Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wróciłam. Szwy całe, ale jest stan zapalny i dlatego mam mordę jakby mnie pociąg potrącił. Dostałam nowe leki i zaraz idę do apteki je wykupić.

A i dostałam wiadomość, że moja przyjaciółka dziś urodziła 🤪 miała termin na 23 maja, ale wczoraj na ktg wyszła jej niemiarowa akcja serca dziecka i bezbolesne skurcze na 100%, zostawili ją w szpitalu. No i dziś rano się okazało, że urodziła. Nic nie wiem, czy naturalnie, czy cc miała, czy wszystko z nimi ok. Czekam na info 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doberek ;*

ale wieści Kubus w szpitalu 😞
Kwasiek najgorzej... 🤢 niech się wyleczy szybko 😞
a no i gratulacje dla koleżanki 😉 hehe

ja dzisiaj kupa załatwiania ze stażem wolne mam ale czuje się jak by go wogóle nie było :P
Laaf staż tylko na 3 miesiące ;*

miłego dnia kochane ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann napisał(a):
Anulka, po maści ze sterydem raczej buzia będzie gładka nawet jeśli alergen wciąż działa. Tak naprawdę to istotna jest obserwacja, czy wypryski wrócą jak już maść odstawicie.


To nie jest chyba maść sterydowa, ale muszę jeszcze sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

Anulka, laaf i komsi dzięki wielkie za życzenia wczoraj nie miałam czasu zajrzeć bo był bardzo pracowity dzień
noc fatalna pobudka co pół godziny może koło 2 dopiero się coś kimnęłam jak już wziełam małą do siebie pobudka o 6 i ciągle miałczy a ja zwariuje z nią chyba dzisiaj 😠 😠 😠 😠
głowa mi pęka już 2 prochy wziełam i nic nie pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku 😞 biedy Kubuś zdrówka dla niego ;*

moja młoda śpi od godziny po bardzo marudnej godzinie 🤢 Sylwia ostatnio mam podobnie do ciebie Zuzka non stop się budzi w nocy a w dzień jest nie do wytrzymania chwilami 🥴 ehhh


aaaaa i zapomniałam wam napisać jakiego mam giganta :P byłam w tym tyg. u lekarza i czujecie Zuzka wazy 7,5kg prawie roczne dziecko 😉 to mi się wypasione dziecko trafiło 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 może sobie piateczke przybić ze Stasiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurna ale sie porobiło z Kubusiem 😞 😞 😞 Anulka a Angela wiecej szczegolow nie pisala???

Dawid jak byli wczoraj u lekarza to wazyl 9600 😉

KOmsi komplecik dzisiaj do Ciebie polecial 🙂 🙂 🙂

Kwasku nie za wesolo ale kurna ze Ci sie tak babrze???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga jak siedzi na wadze, to waży 9,5 kg 😉
laaf, babrze się, bo to była tzw. leżąca ósemka - rosła poziomo, całkowicie pod dziąsłem, była bardzo mocno wrośnięta w kość, dodatkowo bardzo uciskała na siódemkę, więc ciężko było się do niej dostać. Przez godzinę próbowali mi podważyć tą ósemkę, opierając dłuto (czy jak to tam się zwie) o kość szczęki, więc mi osłabili szczękę. Być może nawet jakieś pęknięcie jest, bo opuchlizna masakryczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stasiek przybija piątaka Zuzce 😁 U nas 2 tygodnie temu było 7630 więc chyba pora się zrzec tytułu giganta ☺️

Kwasiek, już mi się nawet nie chce czytać o tych Twoich zębowych przygodach, bidaku 😞 Zdrowiej nam szybciutko. Mam nadzieję że po kilku dniach zostanie już tylko koszmarne wspomnienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, to co Wam pisze to tyle wiem od Angeli. Pytałam czy to rotawirus czy co innego i jakie są wyniki badań, ale dopiero jutro będzie znać i pewnie wtedy powiedzą co jest Kubusiowi.

Ann, robię próbny tort przed urodzinami Olci, czy mogłabyś jeszcze raz podać poncze, którymi można nasączyć biszkopt, bo wtedy nie spisałam. Natomiast podłóg Twojego przepisu właśnie przed chwilą upiekłam biszkopt i ładnie upiekł się 🙂

Kwasiek, to narobiło się Tobie z tym zębem. Oby szybko ból przeszedł i zeszła ta opuchlizna. To zdróweczka zębowego pozostaje życzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdziu Kwasku ale buzinek 😲 😲 😲a tylko z osemkami masz takie problemy? kurna rzeczywiscie problem, wez usnun a nie u szkodz zdrowego... jejku oby to sie goilo!!! a masz kolejne osemki??? bo ja sie ani jednej nie dorobilam...

Ann prześliczny avatarek Stasieńka 🙂 już ja go widze jak sie smial do mnie 🙂 powiem Ci ze to zdjecie koniecznie musi pojsc w ramke 🙂

Anulka dzieki za info ale ono malo pocieszajace...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, ja najbardziej lubię nasączać czymś na bazie mocnej herbaty, najlepiej herbata + rum + sok z cytryny, przy czym w dziecięcym torcie raczej rumu się nie da 😉 Może być herbata z cytryną (niezbyt mocna ze względu na dzieci) albo nawet woda z sokiem cytrynowym, może być jakiś wyrazisty syrop np. wiśniowy (daję czasem syrop z domowych konfitur wiśniowych), porzeczkowy, malinowy, pomarańczowy. Powinno być smaczne np. z esencjonalnym kompotem ze śliwek, mirabelek, wiśni, moreli. Poncz nie musi być słodki bo w połączeniu ze słodkim biszkoptem i tak wyjdzie to słodkie. Nie bardzo natomiast widzę tu delikatne smaki typu jabłko, gruszka, truskawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
ja pierdziu Kwasku ale buzinek 😲 😲 😲a tylko z osemkami masz takie problemy? kurna rzeczywiscie problem, wez usnun a nie u szkodz zdrowego... jejku oby to sie goilo!!! a masz kolejne osemki??? bo ja sie ani jednej nie dorobilam...

Anulka dzieki za info ale ono malo pocieszajace...


Ja też nie mam 8 - może to i dobrze.

No informacje na razie nie pocieszają, Angela zamartwia się, ale jak jutro coś będzie wiadomo to odrazu dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
zastoje mi się w cycach porobiły - muszę dziś laktator uruchomić...
morda chyba ciut lepiej. Tzn. mam opuchniętą już brodę ( 🙃 ) ale nie jest to takie wściekle czerwone i wystające, jak wczoraj. No i już tak bardzo nie boli przy dotknięciu. Noc ok - Aga ładnie spała, ja nie plułam krwią co 15 minut, więc się całkiem wyspałam 🙂
Ciekawe jak tam Angela z Kubusiem... 🤨

A ta moja przyjaciółka urodziła naturalnie 🙂 szybko się rozkręciło i szybko poszło 😁 za pierwszym razem rodziła sama, tym razem był z nią mąż 🙂

Idę coś zjeść, bo strasznie głodna jestem 🤢
Miłego dnia!

PS. Laaf, ja mam jeszcze 3 ósemki do usunięcia... z czego jedną równie "trudną" jak ta, której już nie mam. Dobrowolnie ich nie usunę, mowy nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Troszkę mnie nie było ale juz nadrobiłam zaległosci.

O jejku biedny Kubuś oby mu szybciutko przeszło i zeby tylko mu się nie pogorszyło. Dużo zdrówka dla Kubusia.

Kwasiek nie zła akcja z tym zębem, kurcze ja nie mam wogule 8 - nie wyrosły ale współczuję bo ból zęba jest straszny. Ważne że już tak nie krwawi.
No i karmie poszło ale w sumie bardzo długo karmiłaś.
A ja tak żałuje ze nie mogłam karmić. No ja chyba najkrócej karmiłam bo tylko 3 tyg ale dostałam zakażenia bakteryjne w szpitalu i zaraziłam się paciorkowcem 😞 ale strasznie mi tego brakuje.

Piotruś waży 11 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 😉

Ann chyba faktycznie Zuzka przejmuje po Stasiu tytuł giganta 😁 hehe

oj oj 😞 niech Kubuś wraca do zdrówka :*

Kwaśku to ci się porobiło 😞 żey szybko się wyleczyło bo co innego 😉
ale buzia jak by ci ktos przywalił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo męża boksera mam 😁 😁 😁 z młotkiem za mną drań gania 😎

powiem Wam, że zupełnie nie byłam przygotowana na odstawienie Agi od cyca 🤢
dziewczyny, powiedzcie mi, czy Wy brałyście jakieś tabletki na zahamowanie laktacji? Jeżeli tak, to od kogo je dostałyście? Gina czy lekarza pierwszego kontaktu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tabletki na zatrzymanie laktacji przepisał mi gin ale ich nie wykupiłam bo mi mleko w ciagu jednego dnia zrobiło sie brązowe a na drugi dzien juz go prawie nie było więc nie brałam tabletek. Przez kilka dni tylko odciągałam raz dziennie resztki pokarmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, lipcowe dziewczyny (Edytka i Amelia) o ile pamiętam też nie brały leków tylko bardzo mało piły, nosiły obcisłe rzeczy (czy nawet uciskały specjalnie piersi) i odciągały tylko tyle żeby ulżyć a nie rozbujać laktację. W razie czego dopytaj ale niestety teraz weekend więc pewnie będą nieregularnie się pojawiać a Ty jak rozumiem potrzebujesz rady na już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, dzięki 🙂 sęk w tym, że jak mam zbyt ciasny biustonosz, to mi się robią zastoje i bardzo bolesne grudki, więc ten sposób odpada. Piję ostatnio więcej, niż zwykle, bo same leki to około litr dodatkowych płynów dziennie. Laktatorem odciągnęłam dziś (uwaga!) 100 ml z obu piersi 😁 śmiech na sali 😉 więcej wylecieć nie chciało 😉 ale wkurza mnie to, że coś się w ogóle zbiera, bo ciągle łapię się na myśli "zaraz muszę Adze dać cyca".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...