Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madalena napewno wszystko bedzie dobrze tylko ty musisz miec dobre nastawienie dla swojego synka bo jak ty się załamiesz to już bedzie porażka a tego nei chesz musisz być silna dla syneczka i tego się trzymaj ;*

a ja mam takie pytanko 😮 dziewczyny które karmią butelką jakie macie butelki i jakie polecacie bo ja już świra dostaje jedną mam to za szybko leci i mała łyka za dużo (W TYM POWIETRZE) i trzy razy jej się odbić musi zanim zje wszystko a drugą mam zaś taką że dziurka jest od góry i ona czasem sobie zatyka podniebieniem i ciągnie a tam nic i w połowie butli zaczyna się denerwować i płakać 😞 prosze o rade ;*

dobranocka ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziaku ja mam aventu dwie male i wlasnie musze kupic juz wieksze bo mlody ponad setke wciaga i skali zabraknie 😉 wlasnei chyba nadal avent bo raczej nie mam z nimi problemu 🙂

dzisiaj dwie babcie i dzidek byli w ogrodzie botanicznym ale zaczne od poczatku...
ja nie lubie go zostawiac ani isc gdzies bez niego. Dzisiaj tesciu mowi ze jada do ogrodu. No oki to my mowimu ze sobie na zakupy do biedrony polecimy. No i wracajac z zakupow Mirek mowi to moze podjedziemy zeby zobaczyc jak tam. dzwonie do mamy gdzie jestescie? ona ze juz dojezdzaja do ogrodu (my samochodem a oni sie uparli na tramwaj) no to ze my wracamy z zakupow to podjedziemy 🙂 jak nas tesciu zobaczyl t do mnie ze kwoka przyjechala boi sie syna zostawic 😉 oczywisice zartem a ja na to ze to tatusia propozycja 😜
a w domu tak samo...biora go do pokoju a ze drzwi otwarte i jak cos mlody zamialczy to zagladam to sie smieja ze mnie ze normalnie jak ta kwoka za mlodym latam 😉
no ale tak mam jak cos tam sie kolo niego dzieje to musze byc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro pójde na real może znajdę coś normalnego 🤢 nie chce wydac znowu pieniędzy a mała dalej się bedzie męczyć 😞 masakra jestem w stanie wydać dużo kasy żeby tylko mała była najedzona i nie denerwowała się przy jedzeniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):

a ja mam takie pytanko 😮 dziewczyny które karmią butelką jakie macie butelki i jakie polecacie bo ja już świra dostaje jedną mam to za szybko leci i mała łyka za dużo (W TYM POWIETRZE) i trzy razy jej się odbić musi zanim zje wszystko a drugą mam zaś taką że dziurka jest od góry i ona czasem sobie zatyka podniebieniem i ciągnie a tam nic i w połowie butli zaczyna się denerwować i płakać 😞 prosze o rade ;*

dobranocka ;*

witajcie mamusie 🙂
tak z doskoku zajrzałam i odp 😉
ja uzywałam z tomee tepee, dławił mi się mały strasznie, z Lovi też chociaż mniej, smoczek z dziurka z góry silikonowy też zły, dopiero jak kupiłam chyba z Canpolu taka najzwyklejszą w aptece, ze smoczkiem co ma z góry dziurkę ale jest kauczukowy, to w miarę normalnie pije z tego, nie dławi się i nie łyka powietrza..... mam nadzieję że coś moje doswiaczenia choć skromniejsze to pomogą.... 😉
pozdrawiam i spokojnej nocki życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, głowa do góry, musi być dobrze z Twoim syneczkiem, uwierz w to - wiara czyni cuda.

Ann, Olci pępek odpadł po 1,5 tyg. pielęgnowany na sucho i nic nie krwawiło.

Niestety na temat butelek nie mogę się wypowiedzieć, bo mała jeszcze butli nie dostała, ale mam butelkę Tommee Tippee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂

A ja oglądam seriale na http://iitv.info/
Na tej stronie też można tylko obejrzeć za jednym razem 70 min. odc., następny lub dokończenie odc. po ok. 1h - chociaż nie zawsze zaskoczy i nie trzeba się rejestrować na ten portal.
Obecnie oglądam, przeważnie karmiąc małą, Zaklinacz dusz 🙂

Dzisiaj na 17.10 jedziemy na usg brzuszka, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 ja karmię synka akurat, a co do panienskiego to facet na mnie nie działał jakoś szczególnie, bo mój mąż,to też ciacho;D a mogliśmy to dopiero po imprrezie zrobic, bo nie było prezerwatyw w domku i musiał kupic, jak pojde do gina za miesiac to zapytam o jakas antykncepcje, bo z gumka to nie jest to samo... a okres juz mialam 2 tyg temu i czekam za 2 tyg na nastepny he , biedna Madalena, napiszę do niej smska.
Milusiego Dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, niezauważyłam tego linku 😉 tylko widziałam link do seriale on-line.

Kurcze, muszę zadzwonić dzisiaj do poradni laktacyjnej, bo mała nie chce od kilku dni ciągnąć z prawej piersi, chyba że przez nakładke, całyczas mam trochę twarde miejsce na piersi i brodawce z jednej strony - nawet jak reszta piersi jest miękka - masuje, okłady robię i nic. Gorączki ani stanu podgorączkowego nie mam, więc nie wiem czy to zastuj czy stan ropny, czy co tam jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja używam butelek Avent i jestem z nich zadowolona. W prawdzie denerwuje mnie to że się je źle zamyka i nie raz w nocy w pospiechu zachlapałam kuchnie, ale to dlatego że one są anty kolkowe.
Odkąd ich używam Piotruś ma niej problemów z brzuszkiem.

Dziękuje dziewczyny za wsparcie, msze się jakoś trzymać może będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macie czasami wrazenie, ze denerwujecie swoje dzieci? 🙂Bo ja dzisiaj tak mam.Julka nie spi od 7 rano, najedzona dwa razy, przebrana chyba z 4 razy, a dalej nie spi, a widac ewidentnie, ze spac sie jej chce wiec ja wisze nad nia zagaduje, bo wydaje mi sie byc smutna.Wyszlam tylko umyc glowe wracam, a moje dziecko spi , wiec chyba ja musialam niezle meczyc 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 😉

wkońcu udało się mojej córci dopasować butelke ale się ciesze wkońcu nie połyka powietrza pije nawet szybko nie ksztusi się i jest spokojna przy jedzeniu... kupiłam butelke z canpolu koszt 15,49zł więc nie droga dołączam link
butelka canpol babies...

narazie kupiłam małą ale rozglądam się na allegro za większymi... bo to co mała wyprawiała to przechodzi wszelkie pojęcie a w dodatku zagłodziła by się strzeliła focha na jedzenie wczoraj zjadła o 22 a potem dałam jej na raty o 7 rano (wyobrażacie sobie) i potem zjadła już po ludzku o 12:15 bo jak mąż próbował jej dać o 10 to zjadła 20 ml
jeden problem z głowy ufff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, nie wiem co się stało, ale moja Aga dziś cały dzień śpi 😮 budzi się na jedzenie, zasypia przy cycku i śpi jak zabita w łóżeczku. Czasami przez sen coś pokwęka, ale nie jest to płacz i ma zamknięte oczka. Normalnie aż mi jakoś tak dziwnie, jakbym dziecka nie miała 😮 w nocy pewnie da nam popalić 🥴 no ale trudno, nie będę jej na siłę rozbudzać, niech się wyśpi bąbel. Może odsypia te wszystkie upały...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam do Was dwa pytanka.
- Piotrusiowi daje mleko Bebilon Pepti na skazę białkową i zastanawia mnie dlaczego ulewa po jakimś czasie wodą . Po jedzeniu uleje się mu mlekiem a potem woda ( nie pijąc wcześniej herbatki). Zastanawia mnie czy to jest normalne?

- a druga rzecz jaka mnie zastanawia to to że Piotruś nie chce podnosić główki jak daje go na brzuszek. Wcześniej ładnie podnosił główkę ale jakiś czas rzadko go dawałam na brzuszek bo bardzo wymiotował nie zależnie czy był po jedzeniu czy nie. Co mam zrobić zeby znów podnosił główkę jak kiedyś. Jak dam go na brzuszek to porostu sobie leży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, nie wiem niestety jak to jest z tym mlekiem, ale niepodnoszeniem główki raczej się nie przejmuj 🙂 jeżeli Piotruś unosi główkę leżąc np. na Twoim brzuchu albo podczas noszenia macha łebkiem, to znaczy że jest wszystko ok 🙂 dzieci z wadami serca rozwijają się ciut gorzej niż ich rówieśnicy, podobnie jak wcześniaki. Moja Agniesia, mimo że już skończyła 2 miesiące, słabo podnosi główkę, ale pani neurolog nie zauważyła żadnych nieprawidłowości. Jeżeli Cię to martwi, to idź z Piotrusiem do neurologa - taka wizyta na pewno nie zaszkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...