Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sylwia zalogowana 😁 i czekamy może się uda któreś z nas :P

no a moje dziecko obudziło się po długiej dżemce z dobrym hiumorem zobaczymy jak długo...
aaaa i dostała szału na widok teletubisia (balona) babcia jej kupiła na walentynki :P normalnie piszczy ściska buzi daje no wszystko... a i nie wypuściła go z rąk od 30 min. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gdzie moge sie jeszcze zalogowac?bo na hippeie juz jestesmy 😉 co jeszcze, ciekawe czy sie skubna ze w de i w pl... a co pojade w kwietniu caly miech bede siedziec a i moze fuksa bede miala 😉 sep...troche ze mnie... ☺️ ale co co jak daja to trza brac 😉 no nie 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja moja woli cyca ale nic jej się nie działo po Gerberze więc dopóki nie wykorzystam tego nie kupie innego a mamy jeszcze 2 całe pudełka bo tylko pare razy jej dałam z próbek (1 próbka na 2 dni he he i tak zostawało i trzeba było wylać)
a pieluszki też ci wysyłają?

A mi z hippa napisali kiedyż że nie wysyłają próbek to nie to nie a do gerbera jak napisałąm (zanim dostałam mleko) to mi przysłali deserek i zupke a później skarpetki i deserek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia tak dostalam do tej pory mleko i pampery, a teraz wlasnie wyslali mi meila,z e paczka z pamperami i torba juz idzie.
Moja siostra i jej chlopak dostali od nich juz zgrzewe wody mineralniej, karton piwa karmi, jakies batoniki i cos tam jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra27 napisał(a):
Sylwia jak mój Adaś widzi na zdjęciu twoją Igusie to piszczy, krzyczy, rzuca się z radości jak wariatuńcio. Normalnie szok. I dodam że reaguje tak tylko na Twoją córcie 🤪 🤪 🤪 😮 😮 😮


Aleksandramoże Ci więcej wysłać he he albo jakieś swaty się zrobi, chociaż bartek już na drugiej randce był a sąsiedzi się o nią pobili 😁 😁 😁 a wtedy nawet jej nie widzieli jeden ma 2 latka drugi 4 he he 🤪 🤪 🤪

a ja się tak wkurzyłam bo pokazywałam wam ten komplet co zamówiłam dla męża i wczoraj im meila wysmarowałam że już tydz minoł a ja nic nie dostałam a zapłaciłam za priorytet a w poniedziałek i napisali że paczke wysyłają i wyobraźcie sobie odpisały mi mędy dzisiaj że za 2-3 dni wyślą no chyba ich pogieło tak im tam nawrzucałam dzisiaj ile im weszło i zarządałam zwrotu pieniędzy i zostałam bez prezentu dla męża 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jak co poniedziałek zostałam sama- podjadam ptasie mleczko i popijam likierek kawowy 🙂... Marysia śpi, m. na siatkówce.

Oj pięknie pięknie to ja się śmiałam, że Maja nam narzyczonego pewnie już w przedszkolu przyprowadzi a tu amory już duuuuuuuuuużo wcześniej u jej rówieśników 😁 😆 sweet 🙂

Miłego wieczorku mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i huk z Wami babole!!! naczytalam sie nascie stron i juz nic nie pamietam 🙃 🙃 🙃 ja nie wiem za duzo smarujecie 😁 😁

Igusia cymesik i jak Zuzka ma ten blysk w oku ze co ja kurna nie moge? jak moge!!!!hahahhah super te nasze dziewuchy sa 😘 😘 😘 😘
wiecie jaka ze mnie wyrodna matak od lisoprada nie bylam z Dawidem na wazeniu 😁 😁 😁 trza byloby sie przejsc nio nie? 🙂

Wakacje planujecie a my nic...znow mi sie ten popierdolony samochod popsul i juz naprawie od oka i idzie do zyda, pierdole askarbonka bez dna...

Kwasku cibie jak nie usmiechy to sloneczko usposabia:0 i super 🙂

Komsi ja nad morzem nie bylam chyab 100 lat...moze mnie zaprosisz? 😁 😁 😁 nad morze do niemrow 😁 😁 😁 oczywisice zart 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela1987 napisał(a):
My z M. sobie ogladamy film na polsacie, Pan I pani Smith 😉 i wypilismy sobie winko, lepiej się juz czuje, a na walentynki zamówiłam sobie nowa bluzkę na allegro, maz pozwolił 😉


Angela to Ty meza o pozwolenie proszisz??? 😁 😁 😁
hehe ja juz dawno nic sobie nie kupilam bo ten pierdolony samochod zżera mi wszelkie pieniądze...
no ale fryzjerka na weekend ma sie pojawic to zrbie cos z tymi swoimi kudlami... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dzięki Laaf 😜
ja się dziwie czemu wy wszystki dzisiaj piszecie życzenia jak ja wczoraj miałam rocznice :P hehe ale luzik 😁
co do brzuszka mój mąż chyba woli się nie wypowiadać już na ten temat bo kilka razy dostał taką zjebke z góry na dół na temat brzuchacza że woli to przemilczeć :P on jakiś zacofany jest i tyle 😎 😎 😎 😎 😎

Endzi tez oglądam Pan i Pani Smith w sumie już końcówke :P hehe
lece do wyrka ;*
dobranocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MY SMITOW TEZ OGLADMY ALE JA JUZ TO WIDZIALAM KILKA RAZY...JAK TO "HAMER"IKANIE...LUBIA SZTAMPE A ZE DOBRZE NAKRECOAN TO SIE DOBRZE SPRZEDAJE 😉

zUZIAKU MOJE ZYCZENIA OPOZNIONE ALE SZCZERE 🙂

I WEZ ADAMOWI PRZETLUMACZ ZE MY TO WASZA DRUGA RODZINKA 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany, mega piaskownica dla naszych rocznych turbotorped 😉 Ja jestem strasznie ciekawa jaki Stasiek będzie w wakacje 🙂 Mam nadzieję że już od dawna będzie chodzić 🙂 Na razie m zeznaje że dziś w czasie nocnej przerwy na zabawę w amoku szaleństwa zaliczył pierwsze raczki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cisne kimac, pewnie zaraz mlody zrobi pobudke na zarelko...chociaz kto go tam wie 😉
No tak fajnie bedzie juz w wakacje, jak beda w piaskownicy siedziec...ajjajaj 😉
No i widzialam panienke co na eorowizje przyjedzie ... chcialabym na nia stawiac, ale pozostane przy lenie, z niemcow... ta nasza jakos tak jej glos ginie gdzies... kurna chata i czemu nie po angielsku spiewa... zeby wszyscy rozumieli... ach no szkoda szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dziś chyba ja pierwsza 🙂 "Z lekka" nieprzytomna po nocce z zębami. Stasie wstałam z zegarkiem w ręku co godzina 😮 Była też próba zorganizowania nocnej imprezy, ale pomna na to co napisała wczoraj Madalena nie wsadziłam Staśka na plac zabaw tylko usiadłam z nim na sofie. Tak siedzieliśmy sobie przytuleni ponad godzinę aż w końcu Stasiek się zanudził na śmierć i zaczął domagać położenia spać 😉 Może to jest i jakiś sposób, zobaczymy w kolejne noce.
Generalnie wyraźnie mu coś doskwierało bo oprócz pobudek faktycznych były jeszcze fałszywe alarmy, kiedy Stasiek płakał przez sen. Mam nadzieję że to te zęby i że szybko wylezą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*
u nas pobudka w sumie po 7 była ale wzięłam młodą do siebia a ona tuli tuli i bach śpi... 🤔 no to ja też w kimono 😁 hehe i tak do 8:30 w łóżku 🙂 już po kaszce z dobrym humorkiem stoi mi nad kompem i zabiera podkładke pod myszke :P hehe ile dni może przebijać się ząb?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Olcia zrobiła 3 pobudki, w tym 1 była na parominotowe ululanie. Czekam z wytęsknieniem kiedy zacznie znowu przesypiać całe nocki.

Ann, czy Ty robiłaś przerwę w smarowaniu maścią sterydową czy akurat ten liszajek u Stasia wyszedł w trakcie tej sterydowej kuracji? Pytam się, bo ja miałam smarować 10 dni, w sobotę było ostatni raz, a wczoraj znowu zaczęła sie pojawiać sucha zaczerwieniona w tych miejscach co poprzednio. Fenistil miałam podawać przez 7 dni, wiec już też mała nie dostaje. Nie wiem już od czego to, staram się nie jeść nabiału, czekolady wogle nie tykam, Oli podaję tylko indyka do zupki, no i z warzyw to co do tej pory, deserki przeważnie samo jabłko, bo lekarka stwierdziła, że to nie uczula. A może to gluten, za zezwoleniem podaję dalej pół łyżeczki ugotowanej kaszki manny do zupki. Jeszcze zaczęłam się zastanawiać czy jak Oli mam nie dawać żółtka to może ja też nie powinnam jeść jajek na twardo, ale jajka jem całyczas nie robiłam żadnej przerwy na czas karmienie, więc powoli już głupieje. A może to od podłogi, zmywa się, ale na kapciach zawsze coś naniesie z przedpokoju, tym bardziej, że babcia nie zdejmuje butów w przedpokoju na dywaniku tak jak my tylko maszeruje przez cały przedpokój do swojego pokoju, zamiatamy, przecieramy, ale zawsze coś będzie fruwać.

My też czekamy na ząbek na górną jedynkę, już widać białą kreseczkę, ale jeszcze nie chce się przebić, ciekawe kiedy druga będzie na horyzoncie, bo oba miejsca są spuchnięte.

Wakacje, jak już wspominałam, to wakacje zrobimy sobie na majówkę, bo jak uda się to lecimy do znajomych do Norwegii, a latem to może pójdziemy nad morze w weekend, bo ja od lipca wracam do pracy, więc jeżeli coś to może góra z 5 dni wezmę urlopu i dopiero w sierpniu, żeby nie bylo, że wróciłam aż już chcę znowu wolne, ale raczej spędzimy na miejscu.

Idę kaszkę zrobić Oli, potem wrzucę fotki i filmik z uweicznionym postępem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...