Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aaaa jeszcze mi sie przypomnailao, ze kaszki od bebovita maxym wcina z butli jak szalony, a od nestle sa gesciejsze i musze wiecej wody dawac to smak traca i dupa przez butle nie ida i kicha, te bede musiala dawac lyzeczka... a smoczek z woeksza dziurka o nigdy w zyciu matka co ty chcesz zeby sie zadlawil ta kasza... i w ta zle i w ta niedobrze.


Ann na pewno juz probowalas spiewac, bo np jak maxymowi mija pierwszy glod i nie ma ochoty jesc to ja spiewam wtedy ten zaciesza i je dalej.
Moze zupe przez butelke sprobuj dac, ja jak maxym nie chcial pic herbatki na brzusio, to w momencie kiedy farmazonio ciagnal cycunia ja szykowalam sie z butelka, wciskalam bu butelke pomalu i cycunia zabieralam i jaks zawsze cos upil.

A tak na marginesie niezle ziolko z naszej Ann w taboret walic jak zupa na nim stoi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
E, Komsi, to Twój agent też dobry 😁 😁 😁
Mnie już lepiej jak się wyżaliłam. Na talerzu (moim) leży rozciapany banan z witaminą C, na kuchni gotuje się indor i eko jajo na obiados (do wkrojenia w resztkę wczorajszego gotowca). A Stasiek śpi i nie wie biedaczek co go czeka jak się obudzi 😉 Albo dobrze wie i dlatego się nie spieszy do tego budzenia 😉

A śpiewać to śpiewam 🙂 Stasiek słucha z zainteresowaniem, wciskając do dzioba pieluchę żeby nie stracić czujności 😉 Jeszcze mam zanadrzu pacynki z prezentu gwiazdkowego (taki domek z klocków z trzema zwierzątkami - pacynkami). Będziem robić teatrzyk 😉

Apropos agenta: w niedzielę byłam na mszy dla dzieci, ksiądz przepytał towarzystwo, kim chcieliby być w przyszłości. Najwięcej było "dedektywów" i agentów 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wróciłam :P młoda nawet 7kg nie waży 😮 6690g waży ehhh taka po prostu już jest i mniej do noszenia :P młoda nie płakała tylko zakwękała moment 😉

ogólnie teraz żywa jest mam nadzieje że goraczka i maruder sę nie włączy 🤔 następne szsczepienie jak skończy 12 miesięcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Zuziaku, to rzeczywiście Zuzka modelka, nawet Stasiek waży odrobinę więcej 😉 A tak z ciekawości, to ile ona ma wzrostu?

Dziewczyny, może którejś przyda się sposób na nierozgotowanie makaronu przy dziecku, które woła w najbardziej strategicznym momencie 😉 Okazuje się, że makaronu nie trzeba wcale gotować, wystarczy go zalać wrzątkiem i tak zostawić, bo makaronowi nie potrzeba 100C tylko wystarczy bodajże 60C (albo 80, już nie pamiętam dokładnie). Oczywiście czas takiego "gotowania" jest nieco dłuższy i trzeba sobie go wypraktykować, ale clue pomysłu jest w tym, że dużo trudniej wtedy go rozgotować, bo tolerancja jest dużo większa, nie trzeba się też wtedy bawić w pilnowanie, żeby nie wykipiał i nie zasyfił kuchenki. Ja przy Staśku korzystam z tego sposobu non stop, chociaż jak mam czas i pewność, że nie będę musiała nagle odchodzić od kuchni, to jednak wolę gotować normalnie.

Sylwia, Igusia super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O własnie, coś mi się przypomniało.

Kicia, wyjaśniła się sprawa z tym ubezpieczeniem Bartusia? Mam nadzieję, że wszystko udało Wam się załatwić 🙂

Ciekawe co tam u Koniecznki 🙂

Zuziaku, co z kompikiem? Da się naprawić?

Sylwia, Super Igusia raczkuje! 🙂 🙂 Aga jeszcze nie wpadła na to, że musi brzuch od podłoża oderwać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):

Zuziaku, co z kompikiem? Da się naprawić?

nie było kumpla nie wyrobił z czasem i czekam aż bedzie miał wolne...

kwasiek_ napisał(a):

Sylwia, Super Igusia raczkuje! 🙂 🙂 Aga jeszcze nie wpadła na to, że musi brzuch od podłoża oderwać 😉


a moja nie wpadła na pomysł że rękami trzeba pracować :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ale co ja teraz mam w miejscu minuty nie posiedzi taka ucied=szona że się sama przemieszcza i spac nie chce to akurat dobrze może w nocy pośpi bo dziś od 4 do 6 się bawiła na szczęście sama w łóżeczku

waja moja też jak się skupiła na raczkowaniu to za bardzo nie chce gadać

zuzia faktycznie kruszynka to już moja 7 kg waży co prawda w ciuchach i pampersie była ważona bo na chorych dzieciach a przed szczepieniem się tylko rozbiera i waży to zobaczę w przyszłym tygodniu

dziewczyny mała nie chce mi jeść cyca i nie wiem co robić dziś już 4 razy próbowałam jej dac i głowa w drugą stronę za to łyżeczką zje wszystko co tylko jej podam
ratujcie co robić jak jadła cyca rano to później deserek i zupe i tyle dziś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉 Komsi impreza wieczorkiem, dysko tam jest 😉
Kubus gada jak najety i a najlepiej do małych dzieci 😉 dzis do Wiktorka na przystanku jka spotkałam ich zjego mama, on ma prawie 2 latka i Kubusiowi sie spodobał.
Zjadł akurat kaszkę, co do raczkowania, to dupke podnosi ale do raczkowania jeszzce troche czasu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Sylwia, spróbuj z butelką. Odciągnij trochę pokarmu albo zrób gotowca i sprawdź, czy flaszką zje. Może Iga odstawiła sobie sama cyca? 🙂


Kwasiek już próbowałam bo w sobotę idziemy na wesele i chciałam wypróbować czy będzie pić sztuczne bo j odciągnełam 2 butelki ale na 2 dni to będzie mało i na noc raz wypiła 100 ale troszkę poprawiła moim drugi raz tamtego może wypiła ze 30 i tylko mojego chciała ale ostatnio kręcenie takie jest przy wieczornym jedzeniu że szok ja nie wiem co się z tym dzickiem porobiło

teraz udało mi się dać jej cyca ale bez płaczu się nie obeszło i dopiero jak połacze i pomarudzi troche to się przyssie i jje i usypia przy cycu

co do odstawienia to kurcze myślałm że jeszcze chociaż 2 miesiące wytrzymamy ten najgorszy okres zimowy

zuziek Twoja też nie chce mleka o ile dobrze pamiętam to co jej dajesz przez cały dzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena jak ją posadze to siedzi ale sama nie siada
tzn np jak raczkuje i za bardzo nóżki pod siebie podciągnie to jej się zdarzy że siądzie na pupie ale nie wie co z rączkami zrobić i wygląda to tak że siedzi i z boku się podtrzymuje rączkami i nie umie się wyprostawać żeby oderwać ręce od podłogi i usiąść i się nie przewrócić i to jest taka sytuacja kiedy się upomina żeby jej pomóc bo do raczkowania nie umie wrócić i siąść też nie he he ale przy jej postępach pewnie niedługo się nauczy

a tak wogule to muślałam że zuzka pierwsza wystartuje bo też jest wiercioch a przecież jak pełzała na filmiku

zuziek ja zrobiłam idze raz tak że jej zaczełam przekładać ręka noga ręka noga tak dla żartu i po paru dniach wystartowała nie wiem czy to miało jakikolwiek wpływ he he ale moż espróbuj jej pokazać jak przekładać rączki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
menu mojej córki to:
9-kaszka na mleku mod. z ok. 120/130ml
12-danonek
15-zupka albo ziemniaki z mieskiem i sosikiem
18- budyń lub musy owocowe
21- kaszka na wodę ok. 140ml
i tyle bardzo duzo pije herbatek ok. 300/400ml na dzień

a z tymi rączkami i nóżkami też tak robiłam ale ona nie kuma 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, powiedzcie, czy kupujecie mięsko w sklepach ze zdrowa żywnością, czy może w zwykłym sklepie. Ja niestety nie mogę znależć koło siebie takiego z ekologiczną żywnościa, gdzie dostane również mięso, więc pytam, bo może niepotrzebnie szukam i wystarczy jakiś dobry sklep ze zwykłym mięsem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...