Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze Madzia nie nerw tylko teściową na rękach nosić 😁
Jak Hancia pisze kupcie kołyskę jak Wam się marzy. Tak czy inaczej potem musiałabyś kupić łóżeczko.
Oby tylko było w Twoim guście 😁 😁 😁
A ciuszki jak Ci dziecko wyrośnie to Twój facet niiech zajmie się ich sprzedażą conajmniej po cenie za jaką je wylicytował 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał(a):
To sie nazywa zakupoholizm i na to się leczy 🤪
Jak się kupuje i używa to pół biedy, ale jak leży potem odłogiem z metką jeszcze nie odciętą to wtedy coś jest nie teges 😜

Ja się z tego wyleczyłam, nałogowo kupowałam na wyprzedażach w ten sposób leczyłam się z złości na ex a potem to leżało po kilka miesięcy w szafie i to Gunia tak jak piszesz z metką jeszcze, aż wkońcu postanowiłam wszystko sprzedać i więcej nie kupować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie natchnęły te naklejki http://allegro.pl/naklejki-dzieci-funny-cats-0-5m2-zabawne-kotki-i2939028830.html.
Jutro zrobię wydruk, wybiorę kotki, dopasuje i zamówię antyramy i stworzę arcydzieło 😁
Moje pastele leżą w szafie zakurzone, 3 lata nie używane ☺️

Dziewczyny jak macie TLC to dzisiaj o 22.30 jest dokument PORODÓWKA. W zeszłym tygodniu byly bombowe 2 przypadki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie to nie żart, ludzie naprawdę potafią kupować do tego stopnia że popadają w długi.
Fakt że zaj... poprawia to samopoczucie 😁

Mam na to radę - Agata weź w kieszeń 3zł, idź na miasto i zaszalej w lumpku 😁 😁 😁 To dopiero wezwanie, szkoda niewielka a ile satysfakcji jak się cos trafi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sobote jade na lumpki 😁 dobrze ze napisalas bo pierwszy raz widze porodowke a zawsze chcialam zobaczyc 🙂
no wiec tak : Mieszkam w Gryfinie koło Szczecina . Z USG 24.04 z @ nie mam bo zgubiłam kalendarzyk i nie pamietam kiedy dokladnie była miesiączka ;/ idiotka . 52/57/? teraz 60 . [email protected] gg: 17672103 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak pracowałam, to często bolał mnie kręgosłup po wielu godzinach spędzonych w pozycji siedzącej i spałam na podłodze plus basen, to mi bardzo pomagało 🙂.

Może zafunduj sobie jakieś ćwiczenia rozciągające albo basen?
Albo mężuś niech Ci zrobi porządny masaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...