

MIlego dzinka, dzis zabieram kolezanke na spacer po sklepach w Düsseldorfie 🙂 Wczoraj padalo ale i tak bylysmy na wiezy na kawie, dzis ladnie sonko wychodzi ptaszki spiewaja i jak na razie 9*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...