Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co za dzień !!!! najpierw Angela nas nastraszyła , a teraz Kwasiek wylądowała w szpitalu ... !!!

w ogóle smutasowo tu u nas jakoś dzisiaj 😞

a ja sobie brzucholowe zdjęcie zrobiłam , bo w końcu za niedługo brzuch straci na ważności a pamiątkę jednak warto mieć 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co za okropny dzien.....
Ja już nie mam siły, moja teściowa chyba chce nas nerwowo wykonczyć 😞
Dziś mąż mial z nią mega kłótnie i ona wygadała mu ze ja musze miec wyszystko co najlepsze ze wszystkie ciuchy musze miec oryginalne itd a to taka bzdura ze szkoda gadac, oczywiście zdaza sie tak ze czasami z mezem szalejemy na zakupach i nie zalujemy kasy ale to nie zdaza sie codziennie a poza tym stac nas na to, wiec prowadzimy taki standard zycia na jaki nas stac, a tesciowa juz zazdrosna bo jej córunia na tyle sobie nie pozwala.... brak slow... jeszcze tylko tydzien i wypad na swoje a juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze jej mine jak zobaczy nas z walizkami 🙂 hehehe
I pomyslec ze znam tą kobiete dobre 5 lat a w zyciu bym nie pomyslala ze taka moze byc, ale jak widac pokazala nam swoje prawdziwe oblicze po slubie...
Sory kobietki ze tak Was zamęczam prywatnymi sprawami ale normalnie musiałam dać upust nerwom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia nie martw się dzisiaj wszyscy dają upust swoim emocją... od tego jesteśmy żeby wysłuchać :*

laaf co do męża to nie ma go teraz w domu bo poszedł do kumpla naprawiać kompa... focha nawet nie wiem o co ma... strasznie wkurzające... dzisiaj się poryczałam przez to że się do mnie nie odzywa że mam zgage i nie mogę podziekować mu za zrobienie obiadu bo nic nie zjadłam przez ta zgage 🤢 takie to głupie ale jednak... mnie to dobija...

Natka śliczny brzuszek ;* jak się uda oklask dla ciebie i kici ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia ale poczekaj...czy fakt iz powodzi Wam sie finansowo i mozecie sobie pozwoloc (nawet codziennie na zakupy) to oznacza ze powinnyscie sie podzielic??? BO nie rozumiem. Przeciez to WASZA zasluga ze macie taki a nie inny status....to najlepiej wogole ubierzcie sie w worki po ziemniakach i mieszkajcie w lepiance moze to tesiowa usatysfakcjonuje!!! 😲

Tak jak napisalas lada chwila nie bedziecie na to skazani a pozniej to od swieta wizyty i tyle 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielka zazdrosc jest o to ze jej coreczka tak dobrze nie ma.... no i ze nam odrazu po slubie z dzidzia sie udalo, a jej corunia stara sie i stara i cos jej nie wychodzi, no i ja od rodzicow dostalam dzialke budowlaną więc po narodzinach synka ruszamy z budową a jej córunia w bloku mieszka z męzem i jego rodzicami na 2 pokojach...
Teściowa faworyzuje tą swoją córcie i tu też mamy problem z wyborem chrzestnej, bo chrzestnym bedzie moj brat a chrzestna musi wybrac moj maz a nie bardzo chce ta swoja siostre ( bo i ja tez nie chce zeby nasz synek mial taka chrzestna od "swieta")
I mojemu mezowi tez juz sie spieszy zeby wyprowadzic sie od tej czarownicy 🙂
A najgorsze ze ja siedzac w domu jestem skazana na towarzystwo tesciowej, bo to kobieta zajmujaca sie domem, czyli nie pracujaca. Ale ten dzien wygladatak ze ona slowem sie do mnie nie odzywa a ja tylko czekam do 14 na powrot meza z pracy i pozniej juz caly dzien z Misiem moim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia z kad ja znam takie chostorie rodzinne . nie przejmuj sie najwazniejsze ze twoj mezulek niema klapek na oczasz tylko zachowuje sie jak facet i cie broni 😉 Natak suuuper brzuszek , juz sle ci oklaska za niego 😆 😆 😆 Zuziek tacy sa faceci kto ich zrozumie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia , nie denerwuj się, najważniejsze że się wyprowadzacie !!! ha ha ha ... mina teściowej na tę wiadomość będzie bezcenna 😉 !!!! przygotuj sobie aparat fotograficzny 😁 😆

dzięki za oklaski dziewczynki 🙂 kochane jesteście 😘

Laaf ... firma mężowa , więc tylko się podpinam jak mam taką potrzebność 🙂 póki co nie zamierzam zmieniać zawodu 😉 😉 ale dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia współczuje :* odetchniesz jak się wyprowadzicie...

Mąż już wrócił o dziwo się odzywa do mnie... ale wcale mnie to nie pociesza bo takim tonem jak by mu się nie chciało...

ide do wanny i do wyrka chce żeby skończył się juz ten dzień... jutro czeka mnie dentysta a po jutrze gin. ciekawe jakie rewelacje sie dowiem...

buźka dobranoc dwupaki kochane ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...