Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moja mama mi napewno bedzie pomagała w wielu czynnościach 😉po części dlatego że mieszkamy w jednym domu tyle że ona na dole zajmuje mieszkanie a my na górze... bardzo mnie to zadowala bo wszystkie wątpliwości jakie mam w czasie ciąży konsultuje z nią i tak samo bedzie jak dzidzia się urodzi bo wole nie robić nic na czuja tylko się najzwyczajniej spytać albo poprosić o pomoc 😜

a co do listy przyda się napewno 🙂 narazie zapisze sobie ją na komputerze a przyda się przy zakupach 🙂

laaf u mnie pruszyło dwa dni ale teraz widze za oknem że sople lodu topnieją :P u mnie tzn. na Śląsku w Zabrzu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziek też mam nadzieję, że moja mama pomoże mi przy maleństwie. W prawdzie urodziła nas dawno dawno temu, ale coś musi pamiętać:P

Lista Laaf jest szczegółowa i dokładna, a wskazówki Wiejskiej Baby bardzo pomocne 🙂 Dziewczyny dzięki za podpowiedzi 🙂

U nas na śląsku a dokładniej w Ustroniu, śnieg dawał wczoraj popaliś, ale za to dzisiaj marznący deszcz więc jeździ się fatalnie.

Dzisiaj byłam na zakupach... pierwszy raz kupiłam sobie rzeczy ciążowe. Mąż się śmieje, że chyba nigdy nie byłam tak szybko zdecydowana (hmm ciuchów ciążowych nie ma tyle co zwykłych więc nie ma co wybrzydzać) ale i tak jestem bardzo zadowolona 🙃 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mimo że dawno temu rodziła to jest to jak jazda na rowerze tego się nie zapomina 😁 😉 hehe ale jak to moja mama mówi kiedyś było inaczej i nie było tyle w sklepach a trzeba było sobie radzić teraz to wszystko jest pod ręką wiec jest nam łatwiej :P w sumie jak tak przypomnę sobie co mama opowiadała to współczuje jej bo jej mama nie pomagała po narodzinach wyjechali z moim tatą do innego miasta 60km od babci i mama musiała radzić sobie sama z moją siostrą a ja urodziłam się 2 lata później to zostawała sama z dwójka małych dzieci a tata pracował... także napewno mogę ją całować po rękach że mam u niej wsparcie i moge liczyć na pomoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka jak kupowałam swoje ciuszki ciążowe 2 pary spodni i bluzkę, to mój mąż śmiał się, że też szybko podejmowałam decyzję co wybrać i że znalazłam sklep, w którym jest na mnie wszystko dobre albo zaduże :laugh:
A od przyjaciółki dostałam jeszcze 2 tunki i 2 pary spodni (dżinsy i takie wiosenno-letnie białe).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam jedne spodnie ciążowe dostałam od ciotki i mówiła że przechodziła w nich całą ciąże 😉 jakieś tuniki mi przysłała i bluzkę taką odświętną np. przydała się na wigilie :P hihihi ;* a tak narazie mieszczę się w stare koszulki ;] i niektóre swetry 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ale wam dobrze z tymi mamami ja akurat mieszkam obecnie z teściową fajna babka ale straszna panikara jak męża brat przyjeżdża z dzieckiem a ma już ponad rok to nie daj boże żeby zapłakał bo ona już płacze razem z nim a przy tym robi takiego zamieszania że w sumie dziecko jeszcze gorzej płacze i tego się boję najbardziej

ja mam jedne jeansy ciążowe które ostatnio zaczęły mi spadać z tyłka i jedną sukienkę teraz od męża bratowej dostałam troche ciuchów ale głównie bluzki i jedne spodnie letnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U mnie wciaąż pada śnieg, zima na całego.
Lista sporawa, a to jescze nie wszystko, więć od lutego powolutku małymi kroczkami trzeba coś kompletować dla dzidzi, żeby finansowo wyrobić.

Ja na razie nic ciążowego nie dostałam, ale zakupiłam już jedne spodnie typowo ciążowe. Ogólnie myśle, że dopiero gdzieś tak koło marca kupie jakieś tuniki, bo mam sporo tunik luźnych swoich z przed ciąży i jakoś daje radę:P

Ja również mam nadzieje, że moja teściowa okaże się przy dzidziusiu bardziej przydatna niż zbędna. Jak narazie od dwóch lat mieszkamy z mężem razem z jego rodzicami w domku, w tym 1,5 roku przed ślubem i tesciowa (od pukać w niemalowane) jest jak anioł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od kolezanki dostalam kilka par dresow i dzinsow po prostu szerszych. Mam Zamiar kupic 1 pare spodni ciazowych, szkoda mi kaski wole przeznaczyc na maluszka 🙂
Pisalam wczesniej ze na razie nic nie bede kupowac do wyprawki ale jak dzisiaj bylam z mezem na zakupach w markecie dorwalam body:P kupilam 2 szt rozm. 62, nie moglam sie powstrzymac 🙂 Gratuluje tesciowych 🙂 Ja nie moge zlego slowa powiedziec absolutnie o niej ale na pomoc nie moge liczyc ja z wrocka ona z wawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też mieszkamy z teściami i jak na razie wszystko ok. Ja dostałam 2 pary spodni ciążowych i mam swoje 2 pary dresowe to daje rade 😉No ale dla maluszka powoli bede kupować w przyszłym tyg 😉 łóżeczko juz mam bo mieliśmy okazję nabyć nowe za 100 zł, co nam się opłacało. Mąż jednak za tydzien wyjezdza 😉 no ale wtedy nie pojdzie ze mna do lekarza, bo w ten dzień go nie bedzie 😞




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane no lista exxtra a i te drugie rady sa cenne ja po 1 dziecku juz wiem dokladnie czego potrzebuje 🙂
moja mama pomagala mi przy damianie ale teraz bede chciala sama sobie radzic 🙂
a moj mezus ma poligon od 25 maja przez miesiac a ja mam termin na 1 czerwiec!!!
ale powiedzial ze niepojedzie 🙂
buziaki dla mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny ale tych Waszych facetów wywiewa 🙂 Domyslam sie ania233 ze Twoj maz jest wojskowym, za to Ty Angela jestes bardziej tajemnicza 🙂 Mój naszczescie nigdzie sie nie wybiera 🙂 Dziewczynki dzisiaj 2 razy ludzie pomagali nam pchac auto bo byl lod pod sniegiem ale jazda. Jezdze od 15 lat i nie pamietam takich opadow 🤢 Wlasnie wrocilismy z Wośpu, moja corcia byla wolentariuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kruszyna trzymam kciuki żeby dzidzia ułożyła się tak żeby można było sprawdzić czy dziewczynka czy chłopczyk 🙂 i żeby było wszystko ok 😉

laaf a ja dzisiaj nie dałam ani złotówki na WOŚP 😞 i nie mam serduszka nawet a co roku starałam się wrzucić coś do puszki a to wszystko dlatego że nie ruszałam się z domu... taki mróz że szkoda gadać a ślisko że hej :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna Anulka nawet jak nie dowiecie sie czy to babeczka czy facecik to przynajmniej zobaczycie je i upewnicie sie ze wszystko w porzadku 🙂
Zuziek jestes w 100% usprawiedliwiona. U mnie bylo jakies 3lub4 na - ale za to sypal caly czas snieg. Gdyby bylo zimniej tez bym sie odwazyla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf dziekuje 😉 hihihi

a co do usg to ja bym tak strasznie chciała wiedzieć co mam bo nawet jak nie wiem to cały czas do brzuszka ja i mój narzeczony mówimy Zuzia a jak się okaże synek 🙂 hehe tak jakoś jesteśmy przekonani że to bedzie córcia że zostało Zuzia hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i kolejny taki zimowy dzień. śnieg dalej sypie, jak tak dalej pójdzie to nigdzie nie wyjdziemy, mój synek coraz więcej się rusza 😉 czekam tylko na kopniaczki 😉 😉 Zuziek ja też myślałam często,że mam dziewczynkę a okazało się, że jest synek, ale i tak się cieszę 😉
















Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi nawet powiedzieli ze bedzie syn a ostatnio ze corka ale powiem wam ze bardziej sie cieszylam niz jak mi powiedzieli ze chlopek hiii jakos tak nowa nadzieja ale poczekam do nastepnej wizyty z plcia pomimo ze pani dr powiedziala i ze widzialysmy dokladnie ze to dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos płci to mi się też wydaje, że będzie dziewczynka (podobno zabierają mamie urodę :P- skórę mam ziemistą, pełno różnych chrostek z którymi nie mogę sobie poradzić), ale jak będzie chłopiec to mąż będzie skakał z radości 🙃

Jak ja bym chciała już poczuć ruchy maleństwa 🙂 jak się położę czuje gdzie jest ale nic więcej. I mój mąż ciągle do niego mówi żeby szybciutko szedł wyżej bo jest za nisko:P i czasem go słucha bo się przemieszcza z prawego boku na środek i trochę do góry 🙂

Kiedy u was były wyczuwalne pierwsze ruchy dziecka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...