Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ann, poczekaj, aż Stasiek nauczy się rozpinać pampersy 😉 wtedy dopiero wesoło jest 🙃
[size=3]
Buziaki dla Piotrusia!! Zdrówka, szczęścia i słodkiego życia 🙂 🙂

[color=purple][size=3]Zuziaku, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! 🙂 🙂 żeby ten rok niósł ze sobą tyle samo radości (a nawet więcej) niż poprzedni, a wszystkie zmartwienia polazły won precz 🙂 😘 😘[/color]
[/color]
Co do spacerówki, to ja podobnie jak Waja chcę pójść, pomacać i wypróbować przed zakupem, bo też średnio z wózka 3w1 jestem zadowolona. Ale kupować będę na necie na pewno 🙂 Chyba, że w sklepie będzie się bardziej opłacało, bo i tak czasem bywa 🙂 a ta spacerówka Wajeczko jest super 🙂 🙂

Dziś czeka nas spacerek na pocztę - przyszła kolejna książeczka z Klubu Książek Disneya i jakiś polecony do mnie. Może w końcu przesłali mi ten bon z Gerbera? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a a tu wyczytalam ze moj ma 8-10kg w zaleznosci od tego co ma zamontowane 😉 ja mam taki tylko czerwony 😉 http://www.bangla.pl/wozki/wielofunkcyjne/bugaboo-frog-pd1937.htm

no i nie mam 3w1 tylko 2w1 😉)) no ale maxi koze tez wkladalam 😉

i oczywisice podpisuje sie pod kupujacymi w necie 😉 w sklepie podotykac popchac podgryzc, a w necie zamowic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak, rozpinania jeszcze nie ćwiczymy (a jedynie samodzielne ściąganie już rozpiętego) więc wszystko przed nami 😉
Komsi, chętnie się zamienię 😉 Mój M i tak musi rano wstawać o 6 więc dla nas 6:30 to środek dnia 😉 A opcja z przerwą w spaniu między 3:30 a 5:00 na przykład oznacza że w zasadzie początek dnia mamy o 3:30 bo przez tę godzinę co zostaje do budzika to ledwo zdąży się zasnąć 😮
No właśnie, Zuziaku, dobrego dla Was na rocznicę 🙂 🙂 🙂

Co do wózków to my jeszcze w gondoli i mam nadzieję że do końca zimy Stasiek jeszcze zdzierży, bo zmieści się to spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*
dziekuje dziewczynki ;* za życzonka 😉
Wszystkiego najlepszego dla Piotrusia ;*
i Kochane moje walentynki wszystkiego najlepszego z okazji dnia zakochanych ;* hehe

u nas pobudka wcześniej niż zawsze ale ok bo 7:43 🙂 młoda juz po śniadanku 🙂 a ja spijam kawoszczaka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

My jakieś ostatni tydzień mamy regularne pobudki miedzy 1 a 2 w nocy. Trzeba wziąć, poprzytulać, pocałować i pokołysać i dopiero około 3 zasypia. Już mam tego dosyć no ale tyle że sobie pogadam.

Oczywiście wszystkiego najjj dla Piotrusia 🙂


I Zuziaku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO na tą pierwszą rocznicę ślubu. Niech miłość, radość, zdrowie i szczęście towarzyszy wam przez całe dnie a kłopoty omijają WAS SZEROKIM ŁUKIEM.

No to co jeszcze miłego dzionka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, a czy jest jakiś sposób na te nocne imprezy, czy po prostu trzeba przeczekać?

Laaf, pytałaś o te miśkopty (Nestle). To są ciasteczka specjalnie dla niemowląt, ale moim zdaniem z biszkoptami nie mają wiele wspólnego. Są twarde, kruche, w sam raz do chrupania dla pierwszych zębów. Piszą że w środku są biszkoptowe ale to lipa. Generalnie smaczne, mniej słodkie niż Pierwsze Ciasteczka Hippa ale też cukier mają, sądzę że wszystkie mają, trzeba by piec samemu żeby było bez. Co do dorosłych biszkoptów, to istnieją biszkopty bez cukru (nomen omen Wrocławskie Mamuta) ale one mają zamiast tego słodzik, więc jeszcze gorzej.
Ja chyba wczoraj zrobiłam dywersję tym miśkoptem bo dopiero po fakcie doczytałam że ma w składzie mleko a właśnie sprawdzamy czy parch Staśka nie jest jakąś spóźnioną skazą białkową, odstawiłam nabiał i na razie parch się goi z pomocą steryda.

Acha, może to znowu jakaś stomatologiczna fatamorgana, ale wydaje mi się że widzę kolejnego zęba tuż pod skórą - dolną dwójkę albo trójkę, ale trójka to chyba niemożliwe? Macałam tam paluchem i Stasiek za każdym razem na mnie kwiczał, jakby go bolało. Na górze za to plaża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas jedna pobudka 4,17 i po 7 już była gotowa do zabawy więc nie jest źle oby się tylko nie pogorszyło

ja małej daje chrupy kukurydziane takie długie, skórke od chleba a rzadko biszkopta bo się jej łamie i kruszy i chrupaczki ma czyli po mojemy styropian he he tylko w wersji mini

wszystkego naj dla Piotrusia całuski od Iguski

Zuziek dla was też wszystiego naj i braciszka dla zuzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
No tak Julka zasypia o dwie godziny wczesniej, ale zeby jej sie wszystko zgadzalo to wstaje dwie godziny wczesniej, wiec na nogach jestesmy od 5.30.Ja nie wiem w kogo sie to dziecko wdalo...teraz juz spi na swojej pierwszej drzemce.

Laaf w sumie pracy Wojtek nie zmienil,bo ciagle sie zastanawiamy czy to aby dobry moment na rewolucje w tej materii.W sumie w jego pracy wszystko okej, tylko atmosfera troche lipna, ale mowi, ze daje rade.Tak myslimy,z e moze nalezaloby sie przemeczyc, bo za dwa lata otwieraja szpital na Stablowicach w sumie 1 km od naszego domu, wiec moze wtedy dopiero przeniesc sie do szpitala.

Kwasiek dalabys rade pracowac na onkologii?

Anulka gratulacje dla Olgi:*No to teraz sie zacznie... 🙂
Ann a moze nalezy troche pomanipulowac godzina kapieli Stasia?

MadalenaWszystkiego najlepszego dla Piotrusia

Zuziek dla Ciebie i meza tez wszystkiego dobrego, samych pogodnych momentow i duzo, duzo milosci :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do ciasteczek, to kupilam te nestle, ale jakos mi nie podeszly, bo sa masakrycznie slodkie.A moi tesciowie kupili Julce krakersy wojskowe 😉Twarde jak blacha, wiec je memla i memla, zadnego jeszcze nie zjadla, ale wymemlala juz troche.

Dziewczyny mam pytanie, byla ktoras z Was w Miedzywodziu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka gratulacje dla Olgi 😘

Ann nie wiem jak to jest ale z opowiadan słyszałam jak dziecko użąda sobie w nocy zabawy to znaczy ze nie kojarzy nocy ze spaniem. Dla niego jest to kolejna dzemka i rzeczą normalna ze po takiej drzemce zabawa. Mi zawsze mówili ze jak sie dziecko w nocy obudzic to zeby nie włanczac swiatła tylko zrobic pół mrok i przedewszystkim nie mówic do niego głosno tylko szeptem i jak naj mniej a bron Boze nie pokazywać mu zabawek. /j sie do tego stosowała i jak sie na poczatku budził to nie mówiłam z nim tylko go przytuliłam ponosiłam na rekach i odkładałam. Teraz tez sie nie raz obudzi ale do niego nie wstaje lezy sobie po ciemku w łozeczku i potem sam zasypia.

Ann doradziłabys mi jak sie pasteryzuje bo nie mam zielonego pojecia a czasem jak za duzo nagotuje Piotrusiowi to bym to za pasteryzowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, no wiec jesli z dzeickiem to spoko 😉 plaza jest naprawde szeroka, w miedzywodziu jest raczej spokojnie. Na rodzinne szwedanie sie ok. W poblizu do zwiedzenia miedzyzdroje, miasteczko gwiazd, dziwnow calkiem obok plaza mozna isc z zajebstym faloochronem. Kamien pomorski naturalnie z katedra i niczym wiecej 😉 no murami obronnymifosa baszta...oj no reklame musze zrobic.
W samym miedzywodziu, duzo takich grillowych lokali, piwko, 3dlugie ulice, no i jeszcze raz plaza szeroka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Kubus miał dziś 1 pobudke ato dlatego, że dałam mu kaszkę do mleka i przespał 8 godzin odrazu 😉 od 18 40 do 2 40 😉 juhuhu i do rana potem;D a tak wszystko spoko. Wszystkiego Naj dla Piotrusia 😉 ORAZ Moniki z okazji rocznicy slubu, abyście zawsze Kochali tak jak teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wszystkiego najlepszego dla Piotrusia 🙂 i dla Zuziaka z okazji rocznicy ślubu 🙂 samych dobrych dni, mnóstwo miłości, zrozumienia i oczywiście kolejnego bejbeka 🙂!!!

U nas noc rewelacyjna bo Marysia położona spać o 19:30 obudziła się dopiero o 7 🤪 🤪 oby tak już jej zostało 🙂 A szczerze mówiąc bałam się, że nie będzie chciała spać bo wczoraj miała mega senny dzień (rano- 30min, potem na spacerze 1,5h i w samochodzie podczas powrotu do domu 1,15).

Ja już obiadek mam gotowy- dzisiaj będzie pomidorowa i mielone 🙂 nawet się wyrobiłam. Zabrakło mi tylko cytrynki do buraczków, ale to najwyżej później kupie...

Zuziek my narazie czekamy na telefon. Szef mojego m. powiedział, że ma się spodziewać telefonu od jego przełożonej z propozycją. A więc uzbrajamy się w cierpliwość bo może to być teraz a równie dobrze za 3 tygodnie. A że zadzwoni to jsteśmy raczej pewni 😎 😉

Dziewczyny macie pomysł na ciasto urodzinowe?? Chciałam upiec coś nowego, ale zarazem sprawdzonego. I nie za bardzo masiastego. Mam sporo ciekawych przepisów, ale to wszystko już było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek ja naucze się klaskać uszami jeśli uda się tylko stąd wyprowadzić 😁 😁 😁

A zapomniałam się pochwalić że w ramach Walentynek mój m. zabrał mnie do kina na "och karol 2", tzn. tak ja zamówiłam bilety, kupiłam je a mój m. robił za kierowce 😉 ale niech będzie on mnie wziął 😁 😉 Wszystko fajnie ale nie obyło się bez przeszkód bo tak po drodze zaliczyliśmy korek (jakiś koleś chciał się rzucić z mostu i zamknęli przejazd), potem nie było gdzie samochodu zaparkować, a jak się już wszystko udało i dotarliśmy na 3 piętro do kina to okazało się, że rękawiczki wypadły mi przy aucie i zaś trzeba było schodzić... ufff. Na szczęście się znalazły 😉 a i Marysia została z moimi rodzicami 🙂 ponoć było ciężko bo mała nie chciała zasnąć i nastąpiło to dopiero o 21:30 a tak to marudziła... mają za to próbę przed 5. marca kiedy zostaną z nią na weekend bo mymy bal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my sobie jeszcze pospałyśmy w moim łóżku 😉 😉 wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że cholera teraz mnie kręgosłup boli 🤢 trzeba się dziś trochę rozruszać...

Ze spaceru nici, bo niby ładnie, pięknie, a w rzeczywistości -11*C 😞 😞 może jutro...

Ok, idę sobie kawę zrobić i co zjeść.

Aaa, Waja, pytałaś o onkologię. Myślę, że psychicznie dałabym radę, ale bałabym się zaryzykować jeżeli chodzi o kontakt z chemią. Moja przyjaciółka pracuje na oddziale onkologicznym już od 3 lat i ma jakieś torbiele na jajnikach, nie wiadomo, czy będzie mogła mieć dzieci... czy to ma związek z chemią - nie wiem, ale nie ryzykowałabym chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):

Aaa, Waja, pytałaś o onkologię. Myślę, że psychicznie dałabym radę, ale bałabym się zaryzykować jeżeli chodzi o kontakt z chemią. Moja przyjaciółka pracuje na oddziale onkologicznym już od 3 lat i ma jakieś torbiele na jajnikach, nie wiadomo, czy będzie mogła mieć dzieci... czy to ma związek z chemią - nie wiem, ale nie ryzykowałabym chyba.


Mi się wydaje ze chemia nie miała by tyle do rzeczy co może naświetlania. Bo chemia jest podawana w kroplówkach więc nie ma się z nią styczności. A z drugiej strony jak ta chemia wychodzi z organizmu to to jednak czuc nie wiem w jaki sposób ale jak mama miała chemię to w pokoju w którym przebywała to przez kilka dni było czuc w powietrzu taki dziwny zapach ( miły zapach to raczej nie był). Jak tak teraz myslę to chyba masz Kawsiek rację duże ryzyko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...