Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jesli chodzi o zamykanie oczu to pisalam z wlasnego doswiadczenia. Wlasnie przez to ze raz zamknelam podczas parcia popekalo mi oko. Tak wiec niech kazda robi jak uwaza jak zamykac nie bede:P

A dac rade damy nie my pierwsze nie ostatnie 🙂

Ja spadam zaraz na spacerek i jak wroce dam znac czy Sylwia sie odezwala 😉

Buziole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kochane .... to JA , dumna mama córki która przed godziną zaliczyła na celujący egzamin kwalifikacyjny ...do komunii!!!!!! Hura , hura , już po stresie !!!! 🙂 🙂 🙂

poza tym , byłam na kontroli u ginki , luteinę dalej mam brać , ale tylko objawowo, poz tym wszystko ok ... około 32/33 tygodnia , będę miała następne Usg , ciśnienie mi trochę podskoczyło , al nie za wiele , póki co mam kontrolować 4 x dziennie ... i to wszystko w tym temacie.

apropos pękania tego i owego , to moje oczy przy porodzie nie ucierpiały , ale za to naczynka na policzkach troszkę ,to znaczy przez kilka dni po porodzie wyglądałam jakby mnie ptaszki podziobały. No i krocze lekko pękło , mimo nacięcia , niestety...na szczęscie szybko się wygoiło 🙂 😉

Ciekawe co tam u Sylwii się "objawiło" ? 🙂

Komsi - fajny ten grzejniczek ... nie widziałam nigdy wcześniej czegoś takiego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki

udało mi się dostać do kompa i już opowiadam

z usg jestem baaaaardzo zadowolona wszystko sie dowiedziałam że dzidzia nie ma żadnych rozszczepów, wodogłowia, że nerki w pożądku i żołądek i główka i wszystko w jak najlepszym porządku czyli zdrowa jak rybka a ułożona jest na razie poprzecznie ale mówił że ma dużo wód płodowych i jeszcze powinna się przekręcić...

tyle że malutka waży 850g i lekarz wg usg wyznaczył mi termin na 3 lipca że wg wymiarów mu tak wychodzi albo że załapie się jeszcze na czerwiec ale będzie drobna ta nasza dzidziunia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i filmu nie dostałam a zdjęcia to ze zwykłego usg bo na 3D nie wiele zobaczyliśmy bo buźka była zasłonięta troszke rączką i pępowiną i tylko przelotnie coś buziuni udało się zobaczyć i zamiast 150 zapłaciliśmy 70 zł ale najważniejsze że zdrowa jak rybka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o czymś zapomniałam??????????

dobra nie będę was trzymać w niepewności he he


laaf anulka dobre z was wróżki zaraz na samym początku nasza IGUNIA tyłeczek ładnie pokazała i lekarz mówi że nie ma wątpliwości, że bedzie dziewczynka :laugh:

a mówią że dziewczynki takie wstydliwe he he a nasza tyłeczek od razu pokazała ale za to buźkę ukryła dokładnie bo lekarz i na boku kazał mi się kłaść i też nie pomogło pieronica jedna he he :P


ale dziewczyny jestem taka szczęśliwa że wszystko jest w porządku i że dziewunia też :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Sylwia gratuluje córuni!!! Dobrze że zdrowa i wszystko ok 🙂
Ja miałam dziś troche roboty i wczesniej nie mogłam tu zajrzeć. Jeszcze dziś wraca mój mężulek i mam nadzieje że już nigdzie nie wyjedzie... 🤨
Miłego wieczorka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, gratulacje 🙂 🙂 dobrze, że mała jest zdrowiutka. Tylko rzeczywiście drobniutka. Mam nadzieję, że trochę jeszcze podgoni 🙂

co do tych grzejniczków dla dzieci, to trzeba z tym obchodzić się ostrożnie, bo momentalnie się nagrzewają i generalnie dziecko za długo przy nich leżeć nie powinno. Wszystkie nasze dzieci tuż po porodzie trafią do osobnej sali, w której lekarz i położna zbadają funkcje życiowe i ocenią dziecko wg skali Apgar. W tej salce właśnie będzie taki grzejniczek, bo dziecko dokładnie ze wszystkich stron pooglądać trzeba 🙂 Czy w domu coś takiego się przyda? Raczej wątpię, tym bardziej, że nasze maluchy urodzą się w lecie, a w zimie już będą sobie same dobrze radziły z utrzymaniem odpowiedniej temperatury ciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia gratuluję córeczki i ciesze sie,że z mała wszystko dobrze 🙂

Angela mnie dzisiaj łapały takie skurcze nog ja jak jeszcze nigdy do tej pory, szczegolnie jak zmeniałam pozycje.Ogolnie fatalnie mi sie spalo, a moje biadra juz ledwo wytrzymuja pozycje do spania na boku.I wlasnie tak sie zastanawiam czy nie zainwestowac w poduszkę do spania, ale jeszcze nie wiem.

mam mega ochote na jajecznice wiec chyba ide ja stworzyc 🙂
Wczoraj bylo tak ladnie, a dzisiaj slonka brak 😞

Trzymajcie Cie Kobitki i milej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂

U mnie też pochmurno i od czasu do czasu pada deszczyk 😞 A mąż chciał dzisiaj okna myć, powiedział i tak to zrobi, bo nie będzie potem czasu.

Teraz czekam aż wróci ze świeżymi bułeczkami na śniadanko 🙂

Mnie tylko raz w ciąży złapał skurcz łydki. Dziewczyny może za mało magnezu, wapnia albo potasu?

Waja ja bardzo polecam te poduchę, dla mnie jest to rewelacja, nie budzę się obolała i nie mam problemów z ułożeniem się do snu. Poza tym poduszka ta jest nie tylko do spania, jak siedzisz możesz ją ułożyć tak żeby było Tobie wygodnie na kanapie albo jak już dzidziuś będzie na świecie to przyda się do podkładania przy karmieniu na siedząco lub leżąco 🙂

Miłej sobotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i kolejn adziewczynka, Sylwuś ogromne gratulki 🙂

Sms nie zdazylam wyslac ale sprawa sama sie rozwiazala 🙂

Skurcze lydek mialam przy Kamili od 6 mc narazie tfu tfu wypluś nie miewam ale wiem ze to paskudztwo. Bierzcie magnez dziewczynki, powinno pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki u mnie też ponuro i czasem kropi :P ale mnie to wcale nie zniechęca bo i tak grill bedzie 😁 pod daszkiem ale bedzie hihihi :P (taka uparta jestem a rodzinka mówi że kobiecie w ciąży smaków się nie odmawia) na plus dla mnie hihi 😉

Sylwia gratulacje córuni 😉 malutka ale napewno nadrobi hihih ;*

mój mąż wkońcu przyjechał na weekend ;] ale sie naściskałam masakra 😉 (tylko odzwyczaiłam się od spania z nim i dwa razy by mnie ściepnoł z łóżka) ale dałam rade 😎 😎 hihi

miłego dnia czerwcóweczki :* buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie też skurcze łydek łapią. I to takie, że później łydkę czuję przez kilka dni :/ muszę sobie jakieś witaminki kupić...

a tak poza tym, to wczoraj miałam też skurcze macicy - dość regularne, silne, aż się trochę wystraszyłam. Dziecko ma chyba bardzo mało miejsca i stąd te skurcze... nic przyjemnego :/

pogoda w lublinie kiepska - zachmurzone niebo, kropi deszczyk. Ale może się zazieleni dzięki temu 🙂

Uciekam, dziś jak zwykle parę spraw do załatwienia i dziadkowie na obiad przyjeżdżają, więc bieganiny trochę jest.

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocek tez szary bury i deszczowy. My sie z m. wylegujemy w lozeczku a laptopik juz dziala to moge pisac:P
Zuzuiaku fajnie ze bedziesz miec grilla jak sobie pomysle o karkóweczce z cebulka to mi az slinka cieknie 🙂
mamuska robi dzisiaj zimne nowzki to tez sobie podjem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...