Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Koniecznka promocja calkiem niezla, zwlaszcza z tym abonamentem, to z gory musicie zaplacic?
Waja o brochowie nie slyszalam ale jesli masz racje to oznacza ze w innych szpitalach moze byc wiecej rodzacych...kurna a ja sie czaje na sale jednosobowa...zeby nie bylo z tym problemu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM WITAM 😁 Ja mam pytanko , bo juz nie pamietam co trzeba kupic dla malenstwa na początek w aptece oprucz spirytusu ??? bo wczoraj tak siedziałam i pomyślałam ze nic nie mam 😲 Ja mam wizytke 13.05 i okaze sie co dalek , bo mam wrazenie ze mały sie przekrecił na boczek obym sie myliła. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ja jeszcze nie mam ani koszul ani klapek, reszta jest. Z tymi koszulami...co ja z nimi pozniej zrobie..

No i wstalam z bolem UCHA!!!! Jesli znow mnie zlapie to sie chyba zalamie...na 11 ide do laryngologa.
A i jeszcze przed chwila chwycil mnie taki bol z prawej strony brzucha na dole ze nie moglam nawet ruszyc sie nie mowiac o podniesienie, to taki bol rwacy nie okresowy tak wiec nie maluch...mam nadzieje ze to taki jednprazowy wyskok 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze dopiszę do tego co wymieniła Laaf: mydełko w kostce lub w żelu (zależy kto jakiej firmy kupuje i co woli), ewentualnie żel/płyn do kąpieli 2 w 1 (jeżeli nie chce mydełka), kremik/maść na odparzenia i to wsio na początek.

Ja jednak kupię mydełko w kostce na początek oraz dodatkowo kremik z filtrem uv - będę smarować przed spacerkiem szczególnie w słoneczne dni. Filtr 20 wystarczy, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasienko spokojnie, mowilam o przesunieciu suwaczka pozniejszy termin 🙂 zdecydowanie wole poczekac do maja 🙂
Anulka sluszna uwaga z tym mydelkiem, zapomnialam a czym bym malucha myla 😉 zelu nie kupuje a co do kremiku z filtrem proponuje nawet 35, taki maluszek najlepiej zeby wogole sie nie opalal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W SR położna mówiła i też o tym czytałam, że oczka przemywamy wacikiem nasączonym zwykłą przegotowaną ciepłą wodą bez żadnych detergentów. Można dziecku zakropić oczka odrobiną soli fizjologicznej. Ale nie wiem właściwie dlaczego - też o tym czytałam? Ma to uchronić przed śpioszkami w oczkach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, wtedy musiałabym kupić z innej serii kremik, ale pomyślę o tym. Np. Nivea ma filtr 30. A z kolei inne kremiki mają bardzo niskie filtry uv.
Dziewczyny może polecicie jakiś dobry sprawdzony kremik dla maluszków z wyższym filtrem i może kosztujący mniej niż 50 zł ( o wyższych cenach nie myślę)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZiekuje moje kochane 😘 😘 😘 😘 😘 😘 ja dzis tez poleze kupic młodemu kosmetyczki (perfekty) ponoc sa ok chociaz ja uzywalam nivea przy pierwszym i było dobrze . Ale sprobuje czegos innego 😜 😜 😜. MASAKRA przeraza mnie ta komunia w niedziele tyle gosci w domu nie wiem jak to wszystko do kupy zbiore bo głowa płata figLA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze, dziewczyny, dotarło do mnie, że u Was to już naprawdę bliżej niż dalej 🙂
U mnie teoretycznie dwa miesiące, ale jeśli się potwierdzi to, co mi kraczą, to pewnie o jakaś połowę krócej... Z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej jednak niech Młody siedzi spokojnie chociaż do połowy czerwca! Ostatnio mu to wbijamy do głowy, bo mam wrażenie, że się wybitnie przykłada do tego skracania szyjki swoją działalnością gimnastyczno - piłkarską.
Acha, przytyłam wreszcie tak z 700g 🤪 Ostatnio stwierdziłam, że ważenie się nie ma sensu i ostatni raz wchodziłam na wagę prawie 3 tygodnie temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, jeśli może być tylko trochę poniżej 50zł, to bardzo wiele osób polecało mi krem Mustela. Kupiłam z miesiąc temu jedno opakowanie w jakiejś promocji za ok. 40 zł i grzecznie czeka w lodówce na swoje 5 minut. Stwierdziłam, że na sam początek kupię ten, a potem już jakiś tańszy.
My do naszej listy zakupów musimy dopisać rozkładaną suszarkę na balkon. Właśnie wczoraj okazało się, że pralka ubranek dziecięcych nie mieści się na naszej standardowej suszarce łazienkowej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ja jak pisalam bede kupowac bambino ale cen jeszcze nie znam, jak cos sie zorientuje to dam znac.
Kkasia powiem Ci ze ja kominie Kamili bardzo przeywalam i napewno sie oszczedzaj bo lekko nie bedzie, tym bardziej ze organizujesz w domu. Natka padala na buziola a z tego co zrozumialam miala sale wynajeta. Mam nadzieje ze ktos przyjedzie (bo wspominalas ze rodzinka daleko) i Ci pomoze...
wlasnie sie dowiedzialam ze USG mam zaplanowane na 31.05 no to teraz Dawidek nie moze byc majowy 😉
a jak myslicie czy powinnam jakos wczesniej prywatnie zrobic ze wzgledu na to ulozenie. Tak sobie mysle czy jest potrzeba bo nawet jesli zaczelo by sie cos wczesniej to w szpitalu i tak mam na karcie polozenie poprzeczne to chyba sprawdzili by przed podjeciem jakiekolwiek decyzji...tylko z drugiej strony lekarka powiedziala ze jakbym miala jakiekolwiek objawy porodu juz teraz to absolutnie natychmiast mam sie pojawic w szpitalu, nie wolno mi czekac az skurcze beda częstsze... co myslicie dziewczynki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mówię do Olci, żeby poczekała aż pokoik będzie dla niej gotowy.
We wtorek mieliśmy ubaw, bo jak zapakowaliśmy łóżeczko,wanienkę, przewijak itd. do samochodu to mała tak zaczęła rozpychać się, że śmieliśmy się, że chce już wyjść, bo rodzice kupili jej tyle ładnych rzeczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, a Mustela jaki ma filtr?

Laaf, jeżeli chcesz być spokojniesza i sprawdzić ułożenie Dawidka to idź prywatnie. No i oczywiście przypadku poprzecznego ułożenia jakby się coś działo to migiem do szpitala, ale życzę tobie z całego serca, żeby synek obrócił się główką w dół i poczekał z wyjściem bliżej terminu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry KObietki,
akcja kupowiania kosmetykow 😉 No ja jeszcze jakis kremik wlasnie do buzuchny dla NIuniuska potrzebuje.
Wczoraj mialam te skurcze (chyba) przepowiadajace o ktorych pisalyscie. Takie rwanie w dole brzucha, albo po prawej stronie, jezuuu ja nie wiem jak ja porod wytrzymam. Bo te skurcze to takie krotkie byly a co powiezdiec jakby to mialo trwac dluuzej... zaczynam pekac... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...