Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
waja, ja nie hartuję. Tzn. jak się myję, to taką rękawiczką -myjką wymaltretuję sobie cycki, ale poza tym nic nie robię. Jak mają popękać, to popękają - czy hartowane, czy też nie. Trzeba sobie dobrą maść kupić i tyle - takie moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Ja niedawno wróciłam z badań krwi i padłam do łóżka ze zmęczenia... teraz jeszcze ledwie widze na oczy, ale jest już lepiej 🙂

Z Angelą sytuacja jest niesamowita- wczoraj rozwarcie na 1cm, lekarz stwierdza, że do 8 godzin może być u nich z powrotem a tu dzisiaj wszystko ok...hmmmm...

Kwasiek teraz z mężem będziecie się przyzwyczajać do spania razem 😉 ba w czwórkę bo ty, twój mąż, dzidzia i... poducha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ginekolog mówił,że jak będzie jeszcze 8 godzin skurczy, to mogę wylądować na porodówce, ale tyle jeszcze nie było...
A szyjkę mam na 1 cm, a rozwarcie na palec. No i skurcze mineły jak na razie, chociaz brzuch pobolewa i mocno mi się obniżył...Zobaczymy co bedzie dalej się działo, jakby co to na pewno napisze do którejś z was że jestem w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pitole dziewczyny :P poszłam tylko do gina. a tu 8 stron do nadrobienia i panika że Angela rodzi 🙂 hehe nie ma co Angela na pewno za niedługo urodzi :P

a ja to chyba bede druga :P bo lekarz mi pado że do 10 dni moge urodzić 😮 bo mam bardzo obniżone wszystko... (chyba fenoterol przestaje na mnie działać) bo stawia mi się macica dość często przepisał mi relanium na noc żebym lepiej spałą i no-spe forte mam brać rano i popołudniu... nie mówił nic czy mam rozwarcie i co z szyjką tylko to że do 10 dni mogę urodzić 😮 dziwne prawda... zobaczymy jak to bedzie... następna wizyta 18 maja jeśli dotrwam :P a i przytyłam 2kg (pięknie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, no to kolejna ustawiasz się w kolejkę. Oby mała jednak posiedziała do 20.05, chociaż niech da mamie zdać maturę.
Masz niemca 11.05, a potem? Wiem, że ostatni egz. masz 20.

Kwasiek, majówki w ekspresowym tempie rozpakowują się, no wielkimi krokami przychodzi kolej na nas. A tak niedawno jak zarejestrowłam się tu to rodziły grudniówki 2009.

Ja też mam wizytę 18.05, ale mi lekarz pewnie powie, ze u mnie jeszcze długo na porod nie zapowiada się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj jak rozmawiałam z mamą przez telefon, to mówiła mi, że napewno nie będę miała mocnych bóli i szybko akcja porodowa pójdzie, tak jak u niej. Oby miała rację. Pytałam też czy obniżył się jej brzuch, ale przy mnie nie za bardzo opadł, a moją siostrę nosiła i tak nisko, acha i niezauważyła, żeby czop jej odszedł - musiał obrywać się jakoś stopniowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no 8 stronek zaliczone 🙂 Jak zaczelam czytac o Angeli to sobie wlasnie pomyslalam: babeczka pewnie na spacer albo nakawke poszla a czerwcowki panikuja 😉 No i masz u kolezanki... 😁
Tak czy siak wychodzi na to ze rzeczywiscie lada chwila wycusnie malucha 😉

Ja wrocilam z niankowania...sluchajcie łukaszek ma 0,5 roku i ja tak grzecznego dziecka nie widzialam. Pol godzinki na kocyku sie pokulal, lekko zamarudzil dalam soczku polozylam do lozeczka 3 min. zasnal (ja w drugim pokoju z kotem tez zasnelam) po 2h obudzil sie ale jeszcze z 15min. lezal i sobie pogaduchy serwowal. Zrobilam mleko, przewinelam i znow sie kulal na kocyku z pociagiem-zabawka 🙂 Normalnie dziecko-cud 😁

Co do przedszkoli...wlasnie kolezanka u ktorej bylam ma 4-letnia corcie, pol rocznego synka i jest w 4mc ciazy. Dla pierworodnej byla dzisiaj zaltawiac przedszole i zupelnie jest inaczej. Samotne matki juz nie maja preferencyjnych warunkow (a ona wlasnie jest samotna). Teraz ojciec dziecka musi byc w wiezioeniu, zrzec sie praw dziecka i jakies tam jeszcze warunki porabane spelnic. Najwiecej pkt. dostaje sie za pita z zeszlego roku i nic nie daje wczesniejsze zapisywanie. Tak jej powiedziano, byla normalnie zalamana. Czy tylo tak jest we Wrocku?? nie wydaje mi sie....dziewczyny podowiadujcie sie dokladnie...

Zuziaku Ty wez jaj nie rob, te 13 dni wytrzymaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zobaczymy która pierwsza się rozpakuje, ja jak na razie na luzie, bo w końcu jak będą regularne skurcze to pojade do szpitala, nie ma co panikowac, bo i tak trzeba przez to przejsc chociaż bym juz chciała miec to z głowy, bo dobija mnie to czekanie...



[URL=http://www.naobcasach.pl]











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Angala i Zuziek trzymajcie się cholercia jeszcze troszkę 😁
A ze mną nie wiem co się dzieje, wchodzę na brzuszek poczytam sobie troszkę, ale tak jakoś nie mam weny do pisania. Pakowanie dobiega końca 🙂
Byłam wczoraj na ktg, malutka jak zawsze miała 140 uderzeń to wczoraj było 120. Dr powiedziała, że ok ale i tak sie troszkę denerwuje i tylko czekam na jej kopniaczki.
Dziewczyny ostatnio moją zmorą jest zgaga w dzień czy w nocy po prostu maskra. Nie pomagają migdały, mleko ani żadne rennie. Wmawiam sobie że dam radę, ale ona jest straszna.
No i macie niezłe tempo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wlasnie apropo tetna moj maly mial 156...to nie zaszybkie? gdzies chyba kiedys czytalam ze prawidlowe jest miedzy 120-160? prawda to?

A dzisiaj mialam zabawne wydarzenie w sklepie. Stoje na monopolowym (piwko dla m. zeby nie bylo 😜) a przede mna stoi dziewczyna w ciazy takiej jak ja lub podobnej...ona kupuje piwko ja po niej i pytam sie mlodziutkiego sprzedawcy czy czesto mu sie zdaza zeby 2 z rzedu ciezarne kupowaly piwo a on na to ze u mnie to praktycznie nic nie widac...wyobrazcie sobie jakiego karpia strzeliłam 😮 no to zeby sie podbudowac to powiedzialam mu ze jeszcze jest mlodziutki i malo w zyciu widzial , rozbawilam jego ta dziewczyne przede mna i jeszcze jedna pania sprzedawczynie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam cipuline w jak najlepszym pozadku (chcica nadal mnie nie opuszcza 😉) i nie boli. Tak wiec korzystam poki moge bo pozniej 6 tyg abstynencji...przynajmniej dla mnie 😜
bedzie dobry okres na zabawy o ile nam sil starczy.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...