Skocz do zawartości

Gratulację dla naszej drugiej sierpniowej mamusi Strzauki i jej synka Damianka! | Forum o ciąży


pampinka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pampinka napisał(a):
bisia88 napisał(a):
pampinka napisał(a):
Hm, może mi .. zmienię telefon i jakoś z kablem pokombinuję 🙂

podaj numer na priv, bo nie mam

Już wysłany 🙂

No i co z tym zdjeciem???? Halo!!!! Wyslijcie sobie wiadomosc na maila i wgrajcie z kompa, jesli nie ma kabelkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
pampinka napisał(a):
bisia88 napisał(a):
pampinka napisał(a):
Hm, może mi .. zmienię telefon i jakoś z kablem pokombinuję 🙂

podaj numer na priv, bo nie mam

Już wysłany 🙂

No i co z tym zdjeciem???? Halo!!!! Wyslijcie sobie wiadomosc na maila i wgrajcie z kompa, jesli nie ma kabelkow.

Nie wazne juz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, dziekuje bardzo wszystkim za gratulacje i zyczenia 😘
Widzialam, ze maz wyslal zdjecie od razu po porodzie, tu maly jeszcze czerwony i zaplakany ;-) wysle komus cos swiezszego 🙂

Ogolnie czujemy sie ok, Damianek dostal 9/10 bo jest chudzinka, chociaz wazy prawie 3kg. Jest kochany i ciagle chce lezec z mama lub tata, na lozeczku nie spi tylko placze 😉 je z cyca - hurra 😁

Sama cesarka to byl moment, o 10:15 dostalam zastrzyk, o 10:27 maly byl na swiecie a o 10:50 bylam juz pozszywana i wracalam do meza 🙂 noe obylo sie bez komplikacji ale opisze to w domu 😉

Mi po pprodzoe dalo go na moment i co fajne zawiezli tacie 🙂 nim wrocilam to on juz go na rekach nosil 🙂 pd razu tez dalo go nam do sali 🙂

Po cesarce szyblo odzyskalam czucie, bolalo mocno ale po leku przeciwbolowym prawie wcale 🙂 o 22 mam juz wstac, zobaczymy czy bedzie bardzo ciezko...

Buziaki Kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz jak będzie mogła pampinka to wstawi zdjecie od Kamili, mały na tym nowszym zdjęciu już wyraźniejszy i jeszcze przystojniejszy 🙂
Strzaueczko jak super, że w tym szpitalu dbaja o bliskośc rodzic- dziecko. To jest bardzo ważne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstawanie nie bylo lekkie, bo rana boli (ale jak leze to prawie wcale) i spabo sie robi, za pierwszym razem nie dalam rady, po kilku minitach przy drugim podejsciu jiz tak, spacer do zlewu, mucie zebow, pach i pipki :P daalam rade 🙂 teraz mamy sie juz czasem podnosic do siadu, albo do malenstwa, zebu sie rozruszac 🙂

Synek steka sobie, zaraz sprobuje pokarmic, bo wczesniej plakal a okazalo sie ze tylko chcial polezec z mama a cycem nie byl zainteresowany 😉 mowie Wam jaki on jest slodziutki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
Wstawanie nie bylo lekkie, bo rana boli (ale jak leze to prawie wcale) i spabo sie robi, za pierwszym razem nie dalam rady, po kilku minitach przy drugim podejsciu jiz tak, spacer do zlewu, mucie zebow, pach i pipki :P daalam rade 🙂 teraz mamy sie juz czasem podnosic do siadu, albo do malenstwa, zebu sie rozruszac 🙂

Synek steka sobie, zaraz sprobuje pokarmic, bo wczesniej plakal a okazalo sie ze tylko chcial polezec z mama a cycem nie byl zainteresowany 😉 mowie Wam jaki on jest slodziutki 😁


no jak ja ci zazdroszcze! tzn oprocz tego bolu 😁 wypoczywaj i szybkiego powrotu do formy! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
Wstawanie nie bylo lekkie, bo rana boli (ale jak leze to prawie wcale) i spabo sie robi, za pierwszym razem nie dalam rady, po kilku minitach przy drugim podejsciu jiz tak, spacer do zlewu, mucie zebow, pach i pipki :P daalam rade 🙂 teraz mamy sie juz czasem podnosic do siadu, albo do malenstwa, zebu sie rozruszac 🙂

Synek steka sobie, zaraz sprobuje pokarmic, bo wczesniej plakal a okazalo sie ze tylko chcial polezec z mama a cycem nie byl zainteresowany 😉 mowie Wam jaki on jest slodziutki 😁


Strzauka, jeszcze raz gratulacje 🙂 Damianek słodziuchny 🙂 🙂 🙂 Obyś jak najszybciej doszła do siebie po zabiegu. A jak Twoje odczucia co do samego zastrzyku znieczulającego przed operacją? Jak to przeszłaś? Ja tego boję się najbardziej a niestety czeka mnie cc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...