Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madzia ja zawsz emialam duzy biust, tzn, w siodmej klasie kolega mi w zlotych myslal zadal pytanie dlaczego mam taki maly, a potem jak strzelil to 75C 80C teraz mam 80D ale wiekszy bylby lepszy... i troche polecialo teraz spokoj, no oby potem bylo czym karmic 😉jak dlugo zamierzacie karmic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny a jakiej firmy pampersy bedziecie stosowac 🙂 ja zakupilam Pampersa new baby paczka 96sztuk kosztowalo 52zl i chusteczki nawilżające pampers baby fresh o przeslicznym delikatnym zapachu w promocji czteropak za 28zl a jedna paczka zawierajaca 72sztuki to koszt prawie 9 zl. Takie ceny sa w mojej miejscowości.
Kosmetyki tez mam zakupione firmy Bambino. I rowniez w promocji byla oliwka 300ml za 9zl, mamy jeszcze mydelko i kremik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, na poczatek proponuje lezaczek-bujaczek, rewelacja bo mozna go stosowac prawie od poczatku 🙂
Ja zamyslam kupic paczke pampers i paczke dada. To drugie produkt polski, bardzo tani (sztuka okolo 35gr) a poonc bardzo dobry. Zobacze jak mlody zareaguje i jak to wyglada z wydajnoscia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te new baby sa jeszcze w jako takiej cenie, potem kumpela mi podpowiedziala ze w aldi sa pampersy o polowe tansze i tez dobre, wychowala na nich blizniaczki i zadna nie miala problemow z pupcia. a jak beda gdzies promocje to bede kupowac jak nie to kolejny rozmiar Niuniusiek bedzie mial z aldika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze 16 - 20 pampersów. Moja kuznka uzywala tych wlasnie pampersow i uzywala tak 6-8 na dobe. Zobaczymy jak to bedzie jak maluszek juz bedzie na swiecie, ale lepiej czesciej zmieniac niz doprowadzic do podrażnienia pupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz Kicia jedni oganiaja do 10 inni do 20 kit wie... ta kolezanka ma 38lat teraz, jej synek skonczy w czerwcu rok, pozno mama zostala, przewrazliwiona byla, kit wie jak ja np zareaguje...i czy nie ebde swirowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pogoda u mnie okropna zimno, wietrzno i pada desza, ale mam taka ochote na zimna pepsi mmmm ze nawet pogoda mi nie straszna i szykuje sie do sklepu 😉
Caly czas pije mineralna niegazowana, ale dzis taki maly grzeszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE gonicie z tymi stronkami 😆 ja tez mam pampersy 2 , na poczatek ale dostałam od kuzynki te DA DA twerdziła ze na poczatek moga byc bo dziecko sie oczyszcza i trzeba co chwilke przebierac tak czy tak , a po 2 tyg morzna zaczynac uzywac cos chłonniejszego. Fakt idzie tych pampersików na poczatku ale szybko sie ilosci zmiejszaja wiec idzie przezyc , ja z pierwszym uzywałam takze BELLA HAPPY , TEZ REWELACJA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokulalam sie do domku 🙂 Kilka lyczkow nie zaszkodzi, puki jeszcze mozemy 🙂
Ja tu sobie siedze z Wami kochane gadu gadu a kartony na srodku pokoju puste stoja. I jak tu zabrac sie za wyprowadzke jak takiego lenia mam 🙂
Chyba poczekam az siostra wroci ze szkoly i pomoze mi troszke. Wczoraj spisala sie na medal i duzo mi pomogla 🙂 Choc tez staram sie jej nie obciazac az tak bardzo bo w rece slaby zrost ma wiec nosic duzo ciezkiego nie moze.
Aj bo ja Wam dziewczyny nie wspomnialam ze malo brakowalo a moj slub byl by odwolany do siostra sie polamala i tata do szpitala musial z nia jechac a tam nie chcieli jej wypuscic bez konsultacji chirurgow. Mowie Wam co to bylo za zamieszanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie miałaś przygody przed ślubem :*

a ja za to dostałam takiego powera poodkurzałam dwa pokoje pościerałam kurze spakowałam w kartony stare zeszyty i książki ze szkoły zostawiłam tylko te co mogą mi się przydać do powtórki do matury z niemca i teraz zabieram się za pakowanie walizki do szpitala 😁 hehe potem pewnie coś jeszcze wymyśle... wyjdzie w praniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,
Co do kosmetyków, to mi się jeszcze jedna rzecz przypomniała. Od jakiegoś czasu testuję na sobie szampony dla niemowląt. Jestem alergikiem, którego od razu strasznie szczypią oczy, jak jakiś krem albo szampon jest drażniący. Najlepiej sprawdza mi się szampon z wit B3 Bambino (taki różowy) "od pierwszych dni". Nic nie piecze ani nie gryzie, a nawet dorosłe włosy nieźle się po nim układają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, zlitujcie się, wyszłam na trochę do tej pani co zmieniamy mieszkania, żeby podpisać umowę przedwstępną, a tu tyle stron.

Wiejska Babo, witaj po długiej nieobecności 🙂 cieszę, że u córci wszystko jest ok i że nadgoniła wagowo. Już dołączyłam Ciebie do naszej czerwcowej tabelki. A jak mała bedzie miała na imię?

O czym tam pisałyście?

Ja dostałam kilka paczek pieluszek Pampers 2, 3 i 4, w między czasie może będziemy jakieś inne testować, a chusteczki mam Pampers Sensitive.

Ja mam raz powera a raz lenia. Jak skończę pisać to jadę do tego Akpolu po kosmetyki,póki nie mam lenia, bo inaczej nie zbiorę się...hehe

Mi wogle nic nie wycieka,tzn. nie tak żebym musiała nosić już wkładki laktacyjne, bo brudzę stanik czy bluzkę. Raz miałam trochę lepki sutek, ale nie popbrudził biustonosza i czasami mam lekko zaschniętą warstewkę.

Jak juz wielokrotnie pisałam, ja chcę rodzić SN bez znieczulenia, jakoś zniosę ból, a jak będę dobrze oddychać to powinno być ok. Znowu optymistycznie podchodze do porodu.
CC już w ostateczności, jeżeli coś nie tak byłoby z naturalnym porodem, ale tego nie przewiduje.

Ja mam termin wyliczony z OM i pokrywa się z usg, co prawda najpierw był 3.06, od jakiegoś czasu jest 5.06, ale kilka dni w tą czy w tą nie zrobi ani mi ani małej różnicy.

Zuziek, Laaf, jak chcecie to możecie mieć zamieszczone 2 suwaczki tak jak Angela, 1 - wg OM, 2 - wg usg albo możecie zmienić na jaki chcecie albo zostawić takie jakie macie, to tylko suwaczek. Decyzja należy do Was.

Cholibka zerwał się wiatr i zaczęło padać, odczekam i pojadę albo odpuszczę i przełożę na jutro....wrr, gdzie ten piękny maj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki:*

Własnie przeczytalam na necie, ze ma padac przez caly maj 😞
Dzisiaj spalam do 10, wczoraj zreszta tez, ale coz to moja ostania szansa, szkoda, ze nie mozna wyspac sie na zapas 😉
Zuziek ale masz moc 🙂

Zjadlam mega kaloryczne sniadanie, ale ostanio jem jakies taki rzeczy, chyba kumuluje energie 🙂
Ogolnie jestem nie do zycia, Mala nadrabia aktywnoscia wciskajac glowe w moj pecherz 🙂
Kicia nie zazdroszcze musialas miec niezlego stracha, a siostra byla Twoja swiadkowa?
Anulka a jak tam sie spisal Bialy Jelen w plynie cos wiadomo na ten temat?Bo tak sie zastanawiam nad jego kupnem 🙂
Buziakuje Was wszystkie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, moja mama kupiła proszek Biały Jeleń, ale jeszcze nie prała w nim, kurczę muszę ja trochę pośpieszyć, najpierw zaproponowała, że mi pomoże a teraz co. Jak tylko coś się dowiem dam znać.
A płyn do prania też jest? Bo nie sprawdzałam. Wiem tylko, że jest też mydło w płynie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...