Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂 U nas znowu pobudki co godzina, pomimo czopersa, wieczornej kaszki, wieczornej drzemki i zabrania do nas do łóżka w środku nocy. Nie wiem juz o co kaman. W poniedziałek mamy wizytę na szczepienie, pewnie go nie zaszczepią ale przynajmniej dopytam o różne rzeczy i osłuchają go czy mu już wszystko przeszło.

Angela, ja bym stawiała na to że to nowa zabawa.

Magda, Stasiek też jest straszny terrorysta i to głównie do mnie i dużo mniej do taty, przy dziadkach zachowuje się zupełnie inaczej. Przy czym on płacze też zawsze na full, robi się cały czerwony i łzy lecą ciurkiem, więc ten brak łez to nie reguła. Spróbowałabym tak jak mówią dziewczyny. U nas jest tak że jak go odkładam to zawsze na początku jest płacz, ale jak go zainteresuję czymś tam to na ogół po chwili się uspokaja. No ale często jednak ulegam i efekt jest taki że się cały dzień zajmuję Staśkiem i nie mogę nic innego zrobić. Wczoraj stopiłam mężowi kiełkownicę bo ze Staśkiem na rękach nastawiałam patelnię i nie zauważyłam że kiełkownica stoi za blisko gorącej patelni. Muszę coś z tym zrobić ale ciągle czekam aż wydobrzejemy.

Anulka, ja robię tak że kładę ryczącego Staśka na łóżku, ręką blokuję rączki i trochę głowę i na siłę wciskam tę strzykawkę do dzioba. Płacze, wierzga, macha rękami i kręci głową, serce matkę boli ale uznałam że to jest lekarstwo i w tym wypadku taka przemoc jest uzasadniona. Żadne oszustwa przy zabawie, karmieniu, czy na śpiocha nie przechodzą, Stasiek ma czujność rewolucjonisty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Angela, Olcia też kręci główką, czasami jak szalona, więc pewnie to kolejny etap w rozwoju naszych maluszków.

Ola nie chciała obiadku, ale zjadła za to drugą porcję kaszki z przemyconymi elektrolitami, więc na dzisiaj mamy z głowy. Jeszcze ze Smectą musimy pokombinować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi pewnie juz w Kamieniu 🙂

Angela Dawid tez tak kreci glowa i pamietam jak bylam w ciazy to kolezanki synek mial 9 miechow i tez tak krecil, jak dziewczyny pisza kolejny etap w rozwoju naszych smrodów 😉

Film fajny, inny i konczy sie tak jak chcialam, szczegółów nie podaje, ogladnijcie bo warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o to Dawiś zuch Iga sama też stoi jak się zamyśli albo zajmie jakąś zabawką to stoi bez trzymanki ale za jedną rękę się boi chodzić muszą być obie więc pewnie jej jeszcze zejdzie z miesiąc napewno

mały srol już śpi a my z mężem piwko i chipsiki a od poniedziałku dietka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawo dla Agniesi 🙂 Olci od niedawna zdarzy się też stać bez trzymanki przez kilkanaście sekund, a jak zorientuje się to robi zdziwioną minke i klapie na pupkę. W tajniki zrobienia kilku kroczków za rączkę jeszcze mała nie weszła, jak nawet bierzemy ją pod paszki i stawiamy na podłodze to bardziej rwie się do siadania, a potem to już na czworaka i zasuwa.

Pod wieczór Ola miała 37,7.

Chyba znowu obejrzę sobie Katyń, bo chyba nic ciekawszego w pudle nie ma, zresztą zaraz przestudiuję program tv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 My bylismy na tym ognisku i było fajnie, a wrócilismy o 23 30, bo Kubus sie obudizł i nie chciał spac bez nas, albo mnie, chyba czuł ze nas nie am, nie wiem jakim cudem, poszlismy kolo 20 jak zasnął. W nocy była 1 pobudka. Kubus do chodzenie jeszcze daleko a jeszcze nawewt nie raczkuje, a na panelach posuwa sie do tyłu i potrafi tak zwiedzic cały pokój 😉 moze niedługo zacznie do przodu 😉
A u nas było ładnie i znowu wiatr wieje;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Kwasku ja juz o tym czytalam ale uwazam ze mimo wszystko nasza intuicja wystarcza 😉


mi się to chore wydaje 🤢 takie chodzenie na łatwiznę, dla ludzi leniwych. Po co się zastanowić, skoro rozwiązanie podane na tacy? I czego tacy rodzice się nauczą niby? Rozpoznawania potrzeb dzieci?

Żałosne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nocka super wkoncu sie wyspałam. Wczoraj wziełam Piotrusia na zakupy do tesco i był wniebowzięty. Dziś znów jakiś wypad do ludzi zeby przyzwyczaił sie choc troszke do ludzi przed jutrzejsza wizyta u kardiologa.

Ja gotuje obiad a potem moze uda sie wyskoczyć na jaki spacer, w sumie jest ciepło i słonecznie ale wiatr wieje.

Ja nie wierze w takie bajery bo kazde dziecko inaczej płacze więc nie dokonca bym wierzyła w to co pokazuje. Np piotrus nie reagguje na mokra pieluszkę a tym bardziej jak ma tam kupe a siostry corka jak na narobione w pampersa to płacze jak by ja ktos zbił.

A do wczoraj nie reagowal na kupe bo wczoraj zrobił kupe a była to juz 4 z kolei wiec nawet by mi nie przyszło do głowy ze on ja zrobił wiec nawet nie zajrzałam do pampersa. a on co chwile siadał na podłodze rozkładał nóżki i klepał raczką po pampersie i patrzył na mnie i tak co chwile az wkoncu zaglądłam mu do spodni ze moze go cos tam uwiera a tam kupa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj jakie pustki dzisiaj

my wczoraj posiedzieliśmy do 1 bo brat cioteczny męża z wawki wpadł na piwko do nas a dziś wybieramy się do mojego kumpla i jego żony ciężarówy wziełam jej troche makulatury do poczytania o bobaskach bo mi juz nie potrzebna o noworodkach tylko jak Iga wstanie a śpi od 11 a już 13,15 ide się stroić to pochałasuje troche to może wstanie

a co do tego gadżetu to uważam że szkoda pieniędzy wolałabym dziecku coś innego za te pieniądze kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...