Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A, jeszcze Wam nie powiedziałam że Stasiek zaczął się przemieszczać na stojąco przy podpórce 🙂 Jak wstanie przy sofie przy jednym brzegu, to sobie powolutku przechodzi ponad pół metra do miejsca gdzie kończy się wygodna podpórka 🙂 Strach się bać 🥴

Idę spać, Stasiek padł nietypowo wcześnie więc pewnie w nocy będzie jakaś impreza 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie strasznie sie ich boję bo znamy się z nimi zbyt dobrze. Co roku mamy ich na głowie w zeszłym roku1,5 miesiąca siedzieli u naszej księgowej. Na szczęście wszystko jest zawsze ok ale było by głupota zasrać sobie życie za kilka złotych 🤨 a mąz nie jest osobą prywatną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😆Cześć 🙂

Wszystkiego najlepszego dla Agusi 🙂 oj i więcej takich postępów jak dotychczas 🙂

Madalena zawsze możesz to wziąć na siebie- założyć konto i sprzedać co trzeba 🙂

U nas Marysia tak daje popalić po nocach, że mam serdecznie dość wszystkiego 😞 budzi się ok. 1 z płaczem i nie chce spać do 3-4. Non stpo marudząc. Myślałam, że tk działa odstawienie od cyca, ale u nas w łóżku też marudzi 🤔 Wpadłam na pomysł, że może jest to Zyrtec, który dostała w związku z alergią. Dzisiaj już jej go nie podałam-zobaczymy czy to był ten powód czy znowu coś innego 🤔

Mój m. wyjeżdża jutro na jakieś konferencje i wróci dopiero w piątek (jak ja nie lubie takich wyjazdów), ale w zamian za to że go nie ma w moje urodzinki dzisiaj zorganizował nam romantyczny wieczór: świece, pizza z serami, winko i... piękny bukiet róż. Nie mogłam uwierzyć, że on potrafi być aż tak spontaniczny... mój mąż, ten ociosany od siekierki potrafił wpaść na coś takiego 😁 🤪 zaskoczył mnie na maxa 🙂 no to się będzie działo dzisiaj 😎 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

Ja dzisiaj myslalam ze juz bede z Adasiem ale maz mi nie pozwolil bo gardlo mnie boli i ogolnie jakos lipnie sie czuje. Adas juz lepiej sie czuje i pewnie do piatku nie wyjdzie ze szpitala ale pewnie juz w poniedzialek bedzie juz w swoim lozeczku spal 🙂

Milej nocki.

Aaaa i oczywiscie wszystkiego NAJJJJJJ dla Agniesi niech rosnie zdrowo i daje sama radosc swoim rodzicom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, dokładnie jak pisze Agulka - możesz założyć swoje konto i sprzedawać ze swojego konta.

Agulka, ja też tak chcę! 😞 ale nie ma co na to liczyć. Taki lajf.

W ogóle jakoś mi... ech. Się wypalam chyba pomału.

Idę się wykąpać, strasznie mnie ostatnio kręgosłup boli, więc mam zamiar go wygrzać w gorącej wodzie i później się trochę porozciągać. O ile Aga mi na to pozwoli. I mąż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek a ja mam pytanie, Zuzia ma zeba, bo zastanawiam sie nad Twoim obiadem dla niej, ze jak ona to gryzie i czy ja brzuch nie boli?Pytam tak to wyglada w praktyce, bo mnie to bardzo zaciekawilo 🙂

Kwasiek jak to sie wypalasz?Chodzi o kontakty ze mezem?

Julia juz spi ja zaraz tez ide, wczoraj zasnelam nawet nie wiem kiedy.Szkoda, ze nie mozna wyspac sie na zapas, chetnie skorzystalam bym z tej opcji juz w ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena nie mam pojęcia jak to jest a też chętnie bym się dowiedziała bo chciałam wystawić suknie ślubną i Igi sukienke z chrztu pytałam męża ale nie wie trzeba by się jakiejś księgowej zapytać

A mąż tylko przez internet sprzedaje? i na czym polegają takie kontrole my dopiero pierwszy rok mamy działalność więc jeszcze nie mieliśmy żadnej kontroli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra kuruj się i mojego zięcia też wiosna idzie czas pożegnać wszystkie choroby


Zuziek pytałaś kiedyś o nick z allegro tej klientki co wyzywała na czacie dziewczyny dziś weszłam i podczytałam i akurat o niej wspominali podobno to jakaś Justo
i zuziaczek znowu nam spadł na 5 miejsce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Wbrew moim obawom przerwa na zabawę była dopiero o 5:40 🙂 W każdym razie wyspaliśmy się w miarę, przynajmniej w porównaniu z poprzednimi nocami 😉
Stasiek tryska humorem więc muszę mieć podwójnie oczy dookoła głowy.

Anulka, masz rację że zaczynanie dnia od neta rozbija dzień. Mam jakiś przypływ energii i zaczynam robić plany odgruzowania się z domowych zaległości. Spróbuję po troszeczku codziennie coś robić (przeorganizować szafki w kuchni, przewalić i posegregować papiery w pracowni żeby kiedyś mogła stać się pokojem Staśka i dużo by jeszcze wyliczać). Jak tego nie zrobię teraz to po powrocie do pracy będzie jeszcze trudnej.

No i chcę już wiosny zdecydowanie, precz depresjom i choróbskom.

Idę ratować płyty przed zagładą, dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Sylwia ta Justo może być która oklaski zabiera, jest wredna i wszystkim ubliza, admin pisał co za teksty rozdaje i upomnienie jej wysłała, byłam raz poznym wieczorem na czacie gdzie zaczynała swoje filozofie. Kubus ładnie spał, jedna pobudka i o 7 20 wstalismy 😉 wyspałam sie, pozniej jedziemy an zakupy, bo mam cos zrobic na zabawe do jedzenia, kazdy cos przynosi, od pary było 50 zł i napoje, resztą my sie zajmujemy, zrobię sałatkę zgyrosa, ale chetnie bym zrobiłą tez z feta i oliwkami po grecku, mniam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Co tu taka cisza z samego rana?
Az dziwnie...

Julka przespala po raz pierwszy noc, od 22 do 6.20 ciurkiem, bez pobudki na cokolwiek a na poranna drzemke usnela sama na naszym lozku, bez noszenia, bujania, wozenia tylko mama musiala spiewac "jagodki", ale moge spiewac jezeli tylko ona to jest w stanie sluchac to bede spiewala.
Wlasnie maz dzwonil, ze za godz mamy byc na szczepieniu, nie lubie takich gwaltownych akcji, tym bardziej, ze Jula spi i musze ja rozbudzic a tego bardzo nie lubie.
Ok ide sie umyc i poprowdzic siebie do stanu uzytecznosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale pustki 🙂 U mnie obiad juz wstawiony wiec wracam na chwile 🙂

Magda jakie dajesz mieso do rosolu i ile? Mnie jakos ostatnio przestal moj rosol smakowac, mysle ze za bardzo oszczedzam na miesie... Zadne z nas nie przepada za miesem z rosolu wiec staram sie zeby go bylo jak najmniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia ten kto ma sklep to podobno ma obowiązek odprowadzic podatek ale w praktyce wyglada to trochę inaczej bo prawie nikt nie płaci i nawet kiedys mówili ze musze sie za to zabrac ( był o tym program na tvn 24) bo sporo państwo na tym traci.
Co do osób prywatnych to jezeli nie zarobią na uzywanych rzeczach wiecej niz 1000 zł rocznie to mogą byc spokojni ale osoba mająca działalnosc musi odprowadzić. Tylko ze jak by tak było to nikt by za takie ceny nie sprzedawał bo jak by doliczyc od tego podatek to ile by to kosztowało ? Nie opłacało by sie kupowac przez internet. Ale z drógiej strony mozna się starac o zwrot podatku my to robimy co roku ale to zawsze sie wiaze z kontrolą skarbowa ale można kilka tys dostac wiec sie opłaca tylko trzeba miec wszystko ok . Musze zapytac księgową nasza jak to własciwie jest ale jak dasz w wyszukiwarce Podatek a allego to wszedzie pisze ze trzeba go odprowadzić.
Zapytaj sie kogos kto ma sklep na allegro czy czasem nie musicie tez tego zrobic bo kary są ogromne za nie odprowadzony podatek nie siedze w tym ale lepiej sie upewnic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann ja daje zawze troche drobiu, żoładek z indyka ,kawałeczek skrzydełka z indyka i mieso wołowe. Z tym ze ostatnio kupuje wnaszym skleoie takie kostki wołowe na których jest troche miesa ( bo tez nie lubimy miesa z rosołu). Czasem jak mam to daje kaczkę taki niewielki kawałeczek. Mi smaku do rosołu dodaje seler naciowy i cebula opalona na palniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 kurna nawet na brzuchacza brak czasu 😞
szybko podczytalam zaleglosci ale pewnie cos przeoczylam.

Ann Stasiek to praaaaaaaawdziwy gigant 🤪 🤪 🤪normalnie padlam jak zobaczylam go na jedzeniowym placu boju 🤪 🤪
Gratki dla Agusi, kolejne maleństwo robi postepy 🙂

Madalena najprosciej zrobisz zadajac pytanie na allegro. Wydaje mi sie jednak ze jak wystawisz pod nickiem firmowym meza to bedziesz musiala odprowadzic podatek...a on jest vatowcem? jesli rzeczy uzywane to moze nie trzeba...kurna nie wiem...

oki zmykam do roboty 😞 ale milego dzionka zycze 🙂
oczywiscie na Zuzke zaglosowalam, Zuia do boju!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...