Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Aleksandra, dobrze Cię znów widzieć 🙂 cieszę się, że u Was wszystko ok 🙂 Adaś waży 8 kg? Wow 🙂 🙂 Moja mała jest tydzień młodsza i waży coś koło 6 kg 😉 pulpecik z tego Waszego Adasia 🙂 🙂

Ja Agę karmię piersią, więc nie wiem ile zjada. W sumie nie zwracam też uwagi na to, jak często ją karmię w dzień. Zasypia koło 21:30-22 i zwykle w nocy karmię ją 2-3 razy. Wstajemy między 6 a 8. Nie jest źle, przyzwyczaiłam się do takiego snu 🙂 jutro idziemy na szczepienie 🙂

Dziewczyny, właśnie zrobiłam eksperyment i wypiłam kakao 🙂 🙂 mam nadzieję, że reakcja Małej będzie w porządku 🙂

Dziś mam labę - obiad mam gotowy, kwestia podgrzania jak mąż wróci z pracy. Jedyne, co MUSZĘ zrobić, to wyprasować półmetrową stertę ubrań 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂

Aleksandra milo znow Ciebie widziec 🙂

Gadalam wczoraj z Komsi, jest u mamuski, spaceruja po plazy wdychaja jod i odpoczywaja. 4.09 ma chrzest i potem wraca do domku 🙂 Pozdrawia Was serdecznie 🙂

Kwasiek pisalam Ci maila na llegro odnosnie aukcji..zagladniesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Kkasia , ja też mam bardzo obfity okres teraz ... pierwszy dostałam 14.07 i trwał ponad 10 dni !!! teraz taż mam 3 dzien i leje sie jak z kranu , masakra !!!! 😞

Mój Młody zjada teraz po 150 ml , co 4 -5 godzin (w nocy w porywach do 6 godz)

A ja wylicytowałam świetny garniak do chrztu na Allegro - same zobaczcie 🙂
http://allegro.pl/item1185041784_garnitur_do_chrztu_j_nowy_roz_68_buty_nowe.html

Angela - przykra sprawa z tym kleszczem , najważniejsze że już ok.

miłego dnia .... u mnie leje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo dziewczyny 😉

ja dostałam pierwszy okres 1.08 i trwał 9 dni teraz czekam na kolejny gdzieś koło 28/29 jeśli oczywiście regularny bedzie... moja mała mało je nawet po 4h zje tylko 80ml 🤢 znowu przestała jeść 120ml a myślałam że już tak fajnie bedzie z tym jedzeniem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki . Jestem stycznióweczką 2010 🙂 Mam do sprzedania NOWIUSIEŃKIE bodziaki Carters-a sprowadzone z USA. Cena 1szt = 13,99 (przy wiekszych ilościach możemy rozmawiac o małym rabacie 😉 ). Jakość nieporownywalna z polskimi wyrobami. Kolorki trwałe, po praniu bodziak sie nie rozciaga.
Wklejam przykładowe wzory dla chłopców i dziewczynek. Rozmiary 3m,6m,9m.

CHŁOPCY :






DZIEWCZYNKI:




Jakby któraś z Was była zainteresowana to proszę o kontakt :
[email protected]
Możliwy odbiór osobisty w Krakowie 🙂

Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff, ciuszki wyprasowane 🙂 zostały pieluszki i moje rzeczy, które mogą jeszcze trochę poczekać na swoją kolej 🙂 🙂

laaf, jutro wyślę Ci kolczyki - dziś pogoda u nas do dupy (pada) więc raczej na pocztę nie pójdę... dzięki za zakupy 🙃
natkafaktycznie ładne te sukieneczki... 🙂 i faktycznie ceny tez "ładne"...

Młoda niedawno zasnęła, a ja spadam zrobić sobie gar budyniu 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Angela, cieszę, że już po kleszczu i wszystko ok. z Kubusiem.

Aleksandra, witaj po przerwie 🙂

A ja padam 🙂 Dziś mąż ma urodziny - trochę obchajtnęłam chatę, zrobiłam pranie i pizzę (trzeba tylko upiec), dobrze że sernik na zimno zrobiłam wczoraj, bo mała drugi dzień z rzędu coś marudna i chętnie wisiałaby na cycu, dobrze, że chociaż śpi w nocy. Robione wszystko na raty, ale zrobione. Przyjadą moi rodzice i przyjdą teściowie.
Olcia teraz śpi w nosidełku, bo na leżaczek od siostry-chrzestnej jeszcze czekamy, jak obudzi się to mykamy jeszcze na spacerek. A śpi w nosidełku, bo musiałam ją zabrać do kuchni, żeby wszystko skończyć i pozmywać - kołysała się, kołysała, słuchała mojej nawijki i zasnęła 🙂

Moja mama wypatrzyła w Rossmanie jakieś sukieneczki za 29 zł z dzianinki czy coś w tym stylu takie do chrztu i nie tylko, powiedziała, że kupi. Mam nadzieję, że będzie mi się podobać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo moja mała tez dzisiaj nie spokojna cały dzień 😞 jedyne co pomogło to wyjście na dwór 🤢 i wtedy niby leżała ale się kręciła w końcu zasnęła ze zmęczenia i spała 2/3h z przerwami... na szczęście wieczór wygląda tak jak zawsze kąpanie papu i śpi więc bedzie spać do rana 🙂

miłej nocki kochane ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Laseczki!!! 😘

Niby urlop ale nie ma czasu zaladowac, latam spaceruje mlody sie dotlenia.
Tak sie podotlenialismy ze mlody charczec zaczal, ale juz mu poczyscilam nosek dzis sola fizjologiczna bidul sie troche pomeczyl ale troszke lepiej, jutro poprawka.
Ja mam bol gardla, drapie mnie na maxa, chyba sie przyzwyczailam do smrodu henkla z duesseldorfu, i tak swieze powietrze na mnie zadzialalo. 😮

Poza tym jest git. Chrzciny mamy 05.09. 🙂 Laaf sie rypla o dzionek 🙂 No garniak mu zakupie, juz widzialam w sklepie wzpasione sa garniaki 🙂

Buziakiiiii 😘 😉 😉 i do next time, naprodukowalyscie nprzez tydzien 37stron 😁 wracamy do normy chyba 😜 przy tych niedlugo dluuugasnych wieczorach pewnie bedzie nas tu jeszcze wiece 🙂 3majcie sie!!!I buziolki dla Malenstw!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Mamusie 🙂

Olcia wczoraj zasnęła o 20 i spała do 5.05, zasnęła przed 6.00 i śpi do teraz 🙂

Kwasiek, pewnie to ta sama sukieneczka -sklep i cena zgadza się 😉 Raczej moja mama dobry gust, ale jak powiedziałaś, że Tobie zbytnio nie podoba się-to dało mi do zastanowienia, więc jak dzisiaj będę w pobliżu rossmana to chyba pójdę obejrzeć i powiem mamie czy ma kupować czy nie.

Dziewczyny, na pewno pogoda wpływa na nasze maluszki - najgorsze są upały i chwiejna pogoda, no i ciśnienie też ma wpływ. Chciałabym żeby jakoś wszystko pogodowo ustabilizoało się, bo żal mi Olusi, widząc jak męczy się.

Komsi, od henkla musi być faktycznie niezły smród, jak tak zareogawałaś z małym na zmianę miejsca, z tego wychodzi, że nasze zanieczyszczenia to pikuś. Korzystajcie, że świeżego powietrza jak najwięcej.

A my dzisiaj idziemy złapać trochę jodu nad morze z moją przyjaciółką i jej dzieciakami. Olcia dzisiaj znowu będzie miała randkę z Marcelkiem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wogle dzisiaj jak poszłam do Olci po 5.00 to patrzę a moje dziecko leży, że tak powiem głową w nogach, pierwszy raz tak obróciła się, wcześniej zdarzyło się jej spać w poprzek albo na skos, ale cuś takiego 🙂 Zdolne to dziecko tak wierciła się robiąc kupę, aż się obróciła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobiety 🙂

Julka tez wczoraj niespokojna, wlasciwie nie spala caly dzien.Zrobila koncert w samochodzie, trzeba bylo wracac sie do domu a jak wrocilismy to plakala jeszcze przez okolo30 min, nie bardzo wiedzielismy o co jej chodzi, ale najprawdopodobniej brzuszek ja bolal, w nocy zrobila takiego kupsztala,ze glowa mala.I matke oswiecilo, ze malej niepodpasowal szpinak, w prawdzie byl bez czosnku, ale cos jej nawidoczniej nie lezal.

Anulka jak ja Ci zazdroszcze, ze tak po prostu mozesz sobie wyjsc i pochodzic po plazy 🙂
Marzymy z mezem o tym, aby kiedys przeprowadzic sie nad morze.A powiedz dlatego, ze mieszkasz nad morzem lubisz gory? 🙂

Ok ubieram mala i spadam po bulki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 😉

zobaczymy jak minie dzisiejszy dzień 🤢 na razie zapowiada się tak jak wczoraj 🤢 ale pójdę na dłuuugi spacer z małą to może bedzie dobrze... 😉

a dzisiaj idziemy z mężem i rodzicami chrzestnymi na nauki fakt trwają 15min. ale mogliby se już odpuścić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...