Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja to się jakimś impotentem stałam (nie wiem jak sie nazywa to u kobiet) zero chęci... a jak chciałam spróbować to było to dla mnie maks nieprzyjemne i jakieś obrzydliwe masakra jakaś 🤢 mam nadzieje że wróce do dawnej formy i znowu mi bedzie seks sprawiać przyjemność 😞 bo się normalnie załamie... myślałam że brak ochoty do seksu to mit a tu mnie dopadło... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HI, wróciłam z pracy, ciekawa jestem czy któraś z Pań jeszcze pracuje? Pewnie nie. mój mąż mówi że tylko ja taka nienormalna. praca mi nie przeszkadza - zresztą bardzo ją lubię (mam pełną swobodę, kiedy chcę przychodze kiedy chcę wychodzę), tylko te dojazdy! w 9 mc to zagrożenie na drodze dla ciężarnej i reszty użytkowników drogi (dzisiaj wszyscy chcieli chyba mnie zabić, byli blisko bo mój refleks jest znacznie obniżony). No i te poczucie że człowiek jest potrzebny, i czas szybciej leci...

ale do rzeczy, 35 tc to jednak za wcześnie na rodzenie. Angela jako starsza koleżanka mówię Ci leż a nie biegaj po koleżankach, choć wiem że pewnie masz ambiwalentne uczucia - z jednej strony byś chciała z drugiej nie można.. Dopiero w 37 tc płuca i hormony się w pełni wykształcą.
Ciekawe kiedy ja? Młoda nr 1 urodziła się w 42 tc (już w 40 tc bliska byłam tego aby sama ją sobie wyciągnąć) Młoda nr 2 waży dopiero 2,5 kg więc też trzeba czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak przy okazji ... przypomniało mi się że moja Zuza jak była mała to mówiła "bara bara" na ciocię która ma na imię Barbara ... No cóż ... jakby tak spojrzeć na ciocię to można skojarzyć ją z wieloma różnymi rzeczami , ale na pewno nie z bara bara ... 😁 😆 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tętno 120 nie jest złe 😉 wolne, ale może dzieciaczek sobie spał 🙂 u mnie na ktg wychodziło od 115 do 170.

Rodzice już pojechali, chata wolna 🤪 mąż w rozjazdach (przywieźli nam sprzęt agd i meble łazienkowe - alleluja!). Szwagier przyjeżdża dopiero jutro, ale wolałam nic o tym rodzicom nie mówić, bo by jeszcze dziś nie wyjechali 😁 a tak mogę sobie z mężusiem sam na sam posiedzieć... 🙃 🙃 🙃 🙃 szkoda, że wanna tu jest mała, marzy mi się wspólna kąpiel. O seksie staram się nie myśleć, bo mamy zakaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ale wam zazdroszczę tej chcicy i bara bara. Ja tu przez większość ciąży post a wy .... nie źle szalejecie. Na początku miałam problemy bo plamiłam i żeby uniknąć poronienia to mężowi mogłam dać tylko dzióbka ma dobranoc potem jak już mogłam to jakoś nie miałam takiej ochoty jak wcześniej a w dodatku ruchy dzidziusia nie rozbrajały. A teraz znów nic bo mam skrócona szyję 😞 a tak bym poszalała.

A teraz mała ciekawostka 😎
Jak byłam w szpitalu ( tydzień) to codziennie robili mi ktg i nieraz leżałam pod nim pół godziny. I odkryłam fajną rzecz, mój mały miał tętno 130-140 a jak kładłam rękę ma brzuszek jego tętno przekraczało ponad 160 a jak brałam rękę z brzuszka po chwili opadało i wracało to normy i tak było za każdym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiejska babo Angeli wychodzi z OM że jest w 35tc w zasadzie to już chyba w 38tc jest tak wyszło z USG do tego jak kilka tyg. temu była w szpitalu (jak dobrze pamiętam) dali jej zastrzyki na rozwój płucek maleństwa także ona nie ma co się aż tak martwić :P gorzej ze mną... ☺️ ale ja to mam zamiar leżeć w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek trochę mnie pocieszyłaś z tą kobieca impotencją myślałam, że jestem sama z tym problemem i barkiem chęci.

Pocieszam się, że po porodzie wróci wszystko do normy i będę szaleć z mężusiem 😉 może w tym szaleństwie zdziałamy drugie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka ale jaja, niezla ta Twoja gwiazdeczka 😁 😁 😁 😁

Zuziaku nic sie nie martw, kazda z nas ma swoja burze hormonow, napewno wszystko wroci do normy byleby dzieciaczki nie wykanczaly bo wtedy wogole nic sie nie chce.
A tak zeby Cie pocieszyc to najlepszy seks dla kobiety zaczyna sie po 30-tce tak wiec wszystko przed Toba i wiekszoscia czerwcoweczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W niedziele już wchodzę w 36 tydz, ale mały i tak jest do przodu, a pozatym płucka ma rozwiniete, bo dostałą sterydy 3 tyg temu 😉 więc nawet gin mówił,że na podtrzymanie nic nie da, bo nie będzie małego zatrzymywał jak chce wyjsc, a ato ordynator, to wie co mówi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tego nie zauważyłam odrazu zaczęłam się przyglądać dopiero jak czułam że brzuch mi wisi ciągnie w dół i cały czas mi się siusiu chce...

laaf to mnie bardzo pocieszyłaś to na dobry seks musze jeszcze 10 lat poczekać :P to mój mąż zacznie już mieć z tym problem (żartuje) 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jak Was slucham kochaniutkie to ja napewno szybko nie urodze 😉 brzusio mam wysoko, szyjka zamknieta a ze brzusio sie stawia...conajmniej polowa ciezarnych na typ etapie ma z tym problem.
Po za tym Kamiske urodzialam w terminie a mlodego moge nawet przenosic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko dziewczyny co ja dzis miałąm masakra
od 15 mialam skurcze co 20 minut kolo 17 co 10 minut i co rusz mnie na wc ganiało ale jakos kolo 20 sie uspokoiło a juz do meza dzwoniłam uhh masakra mam nadzieje ze jakos przespie te noc spokonie bez skurczy 😉
ok uciekam bo mnie wymeczyły te skurcze masakrycznie i oczy mi sie zamykaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf ty nie masz się co martwić :P zwłaszcza że nie miałaś problemów w całej ciąży... ja to miałam małe przygody w 16tc w szpitalu z krwawieniem (dość mocnym) potem w 28 tc. bo mi się skracała szyjka i stawiała się macica a potem w 33tc. bo spanikowałam z bólami :P hehe to ostatnie to z głupoty w zasadzie 🙂 bo po 2h przeszło... a w szpitalu musiałam być 3 dni a teraz lekarz mi pado że do 10 dni moge urodzić... nie wierze w to i lepiej dotrzymać do 20 maja :P ale to już nie moja rola tylko małej czy zechce się jej poczekać...

i do tego Ania teraz nam ze skurczami wyskakuje :P hehe 🤪 no no może i my się rozpakujemy jak majówki szybko hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no chyba nie 😮
znajac moje szczescie to bede teraz codziennie si etak meczyc az do porodu który pewno po terminie nastąpi 😠 takie moje szczescie 🙂
ok spadam bo naprawde oczy na zapałkach mam a juz nie powiem co mnie az boli od tych wizyt w wc 🤢
dobranoc kochane moje teraz to pewno w poniedziałek napisze cos bo małzon w domu i nie da do kompa usiasc wiec nie panikujcie przez weekend w razie jak mnie niebedzie w poniedziałek to eska wysłac mozna hiii
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...