Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzwoniłam do Endo i stanęło na tym, że jutro przyślą kuriera po ten kombinezon, zdejmą klipsa i odeślą go z powrotem. Ech, ja to mam szczęście - kiedyś już dostałam takiego gratisa z kurtką, ale zorientowałam się dopiero za granicą i koledzy mi to usuwali "na pych", trochę uszkadzając przy okazji kurtkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Obiecywali że najpóźniej w poniedziałek będzie z powrotem (na ich koszt oczywiście). A ja miałam nadzieję, że założę mu go jak tylko zacznie się mróz 😞 No nic, na razie będziemy kombinować z tym lżejszym bez butów. Myślę, że jak mu założę na pajaca 2 pary frotowych skarpet (kupiłam specjalnie w dwóch rozmiarach) i zapakuję do śpiworka to też będzie mu ciepło.

Apropos ciepło - mówi się że niemowlakowi trzeba rozgrzewać w rękach chusteczki, żeby nie były zimne. A Stasiek uwielbia jak mu się taką lodowatą chusteczkę przyłoży do gołego ciała 🤪 Wariat jakiś, mors znaczy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my już wymiękamy powoli przy tym wieczornym ubieraniu (po kąpieli). Stasiek tak potwornie wtedy ryczy i absolutnie nic nie jest w stanie go ułagodzić. Myśleliśmy, że może głodny i próbowaliśmy najpierw przystawiać do cyca a potem ubierać - różnica jest taka, że robi przerwę w ryku na cyca a potem wznawia alarm. Oczy zaciśnięte, łzy się leją, wszystkie kończyny wyprężone jak struna, cały czerwony, łka i trzęsie się aż od tego płaczu. Potem się jeszcze długo nie może uspokoić. Nie wiem o co kaman, co mu aż tak nie pasuje w tym ubieraniu? W ciągu dnia też nie lubi ale nie ryczy na ogół aż tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój tez nie lubi ubierania po kapieli, ale lubi na siedzaco, wtedy wogóle nie płacze, Anulka, Kubus też oglada podczas karmienia swoja raczke i fajknie to wyglada 😉 słodki widok, ma takie fajne słodkie rączki, no w sumie każd atak mysli o swoim dziecku, mam sobie dzis płaszcz kupić, mąz mnie namawia, to sobie moze cos upoluje, bo ja mam wybredny gust troche, albo za drogie albo za brzydkie co na mojej drodze widze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, może ze zmęczenia tak ryczy. Spróbuj go trochę poobracać - na plecki, na boczki, czymś zabawić. Aga też za wieczornym ubieraniem nie przepada, ale nie płacze. Natomiast rozbieranie przed kąpielą = uśmiech od ucha do ucha, okrzyki radości i iskierki w oczach 😁

Jezu, trzepnięta jestem strasznie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie przeczytałam na blogu o gotowaniu warzyw i że tracą one wit. C itd. - właśnie pomyślałam sobie, że może wreszcie zdopingowałbym się i wyciągnęła parowar, który dostaliśmy w prezencie ślubnym. To jest jedeny z prezentów, którego przez 3 lata z hakiem nie uzywaliśmy. Zrobiłabym warzywka na parze i potem potraktowałabym blenderem, tylko ciekawi mnie ile czasu to zajmuje, bo w garnuszku warzywka gotują się dość szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, jak to mówi mój mąż "prezentów nie dostaje się po to, żeby leżały w pudełku i czekały, aż ktoś po 10 latach sobie o nich przypomni". Działaj! 🙂

Aga zasnęła. Dziś prowadzę dziennik jej aktywności. Może uda mi się coś wykombinować, żeby jednak w dzień spała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

kwasiek fajny pomysł z tym dziennikiem też o tym myślałam ale nie mogę się zebrać tyle że moja za dużo śpi w dzień a wczoraj do 12 szalała i jak to mówisz iskierki w oczach piski krzyki z radości a tatuś wkurzony bo nie chciała spać aż bidny z nerwów poszedł sobie zapaliś he he
i tak pomyślałam żeby dokłądnie sprawdzić ile w dzień śpi i jewj tego snu zabrać troszke

Iga też ubierac po kąpaniu tak srednio lubi i czasami zaczyna kwękać ale nie zawsze a ubrać ją to już się robi nie lada sztuka jak ciągle się na brzuszek przekręca a za to jak ją rozbieram to aż piszczy z radości he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, u mnie to samo było przed chwilą. Spać - nie. Bawić się - nie. Leżeć - nie. Chodzić - nie. Ciągle ryk. W końcu zasnęła jakoś. Pozwolę jej pospać do 12 i ją obudzę.

A, dziewczyny, to Wy pisałyście o jakichś czopkach uspokajających, czy na jakimś innym wątku to wyczytałam? Jeżeli to było u nas, to mogłybyście mi podać ich nazwę? Będę brdzo wdzięczna - muszę się chyba w nie zaopatrzyć "na wszelki wu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek no narazie odpukać nieźle idzie bo nowe wzory są z napisami bardzo fajne sama idze wziełam 5 szt bo już wyrosła z mniejszych a dzisiaj ból bo fakturke trzeba zapłacić i konto czyste dobrze że utargowaliśmy że nam starczy zapłacić bo dziś ostatni dzień mamy he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, a coś Ci powiem 😁 kupiłam u Ciebie takie bodziaki: http://allegro.pl/body-z-napisami-w-paseczki-100-polskie-roz-74-i1319535176.html wyobraź sobie, że na szerokość Aga ledwo (oj, LEDWO) się w nich mieści 😁 😁

Anulka, coś dla Ciebie! : http://allegro.pl/sliczny-t-shirt-kubus-puchatek-roz-68-74-i1314073661.html

Angela
, to na pewno nie był paracetamol - zapamiętałabym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...