Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Miejmy nadzieję że Dawidkowi nic nie jest 🙂

Kurcze nas te zęby Bartoszka wykańczają. Uwielbia się kąpać, a dziś w trakcie kąpieli dał taki koncert płaczu że głowa boli 😞 dostał czopek i zobaczymy jak nocka będzie wyglądać, moje biedne maleństwo ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heejjjj !
wszystkiego dobrego dla naszych Jubilatek dzisiejszych , Zuzi i Igusi 🙂

Się zima zrobiła i wzięło mnie na sprzątanie po woli przedświąteczne ... dwa dni na pełnych obrotach , ale nawet meble poprzestawiałam ...
Antek przy okazji dostał eksmisję do małego pokoju i od wczoraj mieszka z Zuzią z czego jest bardzo zadowolony ( Zuza mniej 😉)

No i najważniejsza sprawa, młody dostał dziś huśtawkę ( już na Mikołaja częsciowo) , taką zawieszaną w furtynie ....pełne zadowolenie po prostu !!!!!!! Od dzisiaj bujanie to jego nowe ulubione zajęcie 🙂 🙂 🙂

mykam jeszcze machnąć sobie szybką korektę paznokci i spaaaaać !!!!

buziaki , dobrej nocki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za informację. Sprawdzałam na ww.doz.pl i tam było napisane, że te czopki są na receptę. No ale skoro można je kupić bez to rewelacja 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i hej 🙂

bylismy u lekarza, Dawidek jest mega przeziebiony tzn. katar masakryczny dostal silen krpole, kaszel tez paskudny, syrop przepisany. oczywiście byłą ta lekarka co jest tak mega przewrazliwiona i juz cos tam na oskrzelach sie dopatrzyala ale antybiotyku nie dala. Za to dostalismy na wyporzyczenie elektryczny inhalator i zakupilam specjalne ampulki do inhalowania. Powiedziala zeby obserwowac mlodego czy nie ma problemu z oddychaniem i czy mu sie zeberka przy oddychaniu nie zapadaja. I teraz tak : jesli wystapi goraczka lub ciezki oddech to do szpitala (dala juz na zas skierownie). Jakby fakt ze Dawid tak sie zle czuje to jeszcze akumulator padl w samochodzie (tym co chcielismy mlodego zawiezc) 😠
Generalnie moj maluszek wyglada strasznie tzn. frida nie daje rady (wogole nie moge sciagnac tych gilkow) jest na przemian blady, czerwony albo blady z czerwonymi plamkami na twarzy. Widze ze sie strasznie meczy ale najwazniejsze ze je (nie jak zwykle ale tez nie tak malo) i nie jest apatyczny...
do pracy odwiozl mnie Mirek ale jak dzwonilam i slyszalam jak go inhaluje to sie poryczalam bo Dawidek tak wyl ze masakra a jedna inhalacja trwa okolo 10 min...a on poprostu boi sie huku tej maszyny....z pracy wyszlam o 18 a w domu bylam 20 😮 kurwa mac korki takie ze myslalam ze wszystkich powybijam 😠 😠 jak przyszlam do domu to oczywiscie zajelam sie moja kochana sierotka. Oczka zalzawione i naokolo czerwone, patrzy ten bidok na mnie i sie usmiecha...normalnie serce mi pekalo ze mnie z nim nie bylo. wiem ze ma dobra opieke z tatusiem i babcia ale wiecie jak jest...
dziekuje kochane moje ze myslalyscie onas 😘 😘 😘

Oczywiscie zyczonnka serdeczne dla mojej synuweczki Zuzieńki i dla Igusi


przepraszam za brak entuzjazmu ale na pysior padam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, trzymajcie się. W sumie całe szczęście że to tylko przeziębienie, ale jej, szkoda strasznie bidulka że się tak męczy i jeszcze stresuje tą machiną piekielną, a i Was też szkoda. Mam nadzieję, że szybciutko wyzdrowieje Dawidek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff, laaf dobrze że się odezwałaś...

o problemach z oddychaniem świadczą nie tylko zapadające się żeberka, ale też jak dziecko oddycha, rozszerzając skrzydełka nosa.

Biedny Dawidek 😞 😞 i Ty też biedna... mnie by szlag trafiał, że nie mogę z dzieckiem być 🤢 podziwiam, że dajesz jakoś radę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY 😉
lAAF MOJ MŁODY MIAŁ W SZPITALU TEN INHALATOR I JAK JAK ON SPAŁ WŁANCZAŁAM GO ZAKRYWAŁAM PODUSZKA ZEBY WYGŁYSZC I NA SPIOCHA PODSTAWIAŁAM MASKE AAA I MI PIG€ŁA MÓWIŁA ZE PODOBNY EFEKT DAJE MOKRY RECZNIK NA ŁOZECZKUW NOCY , Dawidek sie przyzwyczai pierwszy dzien najgorszy puzniej bedzie lepiej zobaczysz trzymamy z gerdziem kcuki za was 😘 😘 😘
zuziaku wit d tak jak pisze Ann do roku , teraz zimowa pora tym bardziej zero słoneczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamuski.
U nas nocka z pobudka na zabawe, ehh synek wybiera sobie pore... lezal z nami w lozku i spiewal sobie a jak zauwazyl ze ktores z nas ma zamkniete ocz to trzaskal raczka w koldre tak dlugo az sie oczu nie otwarlo.
Bartek nadal zasmarkany a zeba ni chlory nie widac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

W Gdańsku dzisiaj - 13* i znowu mała nie pójdzie na spacer, chyba że temp. spadnie.

Laaf, biedny Dawidek, dobrze że to tylko przeziębienie, a nie inne cholerstwo, ale i tak szkoda skarba, że tak musi się męczyć. DUŻO ZDRÓWKA!!!

Zuziek, potwierdzam, że wit. D bierze się do 1 roku, teraz jest bardzo ważna, bo jak Kkasia napisała jest mniej słoneczka. Latem przy słonecznych dniach, po zaleceniu pediatry, dałam tę wit. co 2 dzień. Teraz to codziennie trzeba dawać.

Waja, narzekam na babcię męża, bo niektóre sprawy mnie wkurzają, tym bardziej kiedy wiem że mam rację. Ogólnie to spoko kobita i można z nią się dogadać, ale czasem jej te poglądy aż wnerwiają, ten kościół. Jestem osobą wierząca, ale co ona pod wpływem trwam i radia Maryja myśli to czasem woła o pomstę do nieba, bo inne programy kłamią, a tylko ta jej jedyna i słuszna telewizja mówi prawdę. A z kim wolałabym mieszkać? Oj na pewno nie z teściami, już wolę z babcią, ona ma 87 lat i też stare poglądy na różne sprawy, wg niej ta nowoczesność jest zła, że kiedyś było lepiej.

Jak z fridką zbliżałam się do Olci to też był płacz.

Zadzwoniłam do Poradni K i powiedziałam, że już 13 dzień krwawię, a położna powiedziała mi, że koniecznie muszę pokazać się ginowi, więc w trybie natychmiastowym zostałam na dzisiaj zarejestrowana, więc idę do mojego gina 18.30. Aż boję się co powie. Położna powiedziała, żeby najlepiej przerwać branie tabletek, ale to i tak lekarz musi się wypowiedzieć, wię póki co dzisiaj jeszcze wezmę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Anulka miałam Ci wczoraj napisać ale zapomniałam, sorki 🙂 Ja pierwszą miesiączkę miałam przez 16 dni a była taka obfita że zalewałam się, dwie podpaski nie pomagały, lało się jakbym kran odkręciła. Mam teraz bardzo regularne i co miesiąc zmniejszała się ilość dni i obfitość. Teraz aktualnie mam od 01,12 i jest już idealna, prawie nie bolesna i ilościowo taka jak dawniej. Ale dla pewności idź do gina niech Cię wysłucha i "wybada". Nie denerwuj się to na pewno nic złego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to cześć 🙂

U nas nocka fantastyczna. Mój synek spał ......... 11 godzin z jednym małym incydentem z płaczem ale to chyba mu się coś złego przyśniło. Po przytulałam go troszkę, położyłam na drugi boczek i tak sobie smacznie spał aż do 6.10 . Mama wyspana i szczęśliwa. Synuś od rana uśmiech od ucha do ucha i oby tak dalej.

aaaa i jeszcze białe plamki na dziąsełkach zniknęły 😞. Czy słyszałyście coś o cofaniu się ząbków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nocka tragiczna. Pobudka co godzinę - jak w zegarku... Aga niewiele spała w dzień. Poszła spać o 20:00 - biłam się z myślami, czy jej nie rozbudzić, ale pomyślałam, że skoro inne dzieci zasypiają o 19 i śpią do rana, to może i moja Aga tak zrobi. Ale nie, moja Aga tak nie zrobi przecież. Obudziła się o 22 wyspana. Zasnęła o 0:30. I budziła się o 1:30, 2:30, 3:30, 4:30, 5:30, 6:30... najgorsze, że dziś miała przyjść ta koleżanka mamy. I dzwoniła, będąc pod blokiem, a ja miałam dźwięki wyłączone i spałam w najlepsze... 🤢 no masakra 😞 😞

Laaf, jak tam nocka? Jak Dawidek??

Anulka
no widzisz, dobrze, że zadzwoniłaś... 🤢 ma nadzieję, że wszystko jest ok... daj znać koniecznie po powrocie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry ;*

dziękuje za informacje 🙂 a u nas nocka super 🙂 młoda teraz zjadła mleczko i dobija się do kompa 🙂 u nas chyba za niedługo przebije się lewy ząbek na dole 😉 ale jeszcze troszke ☺️ muszę zadzwonić zarejestrować córcie na szczepienie

a i wszystkiego najlepszego dla naszej pół rocznej Olci :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra27 napisał(a):


aaaa i jeszcze białe plamki na dziąsełkach zniknęły 😞. Czy słyszałyście coś o cofaniu się ząbków?

a jesteś pewna, że to były ząbki? 🙂

A co do okresu, to Anulka bierze tabletki anty i taki okres nie powinien się pojawić, więc może to o to chodzi...

Sorry, trzepnięta dziś jestem, nie potrafię ubrac myśli w słowa 🤢 idę się umyć, wypiję kawę i może będzie lepiej. Oby 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...