Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Acha, ja też łaziłam po drzewach, murkach, biegałam od rano do wieczora po podwórku (szczególnie w wakacje), zjeżdżałam na stojąco ze ślizgawki, skakałam z huśtawki, robiłam wymyślne fikołki na drabinkach, wogle z koleżankami i kolegami miało się mnóstwo pomysłów na zabawy. A rodzicom mogłam wszystko powiedzieć, miałam też okres buntu, ale to dawno zmieniło się i mogę bardzo na nich liczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY 😆 😆 UMNIE pogoda jako taka chyba bedzie słoneczko , co do wychowania dzieci to mój syn ma podobny charakter do mojego jak byłam w jego wieku , woli nie ryzykowac i jest rosadny nim cos zacznie wyczyniac , ale zeby nie przesładzac to ma za to nie wyparzony jęzor i tym nadrabia , nawet babka w szkole sie skarzy ze młody ma czasami za duzo do powoedzenia 🥴 a co ja mam mu buzke tasma zaklejic 😁 😁:lol 😁zis czeka mnie troszke gotowania a tak mi sie nie chce 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, mam pytanko co do zamówień na allegro. Właśnie oglądam sobie 3-elementowe pościele i tam jest wpisana cena z szt., jak mam to rozumieć? Mam sobie zsumować za każdą część czy to chodzi sztuka jako komplet? Chyba to drugie prawda? Może zadałam głupie pytanie, ale narazie jestem laikiem, a jak już przeprowadzimy się to założe sobie konto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasia, w każdym razie dzięki za rozwianie wątpliwości.

Jeden komplet pościeli kupiliśmy w sklepie i zapłaciliśmy bagatela ok. 180 zł za poszewkę na kołdrę i poduszkę oraz ochraniacz, ale mężowi podobała się od początku ta pościel, zresztą mi też - zaszaleliśmy 🙃 Następnym razem chcemy jednak zamówić na allegro, bo jednak taniej, a i ładne rzeczy można znaleźć, czasami nawet te same co w sklepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
a ja mam 2 komplety poscieli tez 1 komplet kupilismy w sklepie bo byla przecena 60zł ze 120 zł i tam sa poszewki na koldre i poduszke z flaneli + ochraniacz 🙂 przyda sie na zmiane a potem kupilam na allegro bo sie zakochałam we wzorku 🙂
http://www.allegro.pl/item1019006445_3_cz_oryginalna_posciel_mamo_tato_100_x_135.html
mam wzór owieczki ecrue 🙂

a ja wczoraj mialam regularne skurcze wieczorem najpierw co 20minut i trwały po 2 minuty a potem co 15 po pol minuty a potem poszłam spac i przeszło mi 🙂 ciekawe czy urodze naprawde pierwsza hymmmmmm no niewiem zobaczymy na wtorkowej wizycie co powie lekarka moja moze cosik sie choc troche ruszyło ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANULKA ja tez wybuliłam za posciel 180zł , ale wole doplacic i widziec to co kupuje tym bardziej posciel nie raz sa okazje ale okazuje sie ze jakosciowo to nawt 20 zl nie jest warte , no ale morzna tez trafic ja teraz bede kupowac tylko poszewki bez wkładów. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, ciekawe co we wtorek lekarz Tobie powie. Takie regularne skurcze, a jednak fałszywy alarm. Poza tym sliczna pościółka w owieczki 🙂

No to dziewczyny ustawiacie się w kolejkę Angela, Ania i Kwasiek. Kwasiek mając wyznaczony cc może też urodzić jeszcze w maju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też będę kupować tylko poszewki, ale zastanawiam się jeszcze nad 1 ochraniaczem na zmianę, tamten też trzeba będzie prać. Dokupimy jeszcze jedną zmianę, ale to później i tak mała na początku będzie spała w rożku.

A taką pościel zakupiliśmy, identiko 🙂 http://www.allegro.pl/item1007739821_gluck_posciel_haftowana_duet_mouses_3_czesciowa.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja posciel dostalam od kolezanki, fuksa mialam 😉 Jakas antyalergiczna co ja prac nawet w 90*mozna. Dokupilam do niej poszewke (na kolderke i podusie) 30€... ale to i tak nic jak bym chciala grubsza poszewke z ochraniaczem i baldachimem to 99€...powalilo ich, a tak mam za 30€ ochroniacz dokupilam za 14€ w ikea na cale lozeczko jeden dostalam tez od kolezanki ale nie pasowal bo nasze lozeczko to ikea mammut, czyli troszke wieksze 😉mamutowe;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahh ciekawe jak to bedzie z naszym forum na innym w którym uczestnicze jedna czerwcówka juz urodziła w 33tc !!! mały zdrów 🙂 a miała termin na 7 czerwca hii psikusy ta natura nam płata 🙂

ok uciekam bo musze jeszcze isc do bankomatu bo dzis jestem sama w domu w nocy i musze sie w razie czego uzbroic w jakas kase przynajmniej na taxe jakby co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ochraniacze jak narazie beda pelnic funkcje estetyczna. Dopiero jak maluchy maja kilka miesiecy zaczynaja sie turlac, wtedy ochraniac spelnia swoje zadanie. Anulka proponuje wstrzymac sie z dokupowaniem ochranicza...praktyka CI pokaze czy bedzie potrzebny.

Komsi o ktorej siorak przyjezdza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny ;*

co do pościeli to ja kupiłam na allegro 6 rzeczy (komplet) za 240 zł i było tam baldachim, stelaż do baldachimu, pościel (poduszka, kołdra) , poszwy (poduszka kołdra) prześcieradło na gumke, te obicie wokół łóżeczka w środku, na spód taka falbanka do łóżeczka i przybornik i to wszystko za 240zł 🙂 a co do dokupienia zmiennych pościeli dla małej to moja mama kupi materiały kolorowe ze wzorkami i poszyje takie poszwy 😉 po co przepłacać 😉 hehe

Angela ja tez miałam dzisiaj poryte sny... ale szkoda o nich gadać 🤢

dzisiaj do gin. i ciekawe czego się dowiem :P napewno tego ile przybrałam 😁 hehe i dostane skierowanie na USG ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...