Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A co do jedzenia jeszcze, dziewczyny: jak dodajecie do obiadku ziemniaka to dodajecie jeszcze jakaś kaszkę? Stasiek zajada już dynię z kaszką jaglaną i chcę za moment dodać do tego ziemniaka, tylko zastanawiam się, czy wtedy dawać jeszcze jaglankę. W sumie dorosły jak je ziemniole to nie kaszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, ja dodaję póki co tylko kaszkę mannę albo zagęszczam kleikiem ryżowym. Jak dodasz trochę jaglanki do ziemniaczka to się nic nie stanie, poza tym, że się Staś bardziej naje 🙂

Dobra, ja się biorę do roboty. Jutro rano ma do nas przyjść koleżanka mojej mamy. Babka rodziła 2-3 tygodnie po mnie 😉 przyjdzie do nas z małą Nikolą, bo zawozi starszą córkę na lekcje angielskiego, które odbywają się w moim bloku 😁 no i musi godzinę czekać na koniec tych lekcji, żeby córkę do szkoły zawieźć. Ziąb jest, więc na spacer z Nikolą na pewno nie pójdzie, a w samochodzie godzinę tez bez sensu siedzieć. Więc wpadną do nas 🙂 🙂 🙂 no i trzeba trochę mieszkanie ogarnąć w związku z tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulka to tu masz z tej samej firmy właśnie takie jak chcesz: http://allegro.pl/krzeselko-baby-design-bambi-wkladka-gratisy-kube-i1346294647.html
tylko z tego co widzę ono już nie ma odchylanego oparcia a to jest właśnie bardzo fajna funkcja, jak dziecko nie potrafi jeszcze stabvilnie siedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do krzesełek to ja chcę kupić takie jak ma Kwasiek, może nie z identycznym obiciem oparcia, ale chodzi o sam model.

Ann, ja dodaję codziennie pół łyżeczki kaszki manny do zupek.

Kurcze, szkoda, że nie wyjdę dziś na spacer, mała pospała aż 0,5 h i teraz marudzi, po spacerku miałaby lepszy humor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my mamy chicco, po kolezance Maxyma 😉 w sumie z jednej dzielnicy to tez mozemy powiedziec po sasaidce 😉 czeka w piwnicy. na razie karmie go w lezaczku albo na sofie sobie razem siedzimy 🙂
wlasnie wciagnal pasternak z piersia z indora i ryzem 😉 nie chce mi farazonio popic herbatka. chyba mu niesmakuje owocowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny podajcie mi proszę nazwę tych czopków, które się tak świetnie przy ząbkowaniu sprawdzają. Chyba musze się w razie W w nie zabezpieczyć, bo Mały coś ostatnio marudny więc może i zęby idą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki ale żeście stron naprodukowały

Igusia dziękuje za życzenia i przesyła całuski dla zuzki

ja byłam dzisiaj u ginki po tablety i z godz czekałam aż wogule przyjdzie bo ordynator jakieś zbranie zwołał czy coś takiego

Igula wczoraj poszła spać przed 12 i pobudka o 4 i 6 i po 7 pobudka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra27 napisał(a):
koniecznka83 napisał(a):
dziewczyny podajcie mi proszę nazwę tych czopków, które się tak świetnie przy ząbkowaniu sprawdzają. Chyba musze się w razie W w nie zabezpieczyć, bo Mały coś ostatnio marudny więc może i zęby idą...


Viburcol N


Kurcze ale to jest na receptę, prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahas,

tak mi się jeszcze przypomniało. Gdyby któraś jeszcze nie miała i nie wiem jaki wybrać, to polecam na zimę dla dziecka krem Sopelek z Flos Leku: http://www.ceneo.pl/389506s,
jest rewelacyjny jak dla mnie. Małemu skóry nie podrażnia więc też mu pasuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...