Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hello 🙂

Oj widze, że produkcja dzisiaj pełną parą 😉 Kwasiek ja też starałam się doczytać wszystko do początku, ale to nie możliwe bo ciągle jestem w tyle...

Laaf no bardzo się cieszę, że mały postanowił zrobić mamusi niespodziankę i grzecznie się obrócił 😆

Ja dzisiaj po telefonie męża postanowiłam się powyżywać i poprzesuwałam kanape, stolik pod TV i pomyłam podłogi, sprzątnęłam kuchnie... a wszystko przez to, że dostał propozycje awansu (powinnam się cieszyć, że ciągle się rozwija, pnie do góry, ale ta propozycja powiązana jest z tym, że nie będzie go po kilka dni w tygodniu w domku i tak cały czas). Nie umiem wytrzymać bez niego dwóch dni a tu prosze może być tego więcej... I mam mieszane uczucia co do tego wszystkiego 🤢 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No no no , co ja tu widzę 🙂 🙂 mały Laafik nam się obraca !!!!! SUPER , a tak się martwiłaś ... Bardzo się cieszę !

Wiejska Babo - dzięki za pocieszenie , pewno masz rację co do tych ruchów ... ja rodziłam ostatnio 9 z hakiem lat temu i już zapomniałam jak to było z ruchami u młodej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jednak schody wygrały 1:0 dla nich 🙂 za duży wyczyn... :P pozamiatałam je ale umyć nie dam rady 😉 mama powiedziała że dokończy... teraz wcinam placki ze śmiataną... a o 16 czeka mnie wizyta u dentysty... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi nie rob za duzych zapasow, nie wiadomo jak Niunius bedzie rosl. Tak jak Ania pisze takie maluchy po kazdym jedzeniu praktycznie kupkaja na poczatku (robia tzw. draski 😜) policz ewentyalnie ile wyjdzie Ci na dzien i wtedy sie zaopatruj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie bo kurna na ebay mozna wyciagnac jumbo paki np po 300szt 😉 i tak sie zastanawiam ile 100 200 300?? bo to i cena przyjemniejsza jak sie raz kupi a dobrze, wiec mysle i mysle... a przy tym mysleniu wpadlam na pomysl ze na obiad beda ziemniole jaja sadzone plus fasolka w bulce tartej, no i dobrze ze kupilam tej fasolki dwie puchy ostatnio bo przed chwila cala opierdzielilam...i by nie bylo na obiad jak kinol wroci 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉 Nie było mnie bo wylądowałam u gina i połoznej, brzuch mnie bolał i pojechałam i powiedział że mam niewielkie rozwarcie ale szyjka jest na 1cm i mogę rodzić w kążdej chwili, mówił,jeszcze 8 godz skurczy i moge jechać na porodówke...no to niezle...Ale mam brać magnez to może to te skurcze uspokoji, ale ja je cały czas czuje od wczoraj;/ mówiłże nie bedzie małego na siłe zatrzymywał bo jest większy niz na swój tydzien i moze sie urodzic szybciej 😉
nawet sie ciesze, ale niech tydz jeszcze posiedzi 😉


[URL=http://www.naobcasach.pl]











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, pieluch będzie szło dużo. Naprawdę dużo 🙂 noworodki i niemowlęta karmione piersią załatwiają się dużo częściej, niż te karmione mieszankami. Tutaj artykuł: http://www.babyboom.pl/niemowleta/zdrowie/kupki_niemowlaka.html siusianie jest kilkadziesiąt razy na dobę 😉 i o ile nie po każdym siusianiu trzeba zmienić pieluszkę (bez przesady), o tyle po każdej kupce - wypadałoby 😉
Ja kupiłam dużą pakę 94 sztuk (pampers new baby 2), może na pierwszy tydzień wystarczy 😉 ale zapasów teraz robić nie będę - skończą się, to mąż kupi.

Aaa, dziewczyny, nie wiem jak tam Wasi mężowie i ich podejście do Tatusiowego urlopu, ale podobno od 2011 roku ma to być nie tydzień, a dwa tygodnie wolnego. Więc chyba warto poczekać i mieć dwa tygodnie wolnego w okolicach przyszłych wakacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela1987 napisał(a):
A i połozna zrobiła mi wymaz z pochwy i odbytu, ała 😉 he he


hehe, tak to jest jak dupki uzywa sie wylacznie do sranka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
nie no spokojnie, zartuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, fiu fiu! 😮 Majówki się zaczęły rozsypywać pod koniec marca, teraz idą pełną parą, a u nas jeszcze wszystkie w dwupaku. Czyżbyś rozpoczęła zbiorowe rozpakowywanie?
Jak w ogóle samopoczucie? Boisz się? Leż kobieto i odpoczywaj, może Ci te skurcze przejdą i nie będzie większego rozwarcia.
Cholercia, zaczęłam się stresować, jakbym to ja zaczynała rodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...