Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
20 min...ech...pomarzyć można, ale przy pierwszym dziecku to raczej niemożliwe 😎. Z drugim ponoć rzeczywiście szybciej, ale to i tak expresik 😁
Ja właśnie byłam na ostatnim USG, Mała ok 3 kilo, żadnych przeciwwskazań do porodu SR, więc jestem dobrej myśli i tyle 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do mnie zaraz przyjdzie polozna na zapozanie sie itd. no i sama nie weim co oprocz torby znieczulenia mam pytac... moze czy nie ma w torbie srodka przyspieszajacego porod, bo mi sie cierpliwosc konczy choc jeszcze cale piec dni do terminu 😉 to chyba beda najdluze 5dni w czasie ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj dzien przeplywu informacji 🙂

Mam smsa od Angeli!!!!!!!!!

"Hej nadal jestem w szpitalu, rano byly skurcze, ale przeszly.Jutro wyjde.Natka pisala ze stwierdzono u niej makrosomie plodu, wiec ciecie chyba bedzie.Pozdrawiam".


Ale szybiciutko Ania urodzila 🙂 🙂 🙂

Ja smigam na szaszlykl, bo mam mega ochote a pewnie to moje ostanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kosmi jak tam po wizycie położnej? Dowiedziałąś się czegoś nowego?

Moja torba do szpitala już stoi kilka dni spakowana bo miałąm iść wcześniej do szpitala a że przesunęło się to naśrodę więc już czeka w kącie...

Miałam smak na truskawki więc sru do sklepu.... mniam ależ to dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już torbę spakowałam końcem 8 miesiąca bo lekarz twierdził ze jestem zagrożona przedwczesnym porodem a tu niespodzianka 40 tydzień a dalej nic. Miesiąc temu stwierdził, że już jestem na dniach ale małemu jakoś się nie spieszy na świat.
Tak więc torba stoi i czeka aż się będzie co działo 🙂

Teraz z dnia na dzień jest tu troszkę ciszej, dziewczyny zaczęły szaleć więc za chwilę będzie tu pusto. Może jak dojdziemy do siebie po porodzie to znów będzie się jak dawniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziak jeszcze pisała ze jednak mala dostała zoltaczke ale ma nadzieje ze juz jutro wyjdzie 🙂

Komsi no wlasnie co tam z ta polozna???

wiecie mam drugi dzien totalny zjazd, jestem tak zmeczona ze nawet reka nie chce mi sie ruszac...taka piekna pogoda a ja na nic nie mam sily...do tego nawrocil mi kaszel i katar, biore antybiotyk ale na te paciorkowce zeby mlodego przy porodzie nie zarazic.

Magdzia bo to tak widizsz jest...te co juz dawno mialy urodzic nadal sie kulaja (po za Zuzkiem). Jeszcz moze byc tak ze przenosisz. A zobacz jak Anulka cala ciazo ideolo nic sie nie zapowiadalo a tu trach i malutka po tej stronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
Ale fajnie, kolejna czerwcówka urodziła 🙂 Zaraz tu się normalnie zrobi pusto 🤨
Melduję się w kolejnej przerwie w leżakowaniu 🙂 Co prawda dziś było mniej tego leżakowania, bo korzystając z wolnego dnia mąż zawiózł mnie na badania (edycja przedporodowa) i wstąpiliśmy do sklepu obok dokompletować zawartość torby. Dokupiliśmy trochę ubranek i jestem zaszokowana cenami 😲 Do tej pory nie zdawałam sobie z nich sprawy, bo dostaliśmy prawie wszystko od kuzynki, do uzupełnienia były tylko te najmniejsze rozmiary, ale zabraliśmy się do tego dopiero dziś. Ze względu na mój areszt kanapowy nie chcieliśmy szukać po innych sklepach i kupiliśmy wszystko w jednym miejscu, ale przy naszych wymaganiach, żeby było 100% bawełny, bez ostrych szwów i tylko z delikatnym wzorkiem, bez drapiących aplikacji itp. wybór był naprawdę nieduży.
No wiem, co powiecie 😉 ... że przy drugim dziecku nie będę już miała takich wymagań i zadowolę się byle bodziakiem czy pajacem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spoko polozna, mila, przyjemna babka, przy wysjciu nawet mnie przytulila jak stara znajoma 😉 ma 48lat. z wroclawiajest 😉hehe Laaf to takie info for u 😉
no pogadala o pordzie kiedy i jak mam reagowac na co itp. Kazala wypakowac z torby podpaski(zapakowane mialam trzy opakowania dwa razy po 14sztuk i raz p o20), i majtki, se wrzucilam 10parsexy bawelnianych w serduszka itp, kazala wziac tylko na wysjcie, bo powiedziala ze w szpitalu dostane i podpaski i gaciory jakies szpitalne chyba te jednorazowe. Pogadala na oko powiezdiala ze mlody ma ok,3600g wiec sie nie mylila.
Spoko bedzie git. Zostawila gazetki oliwke do brzuchola, i dobre wrazenie. Dokarmilam ja ciastem, zeby przylizac i juz jest moja 😉 (to byla rada kolezanki z pracy co rodzila w tamtym roku w czerwcu, dac im kawe ciasto i sa twoje 😉) taki maly spryciarz ze mnie 😉 ale serio babka super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie moge pierwzsa pierwszy raz 😉 😁
dwupak 😉 naturalnie 🙃 po kolejnej spokojnej nocce... to chyba beda teraz najdluzsze dni w tym okresie mojego zycia, tak czlowiek mysli i czeka a tu luz totalny nic sie nie dzieje. MIlego dnia Brzuchatki, ciekawe czy sie ktoras rozpakowala w nocy;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...