Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki, dziś mnie nie było cały dzień, byłam na małych zakupach dla maleństwa 😉
Aniu gratuluje córeczki Lenki!! 🙂
Agulka super zdjęcia waszej dzidzi 🙂
Kobietki ja juz nie mam siły już siedzieć i oczy mi padają, ide się położyć już bo rano do pracy, ale chyba już niedługo pójde na L4...
Miłej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajniutko że pociechy zdrowo rosną w brzuszkach 😉
Zuziek ja chodzę prywatnie do lekarza i na każdej wizycie mam dokladne usg i płacę 90zl.
Teraz dostalam skierowanie na mocz, krew i obciązenie glukoza (sam lekarz mi powiedział, ze aby to przełknac i wytrzymac 2 godz do kolejnego pobrania krwi to wcisnac sobie cytrynke 🙂
Ale te badania mam zrobic krotko przed kolejna wizyta ktora mam 05.03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, tak jak pisałam - sprawdziłam jak reaguję na soczewki. I po 5 godzinach musiałam je wydłubać z oczu, bo mnie szlag trafiał. W okularach o niebo lepiej...

Ja dziś wyjątkowo padam na pysk. Wczoraj wieczorem się wypłakałam w mężowe ramię (jakoś tak mi było płaczliwie) i suma summarum niewiele spałam przez to wszystko. Może dziś uda mi się położyć ciut wcześniej...

Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, wczoraj nie dostałam sie do kompa to dzisiaj od rana buszuje 🙂

Ania ogromne gratulacje, teraz będziesz miala parke to chyba spelnienie marzeń 🙂

Agulka niesamowite tak dokłądnie widzieć swojego kochaniutkiego lokatora 🙂

Ja na temat soczewek za wiele powiedzieć nie moge bo ich nie nosze 🙂
Marcys a gdzie pracujesz? bo juz chyba tylko my zostalysmy jako pracujace 🙂
I wiecie co chyba ostatnia zostanę nie wiedzac jak jest plec mojego maluszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂
Laaf ja pracuje w hotelu na recepcji i nie tylko... Mam jeszcze troche innych obowiązków jak szykowanie śniadania, pozniej po nim posprzatać, pomoc w sprzątaniu pokoi i prasowanie... 🤨 Ale sie nie przemeczam, nie robie już niektórych rzeczy..A szef mnie juz wygania na L4:P śmieje sie że jest tylko ze mną stratny:laugh: Więc jak teraz pójde do lekarza 12.02 to jej powiem żeby mi już wystawiła, ciekawe czy mi da 🤨 bo ona twierdzi zawsze że ciąża to nie choroba i nie chce zabardzo wystawiac L4... A własnie jestem w pracy i wogóle sie nie wyspałam...nie mogłam spać 😞 Ja albo spie jak zabita albo nie moge spać wcale 🥴
A Ty Laaf gdzie pracujesz? Bo mi sie już wszystko miesza 🙃
Nie przejmuj sie, napewno niedługo bedziesz znała płeć, a i tak nigdy nic nie wiadomo..a juz mam tyle różowych ubranek, hehe:P
Słyszałam że gadałyscie na temat krwawień, wiec ja mam z nosa bardzo czesto, prawie że codziennie i to z lewej dziurki 🤨 no i dziąsła też mam wrażliwe i czesto mi krwawią... Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 😉

agulka świetne zdjęcia małej gimnastyczki 🙂

laaf nie martw się ja tez nie wiem co mi tam buszuje w brzuszku :P

dziewczyny też bym chciała iść na L4 😞 ale w szkole takiego nie udzielają 🤢 hehe tzn. udzielają powtórkę roku... a tego nie chce :P dzisiaj mnie tak strasznie plecy i brzuch z rana bolą zastanawiam się czy iść do szkoły czy poleżeć w łóżku aż przejdzie... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie powinna Ci dać zwolnienie moze ponarzekaj na kręgosłup i troszkę "pogorsz" swoje warunki pracy, że na nogach duzo schylania itp. powinna dac 🙂

JA pracuje w firmie zajmującej się szkoleniem i zaopatrzeniem chirurgów implantologów, jestem odpowiedzialna za produkty w firmie, siedzę głownie przy komputerze i rozmawiam z klientami i czasem musze troszke pochodzić bo mimo krzesełka bardzo wygodnego brzuch mi sie sciska troszke i musze plecy rozprostowac 🙂 póki co pracuje i czuje sie dobrze, narazie nie chce isc na l4 🙂

Niesamowite tez tak uwazam ale troszke daje do myslenia...wiadomosc ze takie malenstwo juz moze przezyc a z drugiej strony pytanie czy malenstwo jest zdrowe nie ma jakihs uposledzen, ciekawe z czym sie wiaze tak wczesny okres urodzeniowy...

Anulka to i tak masz wizyte wczesniej ale nie ma co marudzic wazne ze malucha czuje i to strasznie duzo!!! Tak sie rozchulalo ze non stop kopie!!! Teraz jak juz sie obudzilam, zaczelo kopac powijam koszulke a ja mam brzuch krzywy!!! Tak sie ulozylo ze prawa strona byla cala wybrzuszona i tak z 10 min sie wyginalo:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, ciekawy artykuł! Szczerze mówiąc to na początku nie wierzyłam, że to dziecko przeżyje... w zasadzie to tak jakby nasze "najstarsze" czerwcóweczki urodziły teraz... hmm... a jeśli przeżyje to czy będzie zdrowe, w pełni sprawne, tysiąc pytań się nasuwa.

Marcyś ukoloryzuj trochę swoją sytuację i dostaniesz L4 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

Niestety muszę was zmartwć, tej dziewczynce po kilkunastu miesiącach jej życia został podany jakiś specjany lek. Po kilkunastu miesiacach dlatego, ze trzy jego dawki kosztwały kilkadziesiat tysiecy, rodzice uzbierali 10 tyś reszte zgodził sie dolozyc Nfz. Dziecko nie przeżyło poniewaz lek zostal podany za pozno.... Po tej historii ktos tam mial walczyc o to zeby NFZ płacił za ten lek wcześniakom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś tam też słyszałam, podobno mają ten lek refundować, ale wcześniakom urodzonym po 1 maja, tylko nie wiem czy mowa była o zeszłym roku(?), ale chyba tak, bo wypowiadała się babka, któa miała urodzić w maju, a urodziła w lutym. Smutne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale smutasy na bok 🙂

Ostatnio zauważyłam, że moje małe lubi weekendy, więc albo będzie imprezowiczem albo lubi całodzienną obecność tatusia 🙂
Od poniedziałku do piątku jest spokojnie, te ruchy są delikatniejsze, sporadyczne, mniej się wierci, a w weekend zaczyna się szaleństwo (wiercenie, czkawki, wypychanie, łaskotanie, pukanie), w ostatnią sobotę otrzymałam takie kilka mocnych kopniaczków, że za każdym razem wyrywało mi się ŁAAAAAAAAAAA, a w niedzielę wieczorem jak leżałam w łóżku i przełączałam kanały to tak przeciągnęło mi w prawym boku-nie wiem czy to był koziołek, czy zrobiło jakiś młynek rączkami lub nóżkami, że aż podskoczyłam, przy okazji budząc i strasząc męża, bo myślał, że coś mi dzieje. Zdarzenia niesamowite 🙂

Marcyś, jeżeli chcesz i wysyłają Ciebie na L4, to faktycznie trochę podkoloryzuj albo powiedz, że w pracy dogadałaś się, że pójdziesz już na L4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny a jednak poszłam do szkoły... bo stwierdziłam że za tydzień nie bedzie mnie od środy (środa lekarz, czwartek krawiec i odbiory ciast itp., piątek robienie korony, tipsy itp.) a potem mam ferie także za dużo już by tego było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂

Anulka a moj bobas wrecz przeciwnie, w weekend odpoczywa razem z rodzicami, a w tyg czyste szalenstwo, a najbardziej lubi pore jak gotuje obiad 🙂

ja tez dopisuje sie do listy, zyjacych w blogiej nieswiadomosci kto mi tam w brzuchu siedzi.
Mozliwe poznanie prawdy w najblizszy czwartek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...