Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tzn powiem Ci, ze bylam przy kilku porodach i każdy jest indywidualny nie ma reguły na to jak będzie wyglądał Twój czy mój poród. Niektóre były długie, ciężki i bolesne, niektóre krótkie i praktycznie bez żadnych dodatkowych nieprzyjemnych atrakcji. Albo wręcz na odwrót. Wiec nie ma co brać do siebie jakiś opowiadań innych czy oglądanych filmów. Bo nie ma książkowego wzoru na poród. Ja tam się nie nastawiam, co ma być to będzie zobaczymy w kwietniu 🙂 raczej doradzam pozytywne nastawienie do kwestii porodu podobno to najpiekniejsza chwila w życiu kobiety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 będzie co będzie- teraz to i tak nie ma wyjścia. Niech sie dzieje co sie ma dziać.

Jak sie zastrzega poród rodzinny to u mnie w szpitalu dostaje się osobną sale tylko dla dwojga 🙂 i fajnie jest właśnie to, bo taje to większe poczucie intymności niż w wypadku gdy na sali jest jeszcze 3 rodzące i ciężko się skupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zazdroszczę Ci tego, ze masz kogo namawiać. Ja po świętach zostałam praktycznie sama bo ojciec mojego dziecka stwierdził, ze on jednak nie chce być ojcem i zostalam z tym wszystkim sama.. tzn niby próbujemy się jakoś teraz dogadać ale ja wiem, ze nie mam co liczyć na wsparcie z jego strony... Oja ale się wylalam przed Wami ale jakoś tak długo trzymam to w sobie i nikomu o tym nie mowie ze zaczyna mnie to strasznie uwierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie, ze mam. Mam zajebista rodzinę, najkochansza mamę na świecie, która zawsze jest przy mnie no i oczywiście najwazniejsza osobę, mojego brzdaca. Ja mojego ojca znam ale od 7 roku życia jestem praktycznie z mama. Są chwile, gdy bardzo zaluje że go nie bylo... Ale nic na sile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia to przykre, niestety niektórzy mężczyźni nie dojrzewają do tej roli a jak się obudzą to już trochę pregapili.. Ale widzę, że głowę masz do góry i super 🙂
Dziewczynki a był gdzieś wątek z listą rzeczy potrzebnych , wyprawkowych (ile tych śpioszków potrzeba ile body ile butelek i jakich pojemności itd) ? Chętnie bym taką listę podchwyciła 🙂 bo ja w czarnej dupie z zakupami jestem i się miotam jak dziecko we mgle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny! był taki czas, że sie załamałam i nie odzywałam sie zupełnie do nikogo tylko ryczałam po kątach. A teraz wiem, że to nie ja bede tego pozniej załowac. Z reszta on juz mieknie i zaluje tego co powiedział.. Tylko, że ja nie należe do słodkich głupich blondyneczek które sie na słodkie słowka rozpływaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrrr ja się właśnie dowiedziałam że jadę do teściów i to aż do poniedziałku żeby siedzieć i obsługiwać gaz 😞 a do tego "pilnować" gówniarza, który potrafi zepsuć nawet najlepszy humor.....
NO to czeka mnie od dziś ciężkich parę dni..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...