Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aleksandra sliczny synus 🙂 I jaki duzy!!!! Ale zobaczcie jaka widac roznice pomiedzy dziecmi z Sn a z Cc. Po cesarce sa takie gladziutkie i nie wymeczone a po Sn jednak widac jaki wysilek ponosza 🙂
Oj kobitki jakie to wasze szczescie miec je juz ze soba 🙂

Ja wlasnie dostalam od tesciow i przyszlej szwagierki kolejna partie ciuszkow, ech szkoda ze nie zdazy sie tego wszystkiego maluchowi zalozyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny kolejne wiesci!!!!!

Sms od naszej Kruszyny:

"wczoraj przyjechałam na porodowke o 16 a o 19.20 Jula byla z nami 🙂 ma 3400 i 54 cm. Dacie rade 🙂 - wierze w Was, pozdrawiam wszystkie buziaki dla Was kochane"

Juz zakladam wątek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to super 🙂 kruszyna dzielna kobietka i szybki poród ;]

gratulacje dla was kochane :*

i kolejna dziewuszka szybkiego porodu ;]

laaf nie wiem ile spadła i czy spadła w piątek idę do przychodni z nią a w czwartek przychodzi położna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek i Aleksandra ale wam zazdroszczę, macie już swoje Skarby przy sobie ja już tez chce być po. A te ostatnie dni tak mi się dłużą. Zamiast czuć się coraz gorzej i mieć jakie kolwiek oznaki zbliżającego się porodu to ja się czuje super.

Koleżanka moja urodziła dziewczynkę miała słabe skurcze i przy drugim parciu córeczka była na świecie, Ja też tak chce. 😉

Laaf masz rację każdej należy się oklask za dzielność. Tak więc dziewczyny dostajecie po oklasku. Tylko musicie trochę poczekać bo się narazie nie da. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajnie 🙂 Kruszyna, jak się cieszę 🙂 Tylko chłopaki coś się lenią 😉 Czekamy na kolejne dobre wieści 🙂 🙂 🙂
Wróciłam - przed chwilą wyżaliłam się Wam obficie na szpital "cukrzycowy", ale mi szlag trafił maila, więc już się nie będę powtarzać, widać mam nie narzekać 🤢 Byłam za to później u lekarki w szpitalu, w którym chcę rodzić i wreszcie jest tak jak powinno być i to bez żadnych wejść 🙂 Na za tydzień jestem zapisana na ktg już w tym drugim szpitalu i ogólnie wpadłam już tam w ewidencję i rytm przygotowań przedporodowych.
Potwierdzili, że mam się zmieścić z porodem w czerwcu, przy czym ma nie być potrzeby wywoływania, bo szyjka już się poważnie przygotowuje do porodu. Mam się jeszcze przynajmniej tydzień uczciwie pooszczędzać, a potem to już na żywioł 🤪 Zaczynam się denerwować, że to rzeczywiście prawie już!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE WSZYSTKIM MAMUSKĄ KTÓRE JUŻ TRZYMAJĄ SWOJE POCIECHY 🙂
PODCZYTUJE WAS - MUSZE SIE PRZYZNAĆ ☺️ ... CZYTAM O WRAZENIACH I O TYM CO MNIE CZEKA PRZED... JAKIEŚ NITECZKI W ŚLUZIE ITD. CZEKAM NA KOLEJNE WIESCI KTÓRA NASTEPNA POJECHAŁA NA PORODÓWKE 🙂

POZDRAWIAM WAS 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musze się pochwalić że dzisiaj kąpałam małą sama i tatuś asystował (czyli podawał to i tamto...) bo niestety babcia dzisiaj zaniemogła 😞 kołatanie serca miała... i słabo jej było także prędzej by mi zemdlała niż pomogła... ale mimo to jestem z siebie dumna 😉

teraz mam chwile dla siebie bo mała najedzona śpi jak aniołek 🙂
jakoś tak pusto u nas 😉 wszystkie poszły rodzić :P
dobrej nocki kochane ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...