Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mój to święty człowiek ale jak już zaczyna sobie u mnie skrobać to na całego i chyba zaczeło się właśnie w sobotę tym mandatem bo od tamtej chwili tylko nawala i to na całej linie.
No cóż jakoś przeboleje jeszcze kilka dni a potem powiem mu co myślę.

Agata Ty śpiochu nasz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agata bić go nie będę ale się wykłócę o swoje on wie że jak zaczynam się kłócić to szybko nie odpuszczam i zawsze dociągam sprawę do końca. A najbardziej nie lubi kiedy wyciągam swoje argumenty z rękawa bo wtedy jest bardzo bezradny i woli wysłuchać przytaknąć a potem głupio się uśmiechnąć i udawać że wszystko będzie dobrze.


Na poprawę nastroju kupiłam sobie najzwyklejszą komodę na all jeśli mi się na żywo nie spodoba to przehandluję ją mamie do pracowni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, brzuchy. Dzisiaj chyba dzień narzekań 😜
To i ja dodam swoje...
przyszła moja karuzela i KU.... jest niesprawna. Zardzewiałe te miejsca, gdzie wchodzą baterie, Ja pier... sprzedać coś super, fajnego i zesranego... pisać jakieś farmazony jaka cudowna i jak cudownie działa, a ku... nie działa. O jezus. Dziecko mi tylko stresują.

No, to ja już 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do taty specjalnie zaniosłam, na elektryce się zna, powiedział, że przez rdze nie ma przepływu impulsu. A zardzewiały jest cały środek. Wolę odesłać, dołożyć i kupić nową, a nie grzebać się z tym szite.
Musze chyba iść na lumpy żeby poprawić sobie humor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Faktycznie chyba każda ma dziś dzień narzekania... To ja też 😁 Okropnie źle dziś spałam i taka niewyspana łaże, a się do jutrzejszego egzaminu muszę pouczyć...tylko ciekawe jak, kiedy mi oczy same się zamykają....Mała zaczyna się wiercić i wtedy to już w ogóle brak koncentracji....

Nasz pokój już mam po remoncie. Podłoga położona, ściany wymalowane. Tylko ściana, na której będzie łóżeczko stało została, bo wymyśliliśmy, że namaluje tam smerfy. Jak dotąd to mam tylko szkic jednego drzewa od podłogi po sufit. Zabrać się za to jeszcze nie mogę, bo w głowie, że mam najważniejsze egzaminy. Ale do końca lutego muszę to wymalować, bo wtedy jedziemy zabrać łóżeczko, które na nas czeka kupione 🙂

Trzymajcie się wszystkie cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona wow jaka dieta 🙂
Ja dnia bez słodyczy sobie nie wyobrażam a przynajmniej kawy bez czegoś słodkiego 🙂 tylko że ta ilość słodkiego do kawy sie zwiększa 🙂 dziś zjadłam napoleona ( taki różowy ) i o mały włos nie zjadłam całej kremówki kupionej z myślą o Mężu 😁, ale odpuściłam mu kremówkę i zjadłam dwie kanapki z dżemem 😁 a przed chwilą właśnie wcząchnęłam michę pierogów ruskich ze śmietaną 🙂 mniami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi Kasia narobiłaś ochoty na jakieś słodkie świństwa tylko najgorsze jest to, że w domu nic nie ma a z domu wyjść nie wyjdę bo mam tłusty łeb a nie wychodzę nigdy z takim - jakieś chore widzi mi się 🙂
ale mam ochote chyba na te zwykłe duże wafle plus mleko karmelowe zagęszczone i chyba dzisiaj zrobie sobie takie ciasteczka 😁 mniamiiii !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no i właśnie też wróciłam od Gina bo mnie pobolewa ten brzuch dniami i nocami, przy ruszaniu się takie jakby ciągnięcie. Sprawdził szyjkę i jest ok więc tylko kazał magnez żreć na potęgę, luteinę do(w)cipnie x2 i w razie w nospę. No ale sama sobie też mogłam narozrabiać ... jak to człowiek coś usłyszy i bez zapytania robi. Słyszałam o hartowaniu piersi/brodawek, no i podczas kąpieli od czasu do czasu sobie je "hartowałam" nie jakoś dużo ale trochę, a też wydziela mi się "siara". No i powiedziałam o tym ginekologowi i się dowiedziałam 🙂 podrażnianie brodawek powoduje wydzielanie oksytocyny, która z kolei powoduje skurcze i napięcia macicy... hartować se można po 35 tyg. No ale jak człowiek niedoinformowany i niedouczony to tak jest 🙂 za tydzień idę na usg i pooglądam sobie małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za mną chodził już dawno etn różowy gigant 🙂 i wczoraj dorwałam, ale jeszcze pączka ze śliwką mam, takiego pyycha że szok... i zobaczymy czy wytrwa do jutra czy nie ( choć podejrzewam drugą wersję ). A przytyłam prawie 11,5 kg ( tyle że przed ciążą miałam niedowagę przy moim wzroście 1,76 ważyłam 55 kg ) więc teraz hehehe nadrabiam a potem będzie zrzucanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za mną chodził już dawno etn różowy gigant 🙂 i wczoraj dorwałam, ale jeszcze pączka ze śliwką mam, takiego pyycha że szok... i zobaczymy czy wytrwa do jutra czy nie ( choć podejrzewam drugą wersję ). A przytyłam prawie 11,5 kg ( tyle że przed ciążą miałam niedowagę przy moim wzroście 1,76 ważyłam 55 kg ) więc teraz hehehe nadrabiam a potem będzie zrzucanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też tak miałam bodajże w grudniu to też dostałam magnez i nospe 🙂 w styczniu powiedziała, że magnez mam brać a nospe tylko jak mnie zaboli 🙂 ale że nic nie boli to nie biorę nospy 🙂 idę stąd bo jeszcze muszę godz. czekać na tego mojego a przy Tobie język do tyłka mi ucieka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Ja pisałam Wam wczesniej w sumie Tobie bo prosiłas o wszystko do tabelki :P ale chyba nie przeczytałaś tego 🙂
Ja mam na 15.04 tak jak Ty ale to z USG z Om nie wiem bo zgubiłam głupia gdzieś kalendarzyk przy przeprowadzce i nie pamietam dokładnie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
No Ja pisałam Wam wczesniej w sumie Tobie bo prosiłas o wszystko do tabelki :P ale chyba nie przeczytałaś tego 🙂
Ja mam na 15.04 tak jak Ty ale to z USG z Om nie wiem bo zgubiłam głupia gdzieś kalendarzyk przy przeprowadzce i nie pamietam dokładnie ;/


Ok kochana to ja przeprawię tam 🙂
To będzie nas 3 z tym terminem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...